Integracja zespołu w zaskakującym wydaniu

Szukasz pomysłu na integrację swojego zespołu i masz poczucie, że wszystko już było grane? Warsztaty rzemieślnicze są ciekawą odmianą od paintballa, turnieju piłkarzyków czy wieczoru z karaoke. Zapewnią Wam nie tylko dawkę niezapomnianych wrażeń, ale pozwolą też odkryć się na nowo i uwolnić potencjał, często drzemiący pod powierzchnią codziennych obowiązków.

  Napisz wiadomość

WYBIERZ WARSZTATY RZEMIEŚLNICZE DLA SWOJEJ FIRMY

Nasza oferta warsztatów rzemieślniczych jest różnorodna – z pewnością dopasujesz temat idealny dla swojego zespołu. Wśród naszych propozycji znajdziesz zajęcia ceramiczne, stolarskie czy kaligrafię. Jeśli bliżej Wam do tematów kulinarnych, polecamy warsztaty kawowe lub z robienia koktajli. Produkcja ekologicznych kosmetyków, zrobienie noża czy warsztaty florystyczne to kolejne propozycje. Oferujemy prawdziwy festiwal wiedzy i eksperymentów!

W obliczu wyzwania, jakim jest wykonanie drewnianej deski czy glinianej misy, stanowiska czy staż pracy nie mają znaczenia. To idealne warunki do tego, by przełamać codzienne schematy i dać się ponieść kreatywności. Warsztaty rzemieślnicze pomagają rozkwitnąć różnorodności w zespole i uwolnić nieszablonowe myślenie. Efektem takich zajęć są nie tylko własnoręcznie wykonane przedmioty, ale powiew świeżości, który pobudzi ciekawość, zredukuje stres, a może nawet pokaże Wam, jak wejść w stan flow.

POCZUJ OŻYWCZĄ MOC WARSZTATÓW TWÓRCZYCH!

DLACZEGO WARSZTATY RZEMIEŚLNICZE TAK DOBRZE INTEGRUJĄ?

Warsztaty rzemieślnicze pozwolą Wam skutecznie oderwać się od codziennych obowiązków. Gwarantujemy, że w czasie haftowania czy zgłębiania techniki sitodruku nie będzie czasu (ani chęci!) na rozmowy o projektach i deadline’ach. Niesamowita energia, współpraca bez presji i dużo śmiechu. Gdy ręce zajęte są tworzeniem, między uczestnikami w niewymuszony sposób nawiązują się interakcje i wzmacniają więzi. Wrażenia po warsztatach zostaną z Wami na długo i całkiem możliwe, że będziecie mieć ochotę na więcej!

Niezależnie od warsztatów, jakie wybierzesz, zapewniamy, że prowadząca osoba doskonale potrafi dzielić się wiedzą i inspirować do działania nawet początkujących uczestników. Znamy wszystkich twórców i obiecujemy, że Twój zespół będzie w najlepszych rękach. Bez presji, we własnym tempie i w swobodnej atmosferze spróbujecie swoich sił w rzemiośle pod okiem prawdziwych mistrzów w swoim fachu.

WARSZTATY RZEMIEŚLNICZE DOPRACOWANE W KAŻDYM SZCZEGÓLE

5-30*

osób mogących wziąć udział w warsztatach

*W przypadku większej ilości możemy podzielić uczestników na grupy.

2-8

godzin, to przeciętny czas trwania warsztatów

80

warsztatów, które zorganizowaliśmy

Warsztaty rzemieślnicze all inclusive

Oferujemy pełną organizację warsztatów związanych z rzemiosłem i sztuką. Zajęcia mogą się odbywać w Twojej siedzibie czy pracowni twórczej, ale też bez problemu połączymy je z firmowym wyjazdem integracyjnym. Bez względu na lokalizację warsztatów możesz mieć pewność, że wszystko będzie dopięte na ostatni guzik. Na Twoje życzenie zapewnimy klimatyczną przestrzeń i catering, który umili pracę twórczą.

Zaufali nam

Aleksandra Frączek
Aleksandra FrączekPrezes Zarządu
Czytaj więcej
Z przyjemnością polecam warsztaty ceramiczne z pracowni moja siostra, które niedawno miałyśmy okazję odbyć. To niezwykłe doświadczenie, które połączyło zabawę, kreatywność i naukę. Podczas zajęć dowiedziałyśmy się nie tylko o różnych technikach formowania gliny, lecz także rozwijałyśmy swoje umiejętności artystyczne. Atmosfera była przyjazna i inspirująca, co sprzyjało swobodnej ekspresji artystycznej. Cieszę się, że miałam okazję uczestniczyć w tych warsztatach, ponieważ nie tylko zdobyłam nowe umiejętności, ale także zrelaksowałam się i znalazłam radość w procesie twórczym. Gorąco polecam te warsztaty wszystkim, którzy chcą odkryć magię ceramiki i zanurzyć się w świat własnych artystycznych możliwości.
Hanna Zajączkowska
Hanna Zajączkowska Senior graphic designer
Czytaj więcej
FEBLIKA poznałam wpierw prywatnie, kiedy więc nasz zespół wyraził chęć zrobienia czegoś bardziej kreatywnego, w ramach integracji, niż kolacja w restauracji, naturalnie zaczęliśmy wertować ofertę FEBLIKA w poszukiwaniu czegoś “innego”. Wybór padł na kurs robienia drinków. Pan Andrzej dopasował ofertę do naszych potrzeb, a sam kurs był bardzo odkrywczy i wszyscy świetnie się bawili. Drinki były totalnie nietypowe i pyszne! Już myślimy na co przeznaczyć budżet w następnym półroczu.
Zuzanna Szaniewska
Zuzanna SzaniewskaHR Manager
Czytaj więcej
Miałam przyjemność współpracować z p. Andrzejem Kołodziejem i FEBLIKIEM przy organizacji makramowych warsztatów z okazji firmowego Dnia Kobiet. Pan Andrzej świetnie doradził i dopasował ofertę warsztatów do naszych potrzeb oraz pandemicznych czasów. Jakość transmisji online była doskonała. W efekcie spędziłyśmy cudne i kreatywne ponad dwie godziny z Wiktorią, która online uczyła nas pleść łapacze snów. Bardzo polecam, na pewno chętnie skorzystam w przyszłości – firmowo i prywatnie:)
Klaudia Poolom
Klaudia PoolomKoordynator ds. marketingu JYSK Polska
Czytaj więcej
FEBLIK i jego warsztaty to gwarancja jakości i świetna współpraca. Pan Andrzej zorganizował dla zaproszonych przez nas Influencerów warsztaty kosmetyków naturalnych.Idealne połączenie wiedzy i praktyki. Osoby biorące udział w warsztatach dowiedziały się jakie składniki są odpowiednie dla skóry oraz jak je łączyć, aby dać skórze to, czego potrzebuje.Uczestnicy warsztatów własnoręcznie wykonali i zabrali do domu zestawy kosmetyków naturalnych.
Barbara Kowalczyk
Barbara KowalczykMarketing Manager
Czytaj więcej
Dziękujemy za organizację świetnych warsztatów. To była super zabawa i dobrze spędzony czas razem. Zupełnie nowe doświadczenie, które na pewno jeszcze powtórzymy.

Masz jakieś pytania?

Potrzebujesz wsparcia w wyborze warsztatów dla swojej firmy? Skontaktuj się z nami, a my z przyjemnością przygotujemy propozycję dopasowaną do Twojego zespołu.

  Napisz wiadomość

Kategoria
Filtry
Cena
Poziom
Rodzaj zajęć
Miasto