Voucher na warsztaty to świetny prezent!

Dla siostry, przyjaciela, szefa albo narzeczonej! Na urodziny albo rocznicę. Z okazji lub… bez. Voucher na warsztaty związane ze sztuką, rzemiosłem i lifestylem.

Zastanawiasz się, jak oryginalnie wyrazić uczucie? Szukasz pomysłu na niebanalny podarunek? Chcesz sprawić komuś przyjemność, która będzie trwała dłużej niż kilka minut?

Mamy dla Ciebie coś w sam raz. Voucher od FEBLIKA to prawdopodobnie najlepszy prezent na świecie. Czemu? 

PODARUJ
emocje zamiast rzeczy

VOUCHER NA WARSZTATY
TO ZAWSZE TRAFIONY PREZENT

Bo łączy w sobie niespodziankę, wolność wyboru, doświadczanie i piękny przedmiot na pamiątkę. To prezent, który zostanie zapamiętany na lata!

Niektórzy twierdzą, że najwięcej szczęścia dają im przeżycia i wspaniałe wspomnienia. Inni kochają piękne przedmioty – czasem użytkowe, czasem takie, które po prostu cieszą oko. Voucher od FEBLIKA to sposób, by za jednym razem na maxa ucieszyć i obdarowanego, i obdarowującego. 

VOUCHER
NA MAILA

Potwierdzenie trafia na Twoją skrzynkę mailową. W załączniku dostaniesz specjalnie zaprojektowany i spersonalizowany voucher. Po wydrukowaniu na domowej drukarce i złożeniu na trzy wygląda świetnie. Sprawdziliśmy!

VOUCHER
NA PAPIERZE

Ty zamawiasz, a my drukujemy na matowym papierze i pakujemy w kopertę. Do wyboru wersja czerwona lub granatowa. Całość jest gotowa do wręczenia. Możesz odebrać komplet u nas lub wyślemy go na dowolny adres.

JAK WYKORZYSTAĆ VOUCHER?

1. W menu głównym znajdź zakładkę warsztaty.

2. Wyszukaj warsztat, który Ci najbardziej odpowiada. Wybierz termin i zarezerwuj miejsce.

3. W koszyku wpisz kod vouchera w odpowiednie miejsce.

4. W podsumowaniu zakupu w polu ceny będzie widniała kwota „0 zł” albo tyle, ile musisz dopłacić powyżej wartości vouchera.

5. Sfinalizuj zakup.

6. Na twoją skrzynkę mailową wyślemy potwierdzenie wykupienia miejsca na warsztat. Et voilà!

Newsletter

Bądź na bieżąco! Ciągle dodajemy warsztaty i zaczynamy współpracę z nowymi twórcami.

Maile wysyłamy 1-2 razy w miesiącu.

Zapisując się do newslettera, wyrażasz zgodę na przesyłanie Ci informacji przez Feblik. Zgodę możesz w każdej chwili wycofać, a szczegóły związane z przetwarzaniem Twoich danych osobowych znajdziesz w Polityce Prywatności.