voucher7

Urodziny, święta, rocznice albo chęć powiedzenia drugiej osobie, że jest ważna – powodów, żeby podarować prezent jest wiele. Wyliczankę z okazjami można stale wydłużać, ale często problemem staje się brak pomysłu na oryginalny podarunek. Odpowiedzią może być voucher na warsztaty rzemieślnicze, który sprawdzi się niemal w każdej sytuacji i jest gwarancją szerokiego uśmiechu na twarzy obdarowanej osoby!

VOUCHER
NA WYBRANE WARSZTATY

Wybierasz warsztaty, na które chcesz podarować voucher. Ale nie czuj presji! Osoba obdarowana może dokonać zmian na podstawie swoich preferencji. Gwarantujemy niezwykłe przeżycia!

VOUCHER
NA WYBRANĄ KWOTĘ

Wybierasz kwotę, jaką chcesz przekazać na prezent. Osoba obdarowana może wybrać warsztaty w jej zakresie lub dopłacić i zrobić to po swojemu. W obu przypadkach będzie się świetnie bawić!

Zastanawiasz się, jaki prezent wybrać, żeby zapadł w pamięć? Chcesz zaskoczyć kogoś, kto posiada wszystko? Mamy na to odpowiedź. Voucher FEBLIKA jest tym, czego szukasz.

Voucher na warsztaty to nieskończenie wiele powodów do radości. To opcja na poznanie nowych ludzi, relaks płynący z pracy manualnej i możliwość zdobycia nowych doświadczeń. Potrzebujesz więcej argumentów?

PODARUJ EMOCJE ZAMIAST RZECZY

VOUCHER NA WARSZTATY TO ZAWSZE TRAFIONY PREZENT

Niespodzianka. Powód do uśmiechu. Sposób na aktywne spędzenie czasu. Odkrywanie nowych talentów. Tak, niezmiennie mówimy o naszych warsztatach.

Voucher to prezent, który się nie zakurzy i nie odejdzie w zapomnienie. To przeżycie, które zostaje na dłużej. Rosnącej kolekcji niepraktycznych podarunków już podziękujemy.

Voucher na warsztaty to świetny prezent

Bądź na bieżąco!

2 razy w miesiącu damy Ci znać o nowych warsztatach, ciekawych twórcach i inspirujących artykułach.

Zapisując się do newslettera, wyrażasz zgodę na przesyłanie Ci informacji przez Feblik. Zgodę możesz w każdej chwili wycofać, a szczegóły związane z przetwarzaniem Twoich danych osobowych znajdziesz w Polityce Prywatności.

Kategoria
Filtry
Cena
Poziom
Rodzaj zajęć
Miasto