Warszawa

Gryko Caffe

Gryko Caffe to autorski projekt Agnieszki Stefaniak. Połączenie kawy i natury, czyli dwóch światów, które Agnieszka kocha od zawsze. Gryko Caffe promuje miłość do kawy w nowej, niecodziennej odsłonie. Podstawą mieszanek, które oferuje Agnieszka, jest kawa wypalana w stylu włoskim. Ale kawa to dopiero początek.

Prawdziwą magię wprowadzają naturalne dodatki, w tym oczywiście łuski gryki, która ma cudowne właściwości. Do tego Agnieszka uczy parzyć kawę, pokazując przy tym jej walory zdrowotne. Warsztaty odbywają się w zaprzyjaźnionej przestrzeni co-workingowej, a warsztaty na Baristę Podstawowego – w kawiarni przyjaciela Agnieszki. Motyl w logo Gryko Caffe to nie przypadek. Bliscy Agi mówią na nią właśnie Motylek. To dlatego, że odważyła się i zaczęła realizować własne marzenia. Żeby tak się stało, musiała przejść przemianę – dokładnie tak jak motyl. 

Miłość do kawy w życiu Agnieszki to całkiem długa historia. “Pamiętam, jak Babcia bardzo celeborowała moment picia kawy i jaką wagę przykładała do tego, żeby zmielić ją ręcznie tuż przed zaparzeniem”. Wspomnienia tego zapachu zapisały się w pamięci Agnieszki na całe życie. A potem przyszedł czas zbierania doświadczenia zawodowego. Najpierw w roli baristy, a następnie jako menedżer w kawiarniach. Jednocześnie Agnieszka przygotowywała kawę dla czystej przyjemności, bawiąc się parzeniem, testując nowe receptury. Dziś dzieli się tym podejściem z innymi. Przekonuje: “picie kawy, parzenie jej, cały proces przygotowania tej jednej filiżanki jest chwilą dla nas. Jest naszym rytuałem”.

Nic dziwnego, że zajęcia z Agnieszką do doświadczenie nie tylko na poziomie nauki parzenia kawy, ale także na poziomie duchowym i emocjonalnym. Aga zaraża pewnością siebie i wyjątkową energią: “Każdy może być baristą i każdy może świetnie parzyć kawę, cudownie się przy tym bawiąc.” 

Opinie o warsztacie

Review
oceniono
5.0
Marcin
342 Opinie 2022-01-17 07:38

Bardzo dobrze przeprowadzone warsztaty. Agnieszka jest pasjonatem kawy i widać to na zajęciach. Wiedzę i pasję przekazuje bardzo dobrze, a nawet można powiedzieć że nią zaraża :-). Polecam !

 Kawowe doznania na 4 sposoby

5.0 Support
Review
oceniono
5.0
Aga
342 Opinie 2022-01-16 18:49

Bardzo polecam kazdej osobie interesujacej sie kawa:) Zajecia sa prowadzone w super atmosferze, mozna dowiedziec sie wielu ciekawych informacji a w czesci praktycznej naprawde poznac tajniki parzenia roznymi sposobami:) Na pewno wroce na kolejne kursy!

 Kawowe doznania na 4 sposoby

5.0 Support
Review
oceniono
5.0
Marcin
342 Opinie 2022-01-16 18:07

Idealne warsztaty dla osób szukających swojego smaku kawy/sposobu przygotowania. Agnieszka posiada bardzo dużą wiedzę na temat kawy którą w prosty sposób przekazuje dla uczestników. Zajęcia prowadzi pod daną osobę przez co nie ma monotonii ani nudy. Jeżeli zastanawiałeś się czy warto wpaść na warsztaty, to warto! Polecam!

 Kawowe doznania na 4 sposoby

5.0 Support
Review
oceniono
5.0
Marta
342 Opinie 2021-12-04 18:51

Jeśli chcesz dowiedzieć się jaki jest proces wytwarzania kawy i nauczyć sie misternych sposobów jej parzenia to te warsztaty sa dla Ciebie! Dużo wiedzy, praktyki i pozytywnej energii 😊 Polecam każdemu smakoszowi kawy! 😊

 Kawowe doznania na 4 sposoby

5.0 Support
Review
oceniono
5.0
Monika Goszcz
1 Opinie 2021-06-14 19:12

To moje pierwsze warsztaty i cieszę się, że trafiłam właśnie na Agnieszkę :) To osoba pełna empatii i miłości do kawy co czuć od razu. Do domu po kursie wracasz z zapachem kawy na dłoniach, aromatem na podniebieniu i głową pełną wiedzy - którą Agnieszka przekazuje w sposób nieszablonowy. To świetnie spędzone kilka godzin w bardzo dobrym towarzystwie. Jeśli dopiero zaczyna się przygodę z kawą to uważam, że ten warsztat to pierwszy krok do zakochania się w kawie na nowo. Polecam! :)

 Kawowe doznania na 4 sposoby

5.0 Support