Blog pełen pasji

Chcesz się zapisać na warsztaty, ale nie masz pomysłu, które z nich będą najlepsze, by kreatywnie się wyżyć? A może planujesz zrobić niezapomniany prezent swojej siostrze i nie masz pewności, która propozycja będzie strzałem w dziesiątkę? Na naszym blogu znajdziesz odpowiedzi na te i wiele innych pytań. Serwujemy zarówno warsztatowe inspiracje, jak i prezentowe porady oraz nieszablonowe tutoriale. Zapraszamy Cię do przestrzeni, w której każdy może poczuć radość tworzenia i satysfakcję z pracy własnych rąk. Chcemy przypomnieć, jak dużą wartość niesie ze sobą rzemiosło, oferując to, za czym tęsknimy w rozpędzonych czasach. Marzy Ci się, by być tu i teraz? Wolisz kolekcjonować wspomnienia zamiast rzeczy? Wskakuj do bloga pełnego pasji!

Inspiracje

Po przeczytaniu artykułów w tej części bloga w Twojej głowie pojawi się mnóstwo pomysłów na to, jakie warsztaty wybrać na długie zimowe wieczory, a z którymi najlepiej wejść w wiosenne wibracje. Podpowiemy Ci ciekawe patenty na babskie wyjście i skuteczne sposoby na relaks po pracy. A może pragniesz odkryć nowe hobby, ale nie do końca masz pomysł, jak się do tego zabrać? Podsuniemy Ci ciekawe inspiracje! Z naszych artykułów dowiesz się również, jak wybrać warsztaty dla siebie lub na prezent i co warto wziąć pod lupę, by zaprzyjaźnić się z ideą slow life.

Tutorial

To część dla ambitnych! Bo jak inaczej określić osobę, która chce własnoręcznie wykonać portfel? Spokojnie, prostsze zadania też się tu znajdą. Krok po kroku nasi twórcy-pasjonaci poprowadzą Cię przez proces tworzenia naczyń ceramicznych, biżuterii czy makramy. Jeśli chcesz rozpocząć przygodę z malarstwem lub haftowaniem, na naszym blogu znajdziesz świetnie przygotowane wskazówki. Masz ochotę wziąć sprawy w swoje ręce? Do dzieła!

Prezentownik

Ta część naszego bloga to plaster na duszę osób mających dość komercji i powtarzalnych prezentów, które nie zapisują się w pamięci. Pokażemy Ci, czym uszczęśliwić swoją drugą połowę, kumpla, a nawet szefową. Przekonasz się, że nie trzeba posiadać supermocy ani nieograniczonego budżetu, by stworzyć unikalny podarunek własnymi rękami. Dzięki naszym poradnikom planowanie prezentu przestanie być stresującym obowiązkiem. Wchodzisz w to?

Bądź na bieżąco!

2 razy w miesiącu damy Ci znać o nowych warsztatach, ciekawych twórcach i inspirujących artykułach.

Zapisując się do newslettera, wyrażasz zgodę na przesyłanie Ci informacji przez Feblik. Zgodę możesz w każdej chwili wycofać, a szczegóły związane z przetwarzaniem Twoich danych osobowych znajdziesz w Polityce Prywatności.

Kategoria
Filtry
Cena
Poziom
Rodzaj zajęć
Miasto