Wybrane warsztaty

Obdarowana osoba będzie mogła wybrać termin albo zamienić warsztaty na inne. Jeśli voucher nie pokryje ceny wybranych warsztatów, będzie możliwość dopłaty różnicy podczas rezerwacji.

6 miesięcy

Tyle wynosi okres ważności vouchera - to czas na zarezerwowanie udziału w warsztatach, nawet jeśli odbywają się w późniejszym terminie.

Imienny voucher

Od razu po złożeniu zamówienia dostaniesz elegancki i spersonalizowany voucher na swojego maila. Wystarczy go wydrukować i prezent gotowy!

Świetny prezent

Pomysł na prezent, który na długo pozostanie w pamięci osoby obdarowanej. Może być początkiem czegoś nowego, albo powrotem do dawnych pasji - emocje gwarantowane.

FEBLIKOWY voucher

Podaruj swoim bliskim emocje zamiast rzeczy. Wsłuchaj się w to, co podpowiada Ci intuicja i podaruj im zaproszenie na konkretne warsztaty. Ale nie czuj presji – zawsze mogą zdecydować się na inną propozycje z naszej oferty.

Jej różnorodność sprawia, że każdy znajdzie coś dla siebie. Naprawdę jest w czym wybierać. FEBLIK to ponad 80 pracowni i jeszcze więcej warsztatów związanych ze sztuką i rzemiosłem.

Sama forma vouchera robi wrażenie na osobie obdarowanej. Możesz go wydrukować na domowej drukarce i włożyć go w designerską kopertę.

Scenariusz jest dowolny, a efekt wow niezmienny. Sprawdziliśmy!

Nie wiesz jaki voucher wybrać?

Zadzwoń do FEBLIKA (+48 665 640 854) lub napisz, doradzimy co i jak:)

  Napisz wiadomość

Zobacz też
 • warsztaty kosmetyki naturalne mistrzynie miksturŁódź

  Warsztaty tworzenia kosmetyków naturalnych

  Mistrzynie Mikstur
  350 zł 60 minut / os.
  3 h
  3-9 os.
 • Voucher na wybrane warsztaty: Poznań

  220 zł – 390 zł
 • Voucher na wybrane warsztaty: Łódź

  300 zł – 450 zł

Voucher na wybrane warsztaty: Trójmiasto

Obraz vouchera

Obraz vouchera

Obraz vouchera

Obraz vouchera
Kategoria
Filtry
Cena
Poziom
Rodzaj zajęć
Miasto