Wsparcie marketingowe dla Twoich warsztatów

Dotrzyj do szerokiego grona odbiorców i zapełnij swoje grupy warsztatowe. Dołącz do pierwszej i największej w Polsce platformy warsztatów rzemieślniczych.

CO MOŻESZ ZYSKAĆ DZIAŁAJĄC Z FEBLIKIEM ?

Partnera w sprzedaży miejsc na swoje warsztaty oraz naszego osobistego wsparcia w rozwijaniu Twojego biznesu. 

Współpracując z nami, dotrzesz do większego grona odbiorców, zapełniając swoje grupy warsztatowe. Zyskasz turbodoładowanie swoich działań marketingowych związanych z promocją warsztatów i Twojej marki.

Dodatkowo oszczędzisz swój czas związany z bieżącą obsługą uczestników warsztatów, czy też samą ich promocją.

Na rynku „warsztatowym” działamy już od 2019 roku, wspierając z pełnym zaangażowaniem pracownie prowadzące warsztaty rzemieślnicze i artystyczne. Znaczna większość pracowni działa z nami długoterminowo, a to dowód na to, że robimy to efektywnie. 

Nasza misja: łączenie rzemieślników
z entuzjastami, którzy chcą doświadczyć radości tworzenia.

DLACZEGO FEBLIK?

JAK DOŁĄCZYĆ DO FEBLIKA?

Każdą współpracę zaczynamy od spotkania i rozmowy, aby się przekonać czy mamy podobny flow i wspólny cel do działania. 

Zostaw nam swojego maila, a wrócimy do Ciebie najszybciej, jak tylko się da, aby umówić się na spotkanie.

Działamy na terenie Warszawy, Krakowa, Łodzi, Trójmiasta, Poznania i Wrocławia – jeśli prowadzisz warsztaty, w którymś z tych miast, to ZAPRASZAMY!

6

miasta, w których działamy: Kraków | Łódź | Poznań | Trójmiasto | Warszawa | Wrocław

60

pracowni rzemieślniczych i artystycznych, z którymi współpracujemy

150

warsztatów, dostępnych na naszej platformie

Rekomendacje

Martyna i SzymonNaturalnie Naturalni
Czytaj więcej
FEBLIK daje nam spokój. Ogarnia cała sprzedaż warsztatów, wysyła mailingi, reklamuje warsztaty. Nie ukrywamy, że oddelegowanie tego było dla nas dużym odciążeniem. Poza tym to cudowni ludzie, którzy mają w sobie tak cudowną energię do działania, że ten pomysł od początku był strzałem w dziesiątkę!
Małgosia FotekPracownia Formatka
Czytaj więcej
Czemu FEBLIK jest fajny? Bo gwarantuje jakość i różnorodność warsztatów. Bo tworzy społeczność ludzi szukających nowych doznań. Promuje modę na warsztaty. Tłumaczy, że to jest cool i że warto spróbować. Robi fejm i promo;) Krótko mówiąc, pomaga pozyskać nowych klientów. I ma klarowne zasady działania. A poza tym wymiernym i przeliczalnym aspektem, tak od ludzkiej dobrze się z FEBLIKIEM współpracuje.
Karolina i WiktoriaRonja Ceramics
Czytaj więcej
We współpracy z FEBLIKIEM cenimy sobie przede wszystkim szczerą relację, dobry kontakt, wsparcie na wielu płaszczyznach, wspólne wymyślanie najlepszych rozwiązań dostosowanych pod nasze potrzeby. Platforma FEBLIK jest dla nas olbrzymim wsparciem w kwestiach formalnych: nie musimy się martwić o zapisy, płatności, faktury. To bardzo duże odciążenie. Bardzo się cieszymy, że trafiłyśmy na Andrzeja i Marzenę.

Chcesz dołączyć do FEBLIKA?

Zostaw nam swojego maila, a wrócimy do Ciebie najszybciej, jak tylko się da, aby umówić się na spotkanie. W końcu każda dobra współpraca zaczyna się od spotkania…

Kategoria
Filtry
Cena
Poziom
Rodzaj zajęć
Miasto