Cześć!
Fajnie, że tu jesteś!

Nazywamy się Marzena i Andrzej. Założyliśmy FEBLIKA, bo chcemy, by ludzie wartościowo spędzali swój wolny czas.

Jest mnóstwo pasjonatów, artystów i rzemieślników, którzy robią niezwykłe rzeczy i chcą się tym dzielić. I są ludzie tacy, jak my, którzy szukają pomysłów, nowości i inspiracji. FEBLIK powstał, by łączyć obie te grupy.

Chcemy wspierać osoby, które żyją swoją sztuką lub rzemiosłem. I staramy się pomagać innym, by twórczość gościła w ich życiu choćby od czasu do czasu. Dlatego stworzyliśmy internetową przestrzeń do spotkania i twórczej pracy.

Zdjecie profilowe FEBLIK Marzena
Marzena

Pasjonatka gór i biegów górskich. Uwielbia przebywać z ludźmi, śmiać się i rozmawiać. Potrafi z każdym znaleźć wspólny język. Marzyła, aby stworzyć miejsce o ludziach dla ludzi. Wie, że marzenia się nie spełniają – marzenia się spełnia. Więc wzięła sprawy w swoje ręce i przekonała Andrzeja, że ma coś z tym zrobić!

Działanie razem zawsze daje lepszy efekt!

Uśmiech każdego dnia to podstawa!

Zdjecie profilowe FEBLIK Andrzej
Andrzej

Wulkan pozytywnej energii. Ma fisia na punkcie triatlonów i aktywności fizycznej. Żongluje zadaniami niczym magik w cyrku. Stąpa po linie przedsięwzięć lekko i bez asekuracji. Angażuje się na 100 procent we wszystko, co robi. Działanie to jego pasja, dlatego marzenie Marzeny przekształcił w FEBLIKA.

NAPISALI O NAS


Bądź na bieżąco!

2 razy w miesiącu damy Ci znać o nowych warsztatach, ciekawych twórcach i inspirujących artykułach.

Zapisując się do newslettera, wyrażasz zgodę na przesyłanie Ci informacji przez Feblik. Zgodę możesz w każdej chwili wycofać, a szczegóły związane z przetwarzaniem Twoich danych osobowych znajdziesz w Polityce Prywatności.

Kategoria
Filtry
Cena
Poziom
Rodzaj zajęć
Miasto