Często najprostsze rozwiązania są najlepsze. Gdy Agnieszka Stanasiuk szukała nazwy dla swojego projektu, wybrała to, co sprawia, że ludzie ją zapamiętują. Kolorowy i rzucający się w oczy makijaż brwi to oczywista, ale nie jedyna oznaka kreatywnej i twórczej duszy Agi. Pod hasłem Aga Brwi kryje się szerokie spektrum artystycznej działalności Agnieszki. Od kolekcji odzieżowych, przez projekty kostiumów teatralnych po warsztaty z sitodruku. Pracownia działa od 2010 r. i obecnie mieści się na Mokotowie.

Agnieszka Stanasiuk jest dyplomowaną artystką, która ukończyła Wydział Tkaniny i Ubioru w Łódzkiej Akademii Sztuk Pięknych. Ale druk na tkaninie skradł jej serce już w liceum. Pierwsze szablony wycinała w starych kliszach rentgenowskich. Jak sama mówi “sitodruk to narzędzie, które można wykorzystywać w różnorodny sposób. Można drukować na tkaninie, na papierze, na drewnie. Nawet na szkle, ceramice, pleksi czy metalu”. Prócz warsztatów komercyjnych, dla firm i osób prywatnych, realizuje również zajęcia dla uczelni wyższych ostatnio dla Katedry Mody warszawskiej Akademii Sztuk Pięknych. W prowadzeniu warsztatów pomagają jej: nie zawodna i nieoceniona Natalia Kaczmarek, która w 2012 roku przyszła na jeden z warsztatów i już została, Karolina Droszcz, absolwentka tego samego kierunku co Aga, a niekiedy również siostra Agnieszki – Jagoda.

Agnieszka prócz warsztatów robi własne projekty artystyczne: cykle obrazów i rysunków. Jej główną inspiracją jest człowiek, przyroda, światło, kolor, faktura. Od kilku lat oprócz pracy artystycznej pochłaniają ją dwie córki: Kalina i Jaśmina. Czy ma jakąś dewizę? Tak. Brzmi ona: “W życiu powinno nam być przyjemnie”. Nic dziwnego, że tak właśnie jest na warsztatach Agi. Nie tylko przyjemnie, ale też niezwykle twórczo i inspirująco. Jest tu też flow, fan i luz. Wszystko, by móc się w twórczej pracy zatracić.

Prowadzone warsztaty

  • Warsztaty sitodruku sitodruk jak zaczac AgaBrwiWarszawa

    Sitodruk od podstaw

    460 zł 60 minut / os.
    5,5 h
    3-5 os.

Opinie o warsztatach (9)

Review
oceniono
5.0
Ewa
1001 Opinie 25.02.2024 12:36

Aga uważnie wprowadzała nas w świat sitodruku dając jednocześnie dużo przestrzeni do eksperymentów, prób i błędów. Kameralna grupa. Indywidualne prowadzenie. Możliwość testowania ograniczona jedynie workiem materiałów, które się przyniesie. To był też dla mnie świetny, wspólny czas z córką, która przyszła z własnym wzorem - w zadrukowanej koszuli zaraz następnego dnia poszła do teatru :) Ja pracowałam na skomponowanym na miejscu zestawie wzorów - możliwość wyboru była ogromna za co też jestem wdzięczna. Nabrałyśmy apetytu na więcej :)

 Sitodruk od podstaw

5.0 Support
Review
oceniono
5.0
Lidia
1001 Opinie 16.07.2023 13:46

Świetne warsztaty. Bardzo miło spędzony czas. Dowiedziałam się wielu ciekawych rzeczy. Dziękuję, było super.

 Sitodruk od podstaw

5.0 Support
Review
oceniono
5.0
Małgosia
1001 Opinie 16.07.2023 12:36

Na pierwsze warsztaty radzę wybrać proste elementy graficzne, eksperymentować z materiałami, technikami. Małe grono uczestników, muzyka w tle, poczęstunek i ciągle gadająca do nas Aga, czyli INSPIRUJĄCO. Po warsztatach wyszłam z głową pełną pomysłów i sporą porcją wiedzy, rozbudziły moją wyobraźnię. Wielkie dzięki za warsztaty, Polecam!

 Sitodruk od podstaw

5.0 Support
Review
oceniono
5.0
Monika
1001 Opinie 30.01.2023 08:36

Warsztaty ok, wydrukowałam co chciałam, ale mam niedosyt. Zabrałam za mało podłoży, napewno będę kontynuować przygodę z sitodrukiem:) Dziękuję, polecam!

 Sitodruk od podstaw

5.0 Support
Review
oceniono
5.0
Magda
1001 Opinie 23.10.2022 10:40

Przemila atmosfera, dużo wiadomości, pozytywnej energii i humoru. Pomoc na każdym etapie . Weźcie ze sobą dużo różnych materiałów do zadrukowania bo na nich dopiero zaczyna się magia :)

 Sitodruk od podstaw

5.0 Support
Review
oceniono
5.0
Lech
1001 Opinie 23.10.2022 07:31

Warsztat bardzo dla mnie pożyteczny. Dowiedziałem się tego, co było mi potrzebne . Poćwiczyłem. Poza tym, co ważne, bardzo było miło.

 Sitodruk od podstaw

5.0 Support
Review
oceniono
5.0
Michał
1001 Opinie 31.07.2022 08:39

Super warsztaty i super pozytywni i pomocni ludzie! Miałem swoje wymagania ale to co się działo kompletnie je przerosło. Aga świetnie mi doradziła przy tworzeniu własnego projektu. Marina z klasą zastąpiła ją wdrażając mnie w świat pracy z sitem! Co jest bardzo ważne, poznałem kilka bardzo ciekawych osób z którymi spędziłem miły czas pomagając sobie nawzajem i wspierając w naszych artystycznych pomysłach. Bardzo uwalniające, kreatywnie, warsztaty. Polecam wszystkim!

 Sitodruk od podstaw

5.0 Support
Review
oceniono
5.0
Anna
1001 Opinie 12.02.2022 21:34

Cudowny warsztat z niesamowicie pozytywną energią. Pomoc w przygotowaniu pliku do warsztatów pozwala na stworzenie bardzo osobistego wzoru, który może stać się elementem codziennego ubioru albo wnętrza. Warsztaty świetnie prowadzone - wszystko jest starannie objaśnione i pokazane. Podczas tworzenia własnych prac można spokojnie eksperymentować, ale ważne żeby zabrać dużo elementów, na które chcemy przenieść grafikę. Polecam każdemu kto chce spróbować czegoś nowego.

 Sitodruk od podstaw

5.0 Support
Review
oceniono
5.0
Kamil
1001 Opinie 06.02.2022 17:31

Świetny warsztat, od kilku ładnych lat myślałem o poznaniu techniki sitodruku i wreszcie nadarzyła się okazja. Część teoretyczna była bardzo ciekawa i pozwoliła oswoić się z tematem i narzędziami. Najlepsze jednak jest to co dzieje się potem - można stworzyć naprawdę wspaniałe wzory. Warto przygotować swoje grafiki i przynieść dużo materiału do zadrukowania. Na każdym etapie prowadząca radzi i jeśli trzeba pomaga.

 Sitodruk od podstaw

5.0 Support

Aga Brwi

Warszawa

Sitodruku
Kategoria
Filtry
Cena
Poziom
Rodzaj zajęć
Miasto