Wrocław

Pracownia florystyczna ArtKlaudia

Co wychodzi z połączenia miłości do kwiatów i pasji do marketingu? W tym przypadku stworzenie marki osobistej ArtKlaudia i organizacja warsztatów florystycznych. Te drugie to dla Klaudii – pomysłodawczyni projektu, sposób na dzielenie się radością i pozytywną energią z innymi ludźmi. Nie ukrywa, że sama także na tym korzysta – z uczestnikami kursu dzieli pasję do piękna i natury, a ich optymizm jest dla niej zaraźliwy. 

Praca z roślinami przynosi Klaudii wewnętrzny spokój i powoduje uśmiech na twarzy. Od zawsze natura była jej bezpieczną przystanią, a inspirowało ją obserwowanie otoczenia. Jej życiową dewizą są słowa starożytnego poety Horacego – carpe diem. Chwyta zatem każdą okazję, żeby dzielić się swoją pasją z otoczeniem. Jak na osobę związaną z marketingiem przystało – nazwa jej projektu nie jest przypadkowa. Markowanie firmy swoim imieniem jest dla niej potwierdzeniem wiarygodności i pewności, że to co oferuje to najwyższa jakość.  

Warsztaty odbywają się w wyjątkowym dla Klaudii miejscu – od ponad ćwierćwiecza jej mama prowadziła tam pracownię krawiecką. To niezmiennie królestwo rzemiosła i rękodzieła. Ciekawostką jest także fakt, że kamienicę od lat zamieszkiwali pracownicy opery Wrocławskiej i artyści. Twórcza aura unosi się tam od dawna i można ją poczuć zaraz po przekroczeniu progu pracowni. 

Na warsztatach mile widziane są wszystkie osoby. Odnajdą się na nich miłośnicy piękna, entuzjastki obcowania z naturą i każdy, kto szuka pola do kreatywnego działania. Warsztaty to idealna okazja, żeby zacząć przygodę z układaniem kompozycji z roślin i kwiatów – wsparcie Klaudii będzie w tym wszystkim bezcenne i pozwoli uniknąć błędów osób początkujących. Na koniec, oprócz samodzielnie stworzonej kompozycji, można się spodziewać wyciszenia, poprawy humoru i chęci do dalszego odkrywania bogactwa jakie kryje natura. 

Prowadzone warsztaty

 • warsztaty florystyczne wianki ArtKlaudia

  Wiosenne wianki na drzwi

  280,00 zł 1 dzień / os.
  3 h
  5-8 os.
 • warsztaty florystyczne wianki ArtKlaudia

  Wielkanocne wianki

  280,00 zł 1 dzień / os.
  3 h
  5-8 os.
Filtry
Cena
Poziom
Rodzaj zajęć
Miasto