2 spotkania

Drugie spotkanie odbywa się po 2 tygodniach. Rezerwując termin 1 spotkania, drugie rezerwowane jest automatycznie.

5 godz.

Każde spotkanie trwa 2,5 godziny.

3
-5 os.

Na warsztaty zapraszamy osoby dorosłe.

Początkujący

Dla tych, co dopiero zaczynają swoją przygodę.

Dla tych, co mają pierwsze doświadczenie za sobą.

Dla tych, co znają podstawy.

Dla tych, co chcą wejść na wyższy poziom zaawansowania.

O warsztatach
Poza dawką wiedzy na temat technik lepienia, szkliwienia i wypalania, warsztaty są przede wszystkim formą rozrywki, sposobem na poznanie osób o podobnej zajawce, jak i świetnym pomysłem na spędzenie wolnego czasu z samą/samym sobą, bądź z przyjaciółmi.

Warsztaty są przeznaczone zarówno dla osób, które miały już styczność z gliną, jak i dla tych. którzy podchodzą do prac manualnych z nieśmiałością.

Podczas zajęć możesz się spodziewać mojego zaangażowania i pomocy przy procesie tworzenia, niesamowitej atmosfery, pobudzenia kreatywności, relaksacji i wyjątkowego stanu skupienia, który daje manualna praca z gliną.

Zajęcia dedykowane są osobom, które chcą się zrelaksować i miło spędzić czas, oddając się procesowi tworzenia. Praca z gliną ma właściwości uspokajające i terapeutyczne.

W mojej klimatycznej i przytulnej pracowni zapomnisz o wszystkich sprawach i zatrzymasz się na chwilę w „tu i teraz”.

Co będziesz robić?
Warsztaty obejmują 2 spotkania, każde trwa 2,5 h.

Na pierwszym spotkaniu poznasz podstawowe techniki lepienia ręcznego i będziesz mieć możliwość stworzenia od 1 do 5 naczyń użytkowych według swojego projektu: kubeczki, talerzyki, miseczki (przedmioty o małych gabarytach ok. 20 cm). Każdy pomysł omówimy indywidualnie i dobierzemy do jego wykonania odpowiednią technikę.
Po tym spotkaniu naczynka zostają w studio do wysuszenia, a następnie zostaną wypalone w temperaturze 1000 stopni na biskwit.

Na drugim spotkaniu (po 2 tygodniach) omówimy sposoby szkliwienia. Najpierw będziesz szlifować swoje dzieła, dając im możliwość dopracowania i wygładzenia. Następnie je poszkliwisz, mając do wyboru całą paletę szkliw, z których ja korzystam na co dzień.
Po ostatnim drugim wypale w temperaturze 1240 stopni naczynia będą nadawały się do kontaktu z żywnością i mycia w zmywarce.

Gotowe dzieła będą do odbioru po ok. 2 tygodniach.

Pracownia

Na FEBLIKu od:

04.03.2024

Pracownia BIEL początkowo działała na poznańskiej Wildzie, ale od połowy 2023 pracownię Aleksandry można znaleźć w stolicy. Choć zmienił się adres, bez zmian została energia, która panuje na warsztatach. Uczestnicy mogą się spodziewać pełnego profesjonalizmu i zaangażowania ze strony Aleksandry. Jej pracownia to miejsce, w którym można zdobyć merytoryczną wiedzę, ale także poczuć, że praca z gliną ma działanie terapeutyczne i kojące dla wszystkich zmysłów.
Zapewniamy
Materiały
Do dyspozycji są wszelkie materiały potrzebne do pracy oraz fartuchy ochronne, wystarczy przyjść z głową pełną pomysłów!

W ramach warsztatów otrzymasz rabat – 10% na zakup ceramiki na miejscu.
Coś na ząb
Podczas naszego spotkania zapewniam herbatę i coś słodkiego.
Terminy

Interesuje Cię inny termin warsztatu?

Zapisując się do newslettera, wyrażasz zgodę na przesyłanie Ci informacji przez Feblik. Zgodę możesz w każdej chwili wycofać, a szczegóły związane z przetwarzaniem Twoich danych osobowych znajdziesz w Polityce Prywatności.

A może masz pytania?

Zadzwoń do nas (+48 665 640 854) lub napisz, doradzimy co i jak. :)

  Napisz wiadomość

Lokalizacja
ul. Hoża 52/20, 00-682 Warszawa
Wskazówki dojazdu
Pracownia usytuowana jest w podwórzu. Wejście znajduje się przez bramę 54, po wejściu przez nią będzie to ostatnia klatka po lewej stronie.
Warto wiedzieć
Jak się przygotować?
Warto przemyśleć wcześniej co chcesz stworzyć.
Glina nie lubi długich paznokci.
Zasady i warunki anulowania

Nie możesz odstąpić od umowy, jednak do 7 dni przed datą warsztatu, możesz zmienić jego termin na inny, o ile są dostępne miejsca.

Jeżeli na warsztaty nie uzbiera się minimalna ilość osób, to pracownia ma prawo je odwołać do 3 dni przed ich rozpoczęciem. W takiej sytuacji staramy się przenieść Twoje miejsce na jeden z późniejszych terminów.

Opinie o warsztatach (1)
 1. Izabela

  Na warsztatach było świetnie! Wspaniała, pomocna prowadząca i atmosfera. Można wykonać kilka dowolnych przedmiotów według własnego pomysłu – nie miałam żadnego doświadczenia z lepieniem, a naprawdę wyszło bardzo ładnie. 🙂

Dodaj opinię

Każda opinia jest przez nas weryfikowana, tak, aby była pewność, że została wystawiona przez uczestnika warsztatów. Dlatego też potrzebujemy Twój adres e-mail, który nie będzie widoczny na stronie z opinią.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zobacz też
 • Warsztaty malarskie anna nafalskaKraków

  Uwolnij emocje, maluj abstrakcje

  Anna Nafalska
  590 zł 60 minut / os.
  3,5 h
  2-4 os.
 • warsztaty florystyczne fly flowersWarszawa

  Wianki sezonowe

  370 zł 60 minut / os.
  2,5 h
  6-10 os.
 • warsztaty szycia scraveck studioWarszawa

  Nauka szycia dla totalnie zielonych

  390 zł 60 minut / os.
  5 h
  2-4 os.
 • warsztaty ceramiczne moldedPoznań

  Spotkajmy się przy glinie!

  380 zł 60 minut / os.
  4 h
  2-10 os.
Kategoria
Filtry
Cena
Poziom
Rodzaj zajęć
Miasto