1 spotkanie
2,5 godz.
3
-6 os.

Na warsztaty zapraszamy osoby od 16 roku życia.

Początkujący

Dla tych, co dopiero zaczynają swoją przygodę.

Dla tych, co mają pierwsze doświadczenie za sobą.

Dla tych, co znają podstawy.

Dla tych, co chcą wejść na wyższy poziom zaawansowania.

O warsztatach
Zapraszam Cię na wyjątkowe warsztaty, podczas których nauczysz się tworzyć biżuterię z żywicy światłoutwardzalnej, zamykając w niej delikatne, suszone kwiaty – niczym wspomnienia uwięzione w kropli światła. To nie tylko rękodzieło, lecz także mała alchemia, w której kruchość przemijania spotyka się z wiecznością.

W atmosferze twórczego spokoju i zapachu ziół poznasz technikę, która pozwoli Ci zatrzymać ulotne piękno natury na zawsze. Każdy stworzony przez Ciebie element biżuterii – pierścionek, naszyjnik czy kolczyki – stanie się niepowtarzalnym talizmanem, osobistą opowieścią o Tobie, o Twojej estetyce i o kwiatach, które wybierzesz.

Warsztaty są dla każdego, kto pragnie wyrazić siebie poprzez sztukę i zatopić swoje emocje w czymś trwałym.
Co będziesz robić?
Plan warsztatów:
1. Wprowadzenie do pracy z żywicą:
• Dowiesz się wszystkiego o żywicy światłoutwardzalnej: jej właściwościach, zaletach i możliwościach twórczych.
• Nauczę Cię, jak bezpiecznie pracować z żywicą, przestrzegając zasad BHP, abyś mógł/mogła tworzyć bez obaw o swoje zdrowie.

2. Przedstawienie technik suszenia kwiatów:
• Poznasz różne metody suszenia kwiatów, które pozwolą zachować ich naturalny kolor i kształt, dzięki czemu Twoje projekty będą jeszcze piękniejsze.

3. Tworzenie swojego unikatowego egzemplarza biżuterii:
• Przejdziemy przez cały proces tworzenia biżuterii: od przygotowania form, przez mieszanie i barwienie żywicy, aż po umieszczanie kwiatów w formie i utwardzanie ich pod światłem UV.
• Każdy uczestnik stworzy dwa własne projekty – pierścionek, kolczyki lub bransoletkę, które będą unikatowe i osobiste.

Pracownia

Na FEBLIKu od:

27.11.2024

Supermocą Ani jest umiejętność dostrzegania detali, emocji i subtelności. Jej niezwykła wrażliwość pozwala jej dostrzegać piękno we wszystkim, co ją otacza i przenosić dalej te uczucia.
Zapewniamy
Materiały
Zapewniam wszystkie materiały.
Coś na ząb
Woda lub herbata .
Terminy

Wybierz datę rozpoczęcia warsztatów

Podaruj swoim bliskim emocje zamiast rzeczy – przeżycie, które zostaje na dłużej! Oderwie od rutyny, wyłączy głowę, a rękom pozwoli działać. Voucher jest ważny przez 6 miesięcy, a obdarowana osoba sama wybierze dogodny termin.

Szukasz ciekawych pomysłów na swój event? Sprawdź ofertę warsztatów na integracje firmowe, wieczory panieńskie i kawalerskie, targi, konferencje, plenery czy urodziny.

Interesuje Cię inny termin warsztatu?

Zapisując się do newslettera, wyrażasz zgodę na przesyłanie Ci informacji przez Feblik. Zgodę możesz w każdej chwili wycofać, a szczegóły związane z przetwarzaniem Twoich danych osobowych znajdziesz w Polityce Prywatności.

A może masz pytania?

Zadzwoń do nas (+48 665 640 854) lub napisz, doradzimy co i jak. :)

  Napisz wiadomość

Lokalizacja
ul. Krótka 8/1, Kraków
Wskazówki dojazdu
Pracownia znajduje się w niedalekim sąsiedztwie Dworca Głównego oraz Starego Kleparza. Możliwość dojścia ok. 5 minut z Galerii Krakowskiej. Najbliższe przystanki to “Dworzec Główny” oraz “Stary Kleparz”.
Warto wiedzieć
Jak się przygotować?
Nie potrzebujesz doświadczenia – wystarczy chęć tworzenia! Wystarczy, że przyjdziesz – z ciekawością i sercem otwartym na piękno.
Zasady i warunki anulowania

Nie możesz odstąpić od umowy, jednak do 7 dni przed datą warsztatu, możesz zmienić jego termin na inny, o ile są dostępne miejsca.

Jeżeli na warsztaty nie uzbiera się minimalna ilość osób, to pracownia ma prawo je odwołać do 3 dni przed ich rozpoczęciem. W takiej sytuacji staramy się przenieść Twoje miejsce na jeden z późniejszych terminów.

Opinie o warsztatach (1)
  1. Asia

    Fantastyczne! To dobre słowo. Te prawie 3h umknęły w mgnieniu oka, ale dawka informacji i wiedzy wystarczyłaby na 3x tyle.
    Pani Ania to prawdziwa pasjonatka – zaraża entuzjazmem, cierpliwie tłumaczy każdy etap i inspiruje do własnych eksperymentów. A sama Pracownia Florealli to miejsce z duszą, pełne dobrej energii, no i świetnie umiejscowione, w bardzo starej , pięknej kamienicy.
    Na dodatek, atmosfera na warsztatach była niesamowicie pozytywna i swobodna, co też warto podkreślić.
    Wyszliśmy nie tylko z własnoręcznie wykonanymi ozdobami, ale też z głowami pełnymi pomysłów i ogromnąochotą na kolejne spotkania- tym razem na “żywicy A+B” .
    A ja, Sławek, byłem pierwszym przedstawicielem płci męskiej na warsztatach, ale wiem już, że nie ostatnim!
    Ogólnie – Gorąco Polecamy!

Dodaj opinię

Każda opinia jest przez nas weryfikowana, tak, aby była pewność, że została wystawiona przez uczestnika warsztatów. Dlatego też potrzebujemy Twój adres e-mail, który nie będzie widoczny na stronie z opinią.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Biżuteria z żywicy UV: lato w kropli światła

Filtry
Miasto
Liczba osób
Czas trwania
Cena brutto / os.
Grupa odbiorców
Język prowadzenia warsztatów
Faktura VAT
Kategoria
Udogodnienia
Kategoria
Filtry
Cena
Poziom
Rodzaj zajęć
Miasto