1 spotkanie
3 godz.
5
-6 os.

Na warsztaty zapraszamy osoby od 16 roku życia.

Początkujący

Dla tych, co dopiero zaczynają swoją przygodę.

Dla tych, co mają pierwsze doświadczenie za sobą.

Dla tych, co znają podstawy.

Dla tych, co chcą wejść na wyższy poziom zaawansowania.

O warsztatach
Kocham to, co robię i chciałabym wszystkim pokazać, jakie uspokajające, satysfakcjonujące i dające poczucie wolności jest działanie z drewnem!

Warsztat „Stolarstwo dla kobiet – zrób to sama!” to 3-godzinne spotkanie z innymi kobietami, które chcą w miłej, przyjaznej atmosferze ugruntować swoją wiedzę, pobudzić swą kreatywność albo po prostu w ciekawy sposób spędzić czas. Na zajęciach wprowadzę uczestniczki w świat pracy z drewnem. Zaczniemy od zwięzłej informacji o zasadach BHP i projekcie, nad którym pracujemy. Następnie przejdziemy do realizacji – na każdych warsztatach wykonujemy inny, konkretny projekt małych przedmiotów użytkowych.

Głównym celem zajęć będzie realizacja wybranego przeze mnie projektu w swobodnej i siostrzanej atmosferze, gdzie nie musisz nikomu nic udowadniać, tylko zdobywać nową wiedzę i dobrze się przy tym bawić. Przez cały czas pomagam, doradzam i jestem, żeby odpowiedzieć na każde Twoje pytanie. Bez nerwów, spiny i dążenia do perfekcji.

Te warsztaty to niepowtarzalna okazja do obcowania z drewnem, gdzie poczujesz zapach wiór i żywicy. Oderwiesz się także na dłuższą chwilę od cyfrowego świata. Własnoręcznie wykonasz coś namacalnego!

To zajęcia dla początkujących i tych, którzy posiadają już podstawową wiedzę o obróbce drewna. To także dobre miejsce, dla osób zmęczonych wirtualną pracą, które chcą wykonać coś własnoręcznie.
Co będziesz robić?
Zapewniam, że na tych warsztatach nie będziesz się nudzić!
Przede wszystkim chodzi o dobrze spędzony czas i wykonanie użytkowego przedmiotu, który będzie służył i cieszył oko, a praca nad nim pozwoli zdobyć nowe doświadczenia. A zdobyta wiedza i umiejętności pozwolą Ci wykonywać podstawowe i niewielkie projekty stolarskie w przyszłości.

Będzie to też czas wyciszenia, odcięcia się od pędu codziennego życia. Skupisz się na dotyku drewna, na jego zapachu, nie będziesz zerkała w telefon, bo skoncentrujesz się na cięciu i szlifowaniu swego dzieła. Będzie to okazja do spotkania innych kobiet, które lubią rękodzieło i na pewno nasze spotkanie stanowić będzie wspaniałą przestrzeń do nawiązywania nowych przyjaźni, czy ciekawych znajomości.

W części teoretycznej:
pokrótce omówię proces obróbki drewna: od projektu, przez dobór materiału, cięcie, szlifowanie, zabezpieczanie, aż do sposobów łączenia drewna. Aby było bezpiecznie, przedstawię także zasady BHP pracy z drewnem.

W części praktycznej:
w zależności od wykonywanego projektu, będziesz ciąć, szlifować, wiercić otwory, wykańczać deskę frezarką. Wykorzystasz zdobyte umiejętności, aby stworzyć swoje drewniane dzieło, które zabierzesz ze sobą do domu.

Ważne! Na każdych zajęciach realizujemy konkretny projekt, będzie to:
– 21.04.2024 – drewniane lampiony,
– 26.05.2024 – zegary drewniane.

Pracownia

Na FEBLIKu od:

21.01.2020

Dama z Wiertarką to nowy projekt Agnieszki Bykowskiej-Giler. Nazwa zainspirowana światowym działem – Dama z Łasiczką. Aga prowadzi zajęcia z podstaw stolarki. Tu powstają rzeczy przepiękne, a jednocześnie funkcjonalne.⁠
Zapewniamy
Materiały
Wszystkie niezbędne materiały, narzędzia i środki ochrony, aby nasza praca była bezpieczna.
Coś na ząb
Serwuję też pyszną kawę, a po ciężkiej pracy w drewnie smakuje inaczej – przekonaj się!
Terminy

Interesuje Cię inny termin warsztatu?

Zapisując się do newslettera, wyrażasz zgodę na przesyłanie Ci informacji przez Feblik. Zgodę możesz w każdej chwili wycofać, a szczegóły związane z przetwarzaniem Twoich danych osobowych znajdziesz w Polityce Prywatności.

A może masz pytania?

Zadzwoń do nas (+48 665 640 854) lub napisz, doradzimy co i jak. :)

  Napisz wiadomość

Lokalizacja
ul. Ludwika Rydygiera 8, bud. 24, lok. 305, Warszawa
Wskazówki dojazdu
Teren Instytutu Chemii im. Łukasiewicza – budynek 24 jest najwyższy w okolicy, wejście B lub C – od tyłu budynku – trzeba przejść przez “stróżówkę” ochrony przy szlabanie albo wjechać autem przez szlaban na teren Instytutu. gdzie znajduje się parking płatny.
Warto wiedzieć
Jak się przygotować?
Proszę, aby na warsztat przychodziły osoby zdrowe, bez urazów, które mogą fizycznie popracować.
Zadbajcie też o gumki do włosów i odpowiedni strój: wygodny i taki, który może się przybrudzić.
Zasady i warunki anulowania

Nie możesz odstąpić od umowy, jednak do 7 dni przed datą warsztatu, możesz zmienić jego termin na inny, o ile są dostępne miejsca.

Jeżeli na warsztaty nie uzbiera się minimalna ilość osób, to pracownia ma prawo je odwołać do 3 dni przed ich rozpoczęciem. W takiej sytuacji staramy się przenieść Twoje miejsce na jeden z późniejszych terminów.

Opinie o warsztatach (2)
 1. Iwona

  Świetne warsztaty, bardzo polecam!

 2. Ela

  Cudowne warsztaty pełne optymizmu i pasji twórczej.Czułam się na nich fantastycznie w obliczu wielkich maszyn.Tak mi się spodobało,że zapisałam się na kolejne terminy.
  Mimo braku doświadczenia,instruktorka tak pokierowała moją ręką,ze wróciłam z warsztatów ze swoją przepiękną deską do krojenia.

Dodaj opinię

Każda opinia jest przez nas weryfikowana, tak, aby była pewność, że została wystawiona przez uczestnika warsztatów. Dlatego też potrzebujemy Twój adres e-mail, który nie będzie widoczny na stronie z opinią.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zobacz też
 • Warsztaty malarskie anna nafalskaKraków

  Uwolnij emocje, maluj abstrakcje

  Anna Nafalska
  590 zł 60 minut / os.
  3,5 h
  2-4 os.
 • warsztaty florystyczne fly flowersWarszawa

  Wianki sezonowe

  370 zł 60 minut / os.
  2,5 h
  6-10 os.
 • warsztaty szycia scraveck studioWarszawa

  Nauka szycia dla totalnie zielonych

  390 zł 60 minut / os.
  5 h
  2-4 os.
 • warsztaty ceramiczne moldedPoznań

  Spotkajmy się przy glinie!

  380 zł 60 minut / os.
  4 h
  2-10 os.
Kategoria
Filtry
Cena
Poziom
Rodzaj zajęć
Miasto