Tworzyć można na wiele sposobów i na różnych zasadach. Gosia, właścicielka pracowni Goga.Gallery, przez wiele lat pracowała jako graficzka w serwisach internetowych, by po 10 latach odejść z korporacji i przejść na swoje. Pracownia powstała w 2018 roku i od tego czasu ewoluowała – początkowo Gosia zajmowała się dekoracją wnętrz i szeroko rozumianą działalnością artystyczną. Obecnie to sklep z dekoracjami ściennymi, punkt usług doradczych z zakresu wystroju wnętrz oraz warsztaty artystyczne. 

Gosia jest człowiekiem wielu talentów i ciągle ma apetyt na więcej. Nie osiada na laurach – wręcz przeciwnie, stale uczy się nowych rzeczy i poza prowadzeniem warsztatów realizuje różne projekty. Wśród rzeczy, które ją inspirują wymienia naturę, zieleń, kwiaty i wolność. To właśnie ten brak skrępowania i tworzenie na własnych zasadach przenosi do swojej przestrzeni kreatywnej. 


Gosia w swojej pracowni sięga po różne techniki artystyczne. Co za tym idzie, uczestnicy podczas jej warsztatów mogą wyrażać się twórczo poprzez sitodruk, batik, linoryt oraz tworzenie własnych notesów. Osoby biorące udział w jej kursach doceniają nie tylko mnogość technik, po które mogą sięgać, ale także energię, która panuje w pracowni. Gosia działa z dala od utartych szlaków i nieszablonowo – zachęca do eksperymentowania, skupienia się na sobie i wyrażania swoich emocji. Jej wyrozumiałość i cierpliwość sprawiają, że towarzyszy uczestnikom w procesie jak partner, a nie nauczyciel. Warsztaty to czas akceptowania błędów, testowania i szukania własnych rozwiązań. To właśnie ta twórcza aura sprawia, że każdy uczestnik może w zgodzie ze sobą odkrywać swoje kreatywne oblicze.

Prowadzone warsztaty

  • Warszawa (okolice)

    Zrób własny szkicownik

    120 zł 60 minut / os.
    2,5 h
    7-12 os.

Goga Gallery Małgorzata Goczewska

Warszawa

Introligatorskie
Kategoria
Filtry
Cena
Poziom
Rodzaj zajęć
Miasto