Voucher na warsztaty to świetny prezent

Dla mamy, brata, przyjaciółki i kuzyna. Voucher na warsztaty rzemieślnicze to gwarancja udanego prezentu. Szeroki uśmiech na twarzy obdarowanej osoby otrzymasz w pakiecie.

Voucher na warsztat rzemioslo sztuka ekologia idealny prezent

Zastanawiasz się, jaki prezent wybrać, żeby zapadł w pamięć? Chcesz zaskoczyć kogoś, kto posiada wszystko? Mamy na to odpowiedź. Voucher FEBLIKa jest tym, czego szukasz.

Voucher na warsztat to nieskończenie wiele powodów do radości. To opcja na poznanie nowych ludzi, relaks płynący z pracy manualnej i możliwość zdobycia nowych doświadczeń. Potrzebujesz więcej argumentów?

PODARUJ
emocje zamiast rzeczy

VOUCHER NA WARSZTATY
TO ZAWSZE TRAFIONY PREZENT

Niespodzianka. Powód do uśmiechu. Sposób na aktywne spędzenie czasu. Odkrywanie nowych talentów. Tak, niezmiennie mówimy o naszych warsztatach.

Voucher to prezent, który się nie zakurzy i nie odejdzie w zapomnienie. To przeżycie, które zostaje na dłużej. Rosnącej kolekcji niepraktycznych podarunków już podziękujemy.

VOUCHER
NA WYBRANĄ KWOTĘ

Wybierasz kwotę, jaką chcesz przekazać na prezent. Osoba obdarowana może wybrać warsztat w jej zakresie lub dopłacić i zrobić to po swojemu. W obu przypadkach będzie się świetnie bawić!

VOUCHER
NA WYBRANY WARSZTAT

Wybierasz warsztat, który chcesz podarować. Ale nie czuj presji! Osoba obdarowana może dokonać zmian na podstawie swoich preferencji. Gwarantujemy niezwykłe przeżycia!

Bądź na bieżąco!

2 razy w miesiącu damy Ci znać o nowych warsztatach, ciekawych twórcach i inspirujących artykułach.

Zapisując się do newslettera, wyrażasz zgodę na przesyłanie Ci informacji przez Feblik. Zgodę możesz w każdej chwili wycofać, a szczegóły związane z przetwarzaniem Twoich danych osobowych znajdziesz w Polityce Prywatności.