Michalina Mruczek Handmade

Michalina Mruczek Handmade to projekt nastawiony na sięganie do źródeł, ale w całkiem nowoczesnej odsłonie. Bo czy może być coś bardziej oldschoolowego niż haftowanie na tamborku? Chyba nie. Historia lubi zataczać koło i pewnie dlatego coraz więcej osób wpada w pasję wyszywania obrazów na płótnie naciągniętym na drewnianą ramkę.


Najlepiej gdy przewodniczką po świecie muliny, igły oraz haftu płaskiego jest ktoś charyzmatyczny, zakochany w swojej pasji i chętnie dzielący się wiedzą. Jak cudownie, że my kogoś takiego znamy!


Michalina Mruczek jest z wykształcenia anglistką, ale obecnie większość jej czasu zajmuje haft i prowadzenie warsztatów. Okazuje się, że wyszywanie to nie tylko pasja, ale także całkiem fajny pomysł na biznes. Zaczęło się od różnorodnych prac plastycznych i rękodzielniczych. Ale haft podbił serce Michaliny do tego stopnia, że reszta zeszła na drugi plan. Nic dziwnego!


Hafty dają ogromne pole do artystycznej ekspresji. Źródłem inspiracji jest dla Michaliny przyroda, którą pomysłowo łączy z nowoczesnym wzornictwem i współczesną minimalistyczną estetyką. Na warsztatach uczestnicy mają szansę poznać to wszystko, stworzyć własne haftowane dzieło i spędzić odprężająco czas.

Opinie o warsztacie

Review
oceniono
5.0
Ola
159 Opinie 2021-11-07 09:45

Warsztaty były super! Michalina to bardzo miła i pozytywna osoba. Z czystym serduchem polecam;)

 Podstawy haftu płaskiego

5.0 Support
Review
oceniono
5.0
Renata
159 Opinie 2021-11-07 08:54

Dziękuję za drogę do nowej umiejętności

 Podstawy haftu płaskiego

5.0 Support