fbpx

Cześć!
Fajnie, że tu jesteś!

Nazywamy się Marzena i Andrzej. Założyliśmy Feblika, bo chcemy, by ludzie wartościowo spędzali swój wolny czas.

Jest mnóstwo pasjonatów, artystów i rzemieślników, którzy robią niezwykłe rzeczy i chcą się tym dzielić. I są ludzie tacy, jak my, którzy szukają pomysłów, nowości i inspiracji. Feblik powstał, by łączyć obie te grupy.

Chcemy wspierać osoby, które żyją swoją sztuką lub rzemiosłem. I staramy się pomagać innym, by twórczość gościła w ich życiu choćby od czasu do czasu. Dlatego stworzyliśmy internetową przestrzeń do spotkania i twórczej pracy.

Zdjecie profilowe Marzena Kolodziej Organizacja warsztatów
Marzena

Pasjonatka gór i biegów górskich. Uwielbia przebywać z ludźmi, śmiać się i rozmawiać. Potrafi z każdym znaleźć wspólny język. Marzyła, aby stworzyć miejsce o ludziach dla ludzi. Wie, że marzenia się nie spełniają – marzenia się spełnia. Więc wzięła sprawy w swoje ręce i przekonała Andrzeja, że ma coś z tym zrobić!

Działanie razem zawsze daje lepszy efekt!

Uśmiech każdego dnia to podstawa!

Zdjecie profilowe Andrzej Kolodziej Organizacja warsztatów
Andrzej

Wulkan pozytywnej energii. Ma fisia na punkcie triatlonów i aktywności fizycznej. Żongluje zadaniami niczym magik w cyrku. Stąpa po linie przedsięwzięć lekko i bez asekuracji. Angażuje się na 100 procent we wszystko, co robi. Działanie to jego pasja, dlatego marzenie Marzeny przekształcił w Feblika.