Warszawa

Open Art Studio

Pasja i ludzie – to połączenie, które nakręca Marysię Sosnowską do twórczego działania. Sama nazwa jej pracowni nawiązuje do otwartości, która jest w jej odczuciu kluczową i niezbędną cechą w pracy kreatywnej. W tej mieszance nie może zabraknąć drugiego człowieka – entuzjazm płynący z otoczenia napędza ją do robienia rzeczy. 

Marysia, artystka akwarelowa, swoją przygodę ze sztuką zaczęła już w dzieciństwie. Od najmłodszych lat otaczała się malarzami i muzykami, co w znaczący sposób wpłynęło na ścieżkę, jaką wybrała w dorosłym życiu. Chodziła zarówno do szkoły muzycznej, ale sporo energii poświęciła także nauce malowania, którą odbierała od Rafała Rudko i Adama Papke. Choć muzyka nadal jest ważnym elementem jej życia i ciągle uczy się grać na nowych instrumentach, to jednak malarstwo jest jej głównym konikiem. Na co dzień maluje w różnych technikach i prowadzi warsztaty akwarelowe. 

Pracownia OpenArt mieści się na warszawskim Żoliborzu. Już od czterech lat zaprasza tam ludzi, aby poczuli magię kreowania nowych rzeczywistości i odkrywali możliwości jakie dają akwarele. Jej łatwość do nawiązywania kontaktów i ciepło sprawia, że pracownia jest miejscem otwartym na różnorodność i wszyscy czują się tam komfortowo. Głównym zadaniem, jakie stawia przed sobą właścicielka pracowni Open Art, jest przekazywanie swojego zachwytu nad światem dalej. Z doświadczenia wie, że ta energia do niej wraca, a warsztaty są niezwykłym czasem przepływu energii pomiędzy nią, a uczestnikami. Wynik jest taki, że wszyscy wychodzą z kursu zainspirowani. 

Opinie o warsztacie

Review
oceniono
5.0
Maja
423 Opinie 2022-10-24 14:43

Super warsztaty. Po moich pracach widać różnicę przed/po. Do tego bardzo miło spędzony czas. Polecam też kurs online i plenery organizowane przez Marysię

 5 miesięczny kurs akwareli

5.0 Support
Review
oceniono
5.0
Jagoda
423 Opinie 2022-10-23 08:20

Cudowne 4 godziny oderwania od reszty świata. Bardzo pomocna prowadząca, odpowie na wszystkie pytania i doradzi. Było mi mało ale mam teraz wielki zapał do malowania w domowym zaciszu. Bardzo polecam dla początkujących ;)

 Pierwsza przygoda z akwarelą : rośliny

5.0 Support
Review
oceniono
5.0
M.
423 Opinie 2022-09-02 11:30

Cudowna atmosfera, cierpliwa prowadząca. Można się uczyć spokojnie i w zgodzie ze sobą :)

 5 miesięczny kurs różnych technik

5.0 Support
Review
oceniono
5.0
Małgosia
423 Opinie 2022-06-22 19:49

Super zajęcia na początek. przygody z akwarelami. Teraz trzeba tylko ćwiczyć i próbować chociać troszkę dorównać Marysi ;-)

 Pierwsza przygoda z akwarelą : rośliny

5.0 Support
Review
oceniono
5.0
Lila
423 Opinie 2022-06-19 14:51

Bardzo miłe warsztaty, Marysia odczarowała mi akwarele!

 Pierwsza przygoda z akwarelą : rośliny

5.0 Support