1 prezent to 4⁠ powody do radości

Ula Dąbrowska

Zastanawiasz się, jak oryginalnie wyrazić uczucie? Szukasz pomysłu na niebanalny prezent? Chcesz sprawić komuś przyjemność, która będzie trwała dłużej niż kilka minut? Mamy dla Ciebie coś w sam raz. Voucher podarunkowy od FEBLIKA to prawdopodobnie najlepszy prezent na świecie. Czemu? Bo łączy w sobie niespodziankę, wolność wyboru, doświadczanie i piękny przedmiot na pamiątkę! Niektórzy twierdzą, że najwięcej szczęścia dają im przeżycia i wspaniałe wspomnienia. Inni kochają piękne przedmioty - czasem użytkowe, czasem takie, które po prostu cieszą oko. My wiemy jedno na pewno: dawanie jest często przyjemniejsze, niż otrzymywanie. Sami to sprawdziliśmy i non-stop mówią to nam nasi klienci. Voucher od FEBLIKA to sposób, by za jednym razem na maxa ucieszyć i obdarowanego, i obdarowującego. Nadal zastanawiasz się, czy to dobry pomysł? To może czas na FEBLIKOWĄ arytmetykę. Okazuje się, że Voucher nagina rzeczywistość, bo sprawia, że 1=4.

1. Radość z niespodzianki

Może być wręczony osobiście, przez listonosza lub kuriera. Czasem do obdarowanego voucher trafia cyfrowo – po światłowodach albo GSM. Zawsze to zapowiedź czegoś nowego i ekscytującego. Voucher prezentowy to klucz do świata rzemiosła, designu i dobrej zabawy. I w dodatku jest piękny! Specjalnie zaprojektowany tak, żeby robić wrażenie. Nawet po wydrukowaniu na zwykłej drukarce.

2. Radość z poznawania i wybierania

Osoba obdarowana sama wybiera warsztat. Ma do przejrzenia kilkadziesiąt zajęć u ponad 40 prowadzących. Przegląda, głowi się, wybiera, albo… podejmuje decyzje szybko i spontanicznie. Dzięki voucherowi ma pełną swobodę i wolność wyboru! Najważniejsze, że może dopasować coś do swojego kalendarza, nastroju i potrzeb.

3. Radość z doświadczania

W końcu przychodzi czas na realizację Vouchera. Trudno w jednym zdaniu zmieścić to, co może się w trakcie FEBLIKOWYCH warsztatów wydarzyć. Spróbujmy wymienić choć część z tego, co na zajęciach czeka obdarowanego: pasja. emocje, rozwój, śmiech, nowi ludzie, samopoznanie, zaangażowanie, entuzjazm, zabawa, relaks, stan flow i odkrywanie nieznanego.

4. Radość z pamiątki

Prawie każdy warsztat twórczy to okazja, żeby zrobić coś konkretnego. Czasem to “coś” znika w ciągu kilku godzin, czasem w kilka miesięcy, a czasem zostaje z obdarowanym do końca życia. Warsztaty FEBLIKA to okazja, by stworzyć piękny przedmiot, a czasem nawet dzieło sztuki. Ale, co najważniejsze, to czas, który pozostawia po sobie niezapomniane wspomnienia. To prezent na lata!

Bądź na bieżąco!

2 razy w miesiącu damy Ci znać o nowych warsztatach, ciekawych twórcach i inspirujących artykułach.

Zapisując się do newslettera, wyrażasz zgodę na przesyłanie Ci informacji przez Feblik. Zgodę możesz w każdej chwili wycofać, a szczegóły związane z przetwarzaniem Twoich danych osobowych znajdziesz w Polityce Prywatności.

Kategoria
Filtry
Cena
Poziom
Rodzaj zajęć
Miasto