Cena
Poziom
Rodzaj zajęć

Wszystkie

 • Warsztaty haftowania haftu haft plaski Michalina Mruczek HandMade

  Podstawy haftu: motywy roślinne (WRO)

  Michalina Mruczek Handmade
  280,00 zł 60 minut / os.
 • Warsztaty kaligrafiii Scriptfolium

  Kaligrafia | Co i jak?

  Pracownia Kaligrafii Scriptfolium
  350,00 zł 60 minut / os.
 • Warsztaty introligatorskie Panato Sito

  Zrób sobie notes

  Panato Sito
  200,00 zł 60 minut / os.
 • Warsztaty sitodruku Panato Sito

  Sitodruk dla każdego

  Panato Sito
  290,00 zł 60 minut / os.
 • Warsztaty ceramiczne 1000 stopni ceramika

  Ceramika dla początkujących

  1000 Stopni Ceramika
  240,00 zł 60 minut / os.
 • Warsztaty stolarskie Figaj Pracownia Drewna

  Warsztaty dla par: zróbcie stolik kawowy lub lustro

  Figaj - Pracownia Drewna
  1000,00 zł 60 minut / os.
 • warsztaty kaligrafii dylwia ma plan

  Warsztaty kaligrafii nowoczesnej od podstaw (WRO)

  Dylwia ma plan
  330,00 zł 60 minut / os.

Warsztaty rzemieślnicze we Wrocławiu

Chcesz spędzić kreatywnie czas we Wrocławiu? Szukasz pomysłu na niezapomniane wyjście z przyjaciółką albo masz ochotę poczuć dreszczyk emocji, ucząc się czegoś nowego? Warsztaty rzemieślnicze to strzał w dziesiątkę!

Wybraliśmy dla Ciebie najciekawsze propozycje warsztatów związanych z rzemiosłem, sztuką i ekologią na mapie Wrocławia. Jeśli czujesz potrzebę, by oderwać się od obowiązków, pobyć w rytmie slow wśród pozytywnie zakręconych osób i wrócić do domu z efektem pracy własnych rąk, zobacz, co dla Ciebie mamy.

Kreatywne warsztaty twórcze we Wrocławiu

Odkryj we Wrocławiu miejsca, w których poćwiczysz pismo piórem wiecznym, odkryjesz sekrety kilimu lub upleciesz wyjątkowy wianek na drzwi. Wrocławskie pracownie rzemieślnicze mają wiele do zaoferowania! Warsztaty tkackie, haftowania, kaligraficzne i stolarskie to tylko wybrane możliwości. Kto wie, może to warsztaty sitodruku albo ceramiki będą Twoim odkryciem, które zapoczątkuje wieloletnią pasję?

Wybrane pracownie twórcze na mapie Wrocławia

Każdą z wybranych pracowni rzemieślniczych we Wrocławiu polecamy z pełnym przekonaniem. Poznaliśmy wszystkich twórców, którzy z sercem i pasją tworzą miejsca z klimatem. W kameralnych grupach i przyjaznej atmosferze wciągniesz się w pracę kreatywną, zapominając, gdzie leży telefon. Kilka godzin warsztatów minie nie wiadomo kiedy, a Ty odczujesz radość, delektując się procesem twórczym i podziwiając efekty swojej pracy. Brzmi dobrze? Zobacz, która z naszych propozycji wywoła u Ciebie szybsze bicie serca i… weź się na warsztat we Wrocławiu!

Voucher na warsztaty rzemieślnicze we Wrocławiu

A może planujesz kupić voucher na warsztaty rzemieślnicze we Wrocławiu, by sprawić bliskiej osobie wyjątkowy prezent? Żaden „gotowiec” ze sklepowej półki nie zapewni tylu wrażeń, co zajęcia twórcze. Nasze propozycje uszczęśliwią fanów kaligrafii, amatorów ceramiki i tych, którzy lubią pomajstrować w drewnie. Nawet jeśli jeszcze o tym nie wiedzą.

Rozejrzyj się wśród polecanych przez nas wrocławskich pracowni twórczych i odkryj patenty na niesamowite prezenty. W razie pytań bez wahania się do nas odezwij – chętnie pomożemy wybrać Ci najlepszą opcję. Jesteśmy tu dla Ciebie.

Miasto
Filtry
Cena
Poziom
Rodzaj zajęć
Kategoria