Podążanie za swoją pasją to nie zawsze droga usłana różami, nawet jeśli chodzi o stworzenia własnej pracowni florystycznej. Klaudię, która dorastała w domu na wsi, od zawsze inspirowało przebywanie wśród natury. Jej pierwsze kompozycje powstawały, gdy jako studentka układała bukiety z kwiatów, które rosły w ogrodzie jej mamy. Już wtedy, studiując chemię, czuła, że pociąga ją florystyka i to w tym kierunku chce się rozwijać. Poszła na swój pierwszy kurs i zaczęła pracę w lokalnej kwiaciarni. Zdobywała także doświadczenie w jednej z czołowych pracowni florystycznych w Warszawie, gdzie pod okiem doświadczonych florystów tworzyła dekoracje do prestiżowych hoteli i na duże ceremonie ślubne. Kolejny kurs upewnił ją w przekonaniu, że praca z kwiatami i otworzenie własnej pracowni to jej przeznaczenie.

Pracownia Fly Flowers to miejsce, w którym Klaudia odkrywa przed uczestnikami warsztatów, jak wiele spokoju można znaleźć podczas pracy z roślinami. Uwielbia zaszczepiać w ludziach wrażliwość do natury, pomaga im odkryć bogactwo polskich upraw i zachęca ich do kreatywnych eksperymentów. Sama Klaudia sporo czerpie z przebywania wśród ludzi – uwielbia obserwować, jak uczestnicy kursu odpoczywają wśród kwiatów i przeżywają momenty zachwytu.

Pracownia Fly Flowers powstała na koniec 2021 roku, ale od tego czasu Klaudia konsekwentnie podbija serca kolejnych pasjonatów kwiatów. Osoby uczestniczące w warsztatach doceniają jej ogromne pokłady empatii, dobrą energię i ciepło, które od niej bije. Ciekawość Klaudii sprawia, że jej kursy florystyczne stale ewoluują i odbiorcy wciąż są zaskakiwani formą warsztatów.

Prowadzone warsztaty

  • warsztaty florystyczne fly flowersWarszawa

    Wianki sezonowe

    370 zł 60 minut / os.
    2,5 h
    6-10 os.

Fly Flowers Pracownia

Warszawa

Florystyczne
Kategoria
Filtry
Cena
Poziom
Rodzaj zajęć
Miasto