Zbuduj deskę Skimboard

CENA

Wielkość grupy

4 - 

6 os.

Czas trwania

2 spotkania: piątek od 17:00 do 21:00 oraz niedziela od 9:00 do 16:00

O warsztatach

Efektem warsztatów będzie skimboard, czyli prosta deska służąca do ślizgania się po płytkiej wodzie, stworzona i ozdobiona w całości przez Was. Z naszą pomocą, każdy poradzi sobie ze zrobieniem własnej deski!

Dla kogo?

Projekt deski jest prosty i dostępny dla wszystkich. Nie musisz mieć żadnego doświadczenia, aby zrobić swoją deskę.

Warsztat jest idealny dla par, a jeśli chcesz zbudować deskę ze swoim dzieckiem, to rekomendujemy, aby było w wielu powyżej 10 lat.

Co dadzą Ci warsztaty?

W czasie zajęć poznasz wiele technik stolarskich. Będzie trasowanie, cięcie różnymi piłami, frezowanie i szlifowanie.

Dowiesz się też, jak ozdobić swoje dzieło i zabezpieczyć przed działaniem wody. Więcej zdjęć znajdziesz na stronie pracowni. pracowni.

Program

Zajęcia składają się z dwóch sesji. Na sesji piątkowej wstępnie decydujesz o kształcie i rozmiarze deski. Kluczowym elementem pierwszej sesji jest sklejenie deski z dwóch elementów i wygięcie jej w pożądany kształt.

Sesja niedzielna, to wycinanie i nadawanie ostatecznego kształtu desce. W zależności od tempa realizacji tej części zajęć przez poszczególnych uczestników, naniesiemy na deski elementy zdobienia.

Ostateczne wykończenie deski (położenie ostatnich 1-2 warstw lakieru) wykonujecie już samodzielnie poza warsztatem, w domu albo u nas w pracowni (bez dodatkowych opłat). W cenie warsztatu jest już uwzględniony lakier, który będzie Wam do tego potrzebny.

Zapewniamy

Oczywiście otrzymacie od nas wsparcie i nadzór instruktora przy każdym etapie realizacji projektu. A także podstawowe środki ochrony osobistej (rękawice, okulary, maski itp.).

Również wszystkie materiały i narzędzia potrzebne do wykonania deski otrzymacie od nas. Wyjątek stanowią materiały związane z nanoszeniem grafik na deski. Ale w tym zakresie udzielimy wam szczegółowych porad, co i jak można nanieść na deskę.

Wymagamy

- Zabierzcie ubranie wygodne i takie które możecie trochę pobrudzić. Buty powinny zakrywać palce. Niedozwolone są klapki, sandały itp.

- Osoby nieletnie mogą brać udział pod opieką uprawnionych osób dorosłych.

Daty

Miejsce

Pracownia "Miasto Szkutnia": ul. Wybrzeże Gdyńskie 2, Warszawa (na terenie klubu sportowego "Spójnia").

Warunki anulacji

Nie ma możliwości odstąpienia od umowy (nie ma możliwości 14-dniowego odstąpienia od umowy, o którym mówi ustawa o prawach konsumenta), jednak do 7 dni przed datą warsztatu, można zmienić jego termin na inny, o ile są dostępne miejsca.

Interesuje Cię inny termin warsztatu?

Zostaw nam maila, a damy Ci znać jak się tylko pojawi!

  Zapisując się do newslettera, wyrażasz zgodę na przesyłanie Ci informacji przez Feblik. Zgodę możesz w każdej chwili wycofać, a szczegóły związane z przetwarzaniem Twoich danych osobowych znajdziesz w Polityce Prywatności.

  Masz pytania?

  Zadzwoń do nas (+48 790 632 742) lub napisz, doradzimy co i jak:)

    Napisz do nas

  Pracownia

  Miasto Szkutnia to otwarta pracownia stolarska. Mieści się nad Wisłą, na terenie Klubu Sportowego “Spójnia”. To niezwykłe miejsce, które łączy miłość do drewna i do…wody. Powstają tu: canoe, kajaki, supy i longboardy. Spod rąk pomysłodawcy i prowadzącego wyszła nawet deska surfingowa – rzecz rzadko spotykana w tej części Europy.


  Przemek Sobotowski od ponad 25 lat pracuje w finansach. W pewnym momencie odszedł z korporacji i zrobił sobie “przerwę na życie”. To wtedy wszystko się zaczęło. Kupił 60-letnią drewnianą szwedzką łódź motorowo-żaglową. I przepadł. Remont łodzi obudził w nim miłość i pasję. Wraz z końcem renowacji przyszedł niedosyt.


  To z niego zrodził się pomysł na pracownię stolarską. Dziś Przemek tworzy własne projekty i prowadzi warsztaty. Uczestnikom stara się pokazać, jak wielka jest satysfakcja z pracy manualnej. Przekonuje, że “drewno jest cudowne, a małe pływadła (kajaki, canoe, deski) są piękne”. Trudno się z tym nie zgodzić. Wystarczy raz zajrzeć do jego pracowni, aby się przekonać.

  Bądź na bieżąco!

  2 razy w miesiącu damy Ci znać o nowych warsztatach, ciekawych twórcach i inspirujących artykułach.

  Zapisując się do newslettera, wyrażasz zgodę na przesyłanie Ci informacji przez Feblik. Zgodę możesz w każdej chwili wycofać, a szczegóły związane z przetwarzaniem Twoich danych osobowych znajdziesz w Polityce Prywatności.

  Dodaj opinię

  Każda opinia jest przez nas weryfikowana, tak, aby była pewność, że została wystawiona przez uczestnika warsztatów. Dlatego też potrzebujemy Twój adres e-mail, który nie będzie widoczny na stronie z opinią.

  Napisz pierwszą opinię o „Zbuduj deskę Skimboard”

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

  Zobacz też

  Filtry
  Cena
  Poziom
  Rodzaj zajęć
  Miasto