Dziecięce marzenia potrafią stać się kompasem w dorosłym życiu. Tak było w przypadku Martyny, która od najmłodszych lat uwielbiała rysować, lepić, dziergać i konstruować. Swojej pasji nie zostawiła dla siebie – w swojej karierze prowadziła warsztaty terapeutyczne dla osób niepełnosprawnych, warsztaty artystyczne w domach kultury oraz warsztaty z ceramiki i rzeźby w swojej pracowni. To właśnie aspekt rozwojowo-terapeutyczny jest dla niej niezwykle ważny i napędza ją do działania. Jest świadoma, że podejmowanie artystycznych przedsięwzięć poprawia koncentrację i pozwala nawiązać kontakt ze sobą samym. 
Nazwa jej pracowni wzięła się od ksywki, która towarzyszy jej od lat. Początkowo dzieliła miejsce z innymi twórcami, ale w 2019 roku znalazła swoje miejsce. Pracownia stała się jej azylem w trakcie pandemii i bezpieczną przestrzenią, w której mogła znaleźć wytchnienie o każdej porze dnia i nocy. Teraz z ogromną przyjemnością gości tam uczestników warsztatów i zaprzyjaźnionych artystów. W jej pracowni unosi się wyjątkowa atmosfera i nie jest to przypadek. Martyna niezwykle docenia możliwość realizowania swojej pasji i tworzenia. Aura wdzięczności wyczuwalna jest od momentu przekroczenia drzwi jej królestwa. 

Jako prowadząca kursy stawia przed sobą wyzwanie, żeby odczarować błędne przekonanie o braku umiejętności twórczych u wielu osób. Ta wątpliwość została u niektórych zasiana już na etapie szkoły i zajęć z plastyki. Martyna wierzy, że każdy może tworzyć i czerpać radość z tego procesu. W swojej pracowni zachęca do eksperymentowania i sięgania po nieoczywiste rozwiązania. Nawiązuje kontakt z osobami, które biorą udział w warsztatach i towarzyszy im w odkrywaniu możliwości, jakie daje glina. Pozwala im odkrywać potencjał jaki w nich drzemie i doświadczać satysfakcji, jaką niesie niczym nieskrępowane tworzenie i odkrywanie nowych umiejętności.

Prowadzone warsztaty

 • Wrocław

  Ceramika na dzień dobry

  222 zł 60 minut / os.
  2 h
  1-5 os.
 • warsztaty ceramiczne kurs marti ceramicsWrocław

  Ceramika w pigułce: kurs 6h

  480 zł 60 minut / os.
  6 h
  2-5 os.
 • Wrocław

  Mozaika ceramiczna: 3 spotkania

  430 zł 60 minut / os.
  6 h
  1-5 os.

Opinie o warsztatach (3)

Review
oceniono
5.0
Ania
1081 Opinie 21.02.2024 12:56

Bardzo fajne warsztaty. Luźna, przyjazna atmosfera i bardzo miła prowadząca Marti :) Polecam bardzo, czułam się świetnie , bardzo swobodnie w towarzystwie prowadzącej, a jednocześnie mogłam liczyć na pomoc i radę kiedy tego potrzebowałam :)

 Ceramika na dzień dobry

5.0 Support
Review
oceniono
5.0
Kasia Marek
1 Opinie 21.01.2024 10:13

Warsztat z tworzenia patery to możliwość na stworzenie pięknej pracy. Martyna proponuje różne techniki do wyboru, więc możesz spróbować czegoś czego jeszcze nie robiłeś/aś.

 Ceramika w pigułce: kurs 6h

5.0 Support
Review
oceniono
5.0
Mora Kowalska
1081 Opinie 28.10.2023 19:05

Martina is a great instructor her English is perfect and she is very professional and outgoing. The environment is peaceful and relaxing and the space is cozy and nice. I think I will continue for a long time. Had a great time on my first lesson and learned things I didn't know before.

 Ceramika w pigułce: kurs 6h

5.0 Support

MartiCeramics

Wrocław

Ceramiczne
Kategoria
Filtry
Cena
Poziom
Rodzaj zajęć
Miasto