1 spotkanie
3 godz.
2
-5 os.

Na warsztaty zapraszamy osoby od 14 roku życia.

Ponadpodstawowy

Dla tych, co dopiero zaczynają swoją przygodę.

Dla tych, co mają pierwsze doświadczenie za sobą.

Dla tych, co znają podstawy.

Dla tych, co chcą wejść na wyższy poziom zaawansowania.

O warsztatach
Warsztaty makramy w tropikalnym ogrodzie botanicznym Olivia Garden w Gdańsku! Gdzie wśród bujnej zieleni będziesz skupiać się na tworzeniu rękodzieła.

Zapraszam Cię na wyjątkowe warsztaty plecenia makramy! To niezwykła okazja, aby w spokojnym otoczeniu ogrodu botanicznego nauczyć się tworzyć zgodnie z rytmem slow.

Makrama jest nie tylko sztuką plecenia, to także sposobność do zanurzenia się w swojej artystycznej duszy, aby dać ponieść się drzemiącej w środku kreatywności.

Makrama uczy także odpuszczania, nie musi być idealna. Sama podróż jest celem. Warsztaty te to nie tylko nauka nowych umiejętności, ale również czas, aby dać swojej głowie odpocząć, skupiając się na kontemplacyjnym procesie.
Co będziesz robić?
Na tych warsztatach w rytmie slow nauczę Cię, jak zapleść Makramę Olivkę. To idealny projekt dla osób, które już miały styczność z makramą i chciałyby poszerzyć swoje umiejętności o nowe sploty, takie jak węzeł żebrowy i olivka.

Zaczniemy od opowieści o różnych rodzajach sznurków używanych w makramie oraz o węzłach niezbędnych do stworzenia projektu. Wybierzesz również drewnianą bazę, na której zrealizujesz swój projekt.

Chcę, aby podczas warsztatów każdy mógł odpocząć i skupić się na procesie twórczym, dlatego poprowadzę Cię przez wszystkie etapu tworzenia makramy w atmosferze relaksu. Wyjdziesz nie tylko zrelaksowany/-a, ale i z własnoręcznie wyplecioną makramą, którą możesz zawiesić w swoim domu lub podarować bliskiej osobie.

Pracownia

Na FEBLIKu od:

26.09.2023

Ewa poszła za głosem intuicji i zaczęła dzielić się swoją wiedzą, pozostając przy tym wierna swoim wartościom. Duży nacisk kładzie na ekologię i troskę o naturę. Właśnie dlatego tworząc makramy, korzysta z tego, co jest dostępne w jej otoczeniu – bawełnianych sznurków z recyklingu czy znalezionych na plaży kawałków drewna.
Zapewniamy
Materiały
– sznurek bawełniany,
– centymetr krawiecki,
– ostre nożyczki,
– drewno dryftowe.
Coś na ząb
Kawa/herbata w kawiarni Olivia Garden.
Terminy

Interesuje Cię inny termin warsztatu?

Zapisując się do newslettera, wyrażasz zgodę na przesyłanie Ci informacji przez Feblik. Zgodę możesz w każdej chwili wycofać, a szczegóły związane z przetwarzaniem Twoich danych osobowych znajdziesz w Polityce Prywatności.

A może masz pytania?

Zadzwoń do nas (+48 665 640 854) lub napisz, doradzimy co i jak. :)

  Napisz wiadomość

Lokalizacja
Olivia Garden, Aleja Grunwaldzka 472c, 80-309 Gdańsk
Wskazówki dojazdu
Stacja SKM Gdańsk Przymorze Uniwersytet.
Warto wiedzieć
Jak się przygotować?
Dobry humor :)
Zasady i warunki anulowania

Nie możesz odstąpić od umowy, jednak do 7 dni przed datą warsztatu, możesz zmienić jego termin na inny, o ile są dostępne miejsca.

Jeżeli na warsztaty nie uzbiera się minimalna ilość osób, to pracownia ma prawo je odwołać do 3 dni przed ich rozpoczęciem. W takiej sytuacji staramy się przenieść Twoje miejsce na jeden z późniejszych terminów.

Dodaj opinię

Każda opinia jest przez nas weryfikowana, tak, aby była pewność, że została wystawiona przez uczestnika warsztatów. Dlatego też potrzebujemy Twój adres e-mail, który nie będzie widoczny na stronie z opinią.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zobacz też
 • warsztaty artystyczne swiece LumiPoznań

  Stwórz artystyczne świece – piwonie (PZN)

  Lumi
  290 zł 60 minut / os.
  3 h
  6-10 os.
 • warsztaty rzemieslnicze piora milimWarszawa

  Kurs tworzenia piór wiecznych

  1250 zł 60 minut / os.
  10 h
  1-3 os.
 • warsztaty snycerskie ozdoby alelipaPoznań

  Warsztaty rzeźbienia ozdób choinkowych

  390 zł 60 minut / os.
  5 h
  4-8 os.
 • warsztaty dziewiarskie torby wyplatamyWarszawa

  Wyplatanie torebek z grubej włóczki

  170 zł 60 minut / os.
  2 h
  3-8 os.
Kategoria
Filtry
Cena
Poziom
Rodzaj zajęć
Miasto