7 warsztatów, które wprowadzą cię w rzemiosło

Warsztaty nozownicze Klosy

Koniec roku to czas podsumowań. Ale to także czas robienia planów, snucia marzeń i układania budżetu. My lubimy podejście praktyczno-techniczne. Bez pitu-pitu. Za to dla tych, którzy cenią sobie mistrzostwo.

Dlatego prezentujemy wybór zajęć dla ambitnych. To zestaw, który podniesie Twoje kwalifikacje, poszerzy zakres sprawności i da konkretne umiejętności. Tym razem krótko i na temat. Już dziś zaplanuj, czego nauczysz się w nadchodzącym roku.

Warsztaty kaletnicze

Na warsztatach kaletniczych uszyjesz skórzany portfel według własnego projektu. Niepowtarzalny w wyglądzie i praktyczny w użyciu. Z laserowym autorskim grawerem. Całość od początku do końca zaprojektowana i wykonana przez Ciebie!

EFEKT: skórzany portfel i umiejętności do samodzielnego wykonania kolejnych własnych projektów.Warsztaty nożownicze

Zrób swój pierwszy nóż na warsztatach nożowniczych. Ogromna dawka wiedzy i sporo pracy rękami. Szlifowanie, wiercenie, cięcie. A efekt końcowy? Nóż, którym zaimponujesz każdemu.

EFEKT: w pełni funkcjonalny nóż i wiedza niezbędna aby robić kolejne noże.Warsztaty sitodruku

Poznaj podstawy techniki sitodruku na warsztatach sitodruku. Przygotuj swój projekt nadruku i stwórz unikatowe wzory na torbie lub koszulce. Możesz też wydrukować oryginalny plakat. Wybór należy do Ciebie.

EFEKT: nadruk samodzielnie przygotowanego wzoru na własnych materiałach.Warsztaty tapicerowania

Zrób sobie kultowe krzesło w stylu PRL lub fotel klubowy Vintage Retrona na warsztatach tapicerowania. Przejdź cały proces od rozbiórki fotela, przez przygotowanie pianki, szlifowanie, wybór tkaniny i finalne wykończenie. A Twój odnowiony fotel dumnie powróci na salony.

EFEKT: odnowiony fotel i umiejętności pozwalające na odnowienie kolejnych.Warsztaty renowacji mebli

Na warsztatach renowacji mebli nauczysz się techniki odnawiania mebli. Dowiesz się jak pracować z drewnem i jakich narzędzi używać. Aby przywróć starym meblom piękno i blask.

EFEKT: własnoręcznie odnowiony mebel i ogrom wiedzy o tradycyjnym rzemiośle stolarskim.Warsztaty rzeźbiarskie

Odkryj kunszt pracy z metalem. Stwórz własną rzeźbę z brązu, mosiądzu lub aluminium na warsztatach rzeźbiarskich. A to wszystko podczas indywidualnego kursu.

EFEKT: Twoja samodzielnie wykonana rzeźba wiedzę, która pozwoli Ci rozwijać pasję rzeźbiarską.Warsztaty stolarskie

Na warsztatach stolarskich poznasz różne gatunki drewna, ich zapach i właściwości. Aby finalnie wybierzesz swój kawałek drewna, z którym będziesz pracować. Przy użyciu narzędzi stolarskich zmienisz go w wymarzony przedmiot. 

EFEKT: własnoręcznie wykonany przedmiot z drewna.

 

Bądź na bieżąco!

2 razy w miesiącu damy Ci znać o nowych warsztatach, ciekawych twórcach i inspirujących artykułach.

Nie przegap tych nowości!

Zapisując się do newslettera, wyrażasz zgodę na przesyłanie Ci informacji przez Feblik. Zgodę możesz w każdej chwili wycofać, a szczegóły związane z przetwarzaniem Twoich danych osobowych znajdziesz w Polityce Prywatności.

Kategoria
Filtry
Cena
Poziom
Rodzaj zajęć
Miasto