3 lub 2 spotkania

Poniedziałek, środa, czwartek wersja "w dni robocze" lub piątek i niedziela "weekend". Rezerwujesz termin 1 spotkania, drugie i trzecie rezerwowane jest automatycznie.

11 godz.

Poniedziałek, środa 17:00-21:00 i czwartek 17:00-20:00 lub piątek 17:00-21:00 i niedziela 9:00-16:00.

4
-3 os.

Na warsztaty zapraszamy osoby dorosłe.

Początkujący

Dla tych, co dopiero zaczynają swoją przygodę.

Dla tych, co mają pierwsze doświadczenie za sobą.

Dla tych, co znają podstawy.

Dla tych, co chcą wejść na wyższy poziom zaawansowania.

O warsztatach
Efektem warsztatów będzie skimboard, czyli prosta deska służąca do ślizgania się po płytkiej wodzie, stworzona i ozdobiona w całości przez Was. Z naszą pomocą, każdy poradzi sobie ze zrobieniem własnej deski!

Projekt deski jest prosty i dostępny dla wszystkich. Nie musisz mieć żadnego doświadczenia, aby zrobić swoją deskę.

Warsztat jest idealny dla par, a jeśli chcesz zbudować deskę ze swoim dzieckiem, to rekomendujemy, aby było w wielu powyżej 10 lat.
Co będziesz robić?
W czasie zajęć poznasz wiele technik stolarskich. Będzie trasowanie, cięcie różnymi piłami, frezowanie i szlifowanie.

Dowiesz się też, jak ozdobić swoje dzieło i zabezpieczyć przed działaniem wody. Więcej zdjęć znajdziesz na stronie pracowni.

Zajęcia składają się z 3 lub 2 sesji w zależności czy wybraliście wariant “w dni robocze” czy “weekend” . Sesje trwają po około 4 h (3 sesje) lub 4 i 7 h (2 sesje). Na pierwszym spotkaniu decydujesz o kształcie i rozmiarze deski. Kluczowym elementem pierwszej sesji jest sklejenie deski z dwóch elementów i wygięcie jej w pożądany kształt.

Sesja druga i trzecia , to wycinanie i nadawanie ostatecznego kształtu desce. W zależności od tempa realizacji tej części zajęć przez poszczególnych uczestników, naniesiemy na deski elementy zdobienia.

Ostateczne wykończenie deski (położenie ostatnich 1-2 warstw lakieru) wykonujecie już samodzielnie poza warsztatem, w domu albo u nas w pracowni (bez dodatkowych opłat). W cenie warsztatu jest już uwzględniony lakier, który będzie Wam do tego potrzebny.

Pracownia

Na FEBLIKu od:

27.08.2020

Miasto Szkutnia to otwarta pracownia stolarska, której założycielem jest Przemek. Niezwykłe miejsce, które łączy miłość do drewna i do…wody. Powstają tu: canoe, supy i longboardy oraz prowadzone są warsztaty.
Zapewniamy
Materiały
Oczywiście otrzymacie od nas wsparcie i nadzór instruktora przy każdym etapie realizacji projektu. A także podstawowe środki ochrony osobistej (rękawice, okulary, maski itp.).

Również wszystkie materiały i narzędzia potrzebne do wykonania deski otrzymacie od nas. Wyjątek stanowią materiały związane z nanoszeniem grafik na deski. Ale w tym zakresie udzielimy wam szczegółowych porad, co i jak można nanieść na deskę.
Coś na ząb
Napoje zimne i ciepłe. W pracowni jest kuchenka mikrofalowa. Zabranie przekąsek jest wskazane, bo w pobliżu nie ma nawet sklepu.
Terminy

Interesuje Cię inny termin warsztatu?

Zapisując się do newslettera, wyrażasz zgodę na przesyłanie Ci informacji przez Feblik. Zgodę możesz w każdej chwili wycofać, a szczegóły związane z przetwarzaniem Twoich danych osobowych znajdziesz w Polityce Prywatności.

A może masz pytania?

Zadzwoń do nas (+48 665 640 854) lub napisz, doradzimy co i jak. :)

  Napisz wiadomość

Lokalizacja
ul. Wybrzeże Gdyńskie 2, Warszawa
Wskazówki dojazdu
Na terenie klubu sportowego “Spójnia”.
Warto wiedzieć
Jak się przygotować?
Zabierzcie ubranie wygodne i takie które możecie trochę pobrudzić. Buty powinny zakrywać palce. Niedozwolone są klapki, sandały itp.

Osoby nieletnie mogą brać udział pod opieką uprawnionych osób dorosłych.
Zasady i warunki anulowania

Nie możesz odstąpić od umowy, jednak do 7 dni przed datą warsztatu, możesz zmienić jego termin na inny, o ile są dostępne miejsca.

Jeżeli na warsztaty nie uzbiera się minimalna ilość osób, to pracownia ma prawo je odwołać do 3 dni przed ich rozpoczęciem. W takiej sytuacji staramy się przenieść Twoje miejsce na jeden z późniejszych terminów.

Dodaj opinię

Każda opinia jest przez nas weryfikowana, tak, aby była pewność, że została wystawiona przez uczestnika warsztatów. Dlatego też potrzebujemy Twój adres e-mail, który nie będzie widoczny na stronie z opinią.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zobacz też
 • warsztaty artystyczne swiece LumiPoznań

  Stwórz artystyczne świece – piwonie (PZN)

  Lumi
  290 zł 60 minut / os.
  3 h
  6-10 os.
 • warsztaty rzemieslnicze piora milimWarszawa

  Kurs tworzenia piór wiecznych

  1250 zł 60 minut / os.
  10 h
  1-3 os.
 • warsztaty snycerskie ozdoby alelipaPoznań

  Warsztaty rzeźbienia ozdób choinkowych

  390 zł 60 minut / os.
  5 h
  4-8 os.
 • warsztaty dziewiarskie torby wyplatamyWarszawa

  Wyplatanie torebek z grubej włóczki

  170 zł 60 minut / os.
  2 h
  3-8 os.
Kategoria
Filtry
Cena
Poziom
Rodzaj zajęć
Miasto