Warszawa

Yuzu Creative Cocktails

YUZU to nazwa azjatyckiego owocu, który jest stałym elementem koktajli tworzonych przez Kamilę Podlaską. W naturalny sposób stał się też inspiracją do nazwania biznesu, który kręci się wokół zaskakujących połączeń alkoholi, ziół i przypraw.

Jej przygoda z miksowaniem koktajli rozpoczęła się osiem lat temu – przez ten czas była szefem baru w restauracji SHOKU, a pierwsze doświadczenie zdobywała w nieistniejącym już POLONEZIE na ulicy Poznańskiej. Łączenia smaków uczyła się także w Hiszpanii, gdzie stale rozwijała swój warsztat i odkrywała nowe mikstury. 

Zainteresowanie jej nietypowymi koktajlami przerosło jej oczekiwania – z czasem zdecydowała przekazywać swoją wiedzę dalej i uczyć ludzi, jak przyrządzać je w domu. W jej mieszankach można znaleźć samodzielnie infuzowane alkohole, niespotykane owoce, przyprawy, zioła, liście bananowca, puder taro, anato i chipsy z mleka.

Kurs prowadzony przez Kamilę zawiera część teoretyczną, w trakcie której opowiada o składnikach oraz uczy obsługi sprzętu barmańskiego. Chwilę później pojawia się najbardziej wyczekiwany etap – zajęcia praktyczne, które kończą się wspólną degustacją. Uczestnicy tworzą nieprzeciętne koktajle, w których znajdują się niespotykane składniki przywiezione z różnych stron świata – melasa z granatu, sumak czy przyprawa annato. W jej warsztatach wzięło udział już ponad 300 osób, a kolejnych chętnych nie brakuje. Wcale nas to nie dziwi – przy zapisach pozostaje nam tylko powiedzieć „na zdrowie!”.

Opinie o warsztacie

Review
oceniono
5.0
Martyna
342 Opinie 2022-08-02 07:33

Polecam każdemu, kto zaczyna przygodę z coctailami. Kamila świetnie przekazuje wiedzę i jest bardzo pomysłowa! Z warsztatów wyniosłam dużo inspiracji 👌

 Wyjątkowe warsztaty koktajlowe

5.0 Support
Review
oceniono
5.0
Michał
342 Opinie 2022-07-07 08:56

Miło spędzony czas, przydatna wiedza i smaczne koktajle. Polecam dla osób, które nigdy nie przygotowywały samemu koktajli, ale osoby, które są A2/B1 tez znajda coś dla siebie

 Wyjątkowe warsztaty koktajlowe

5.0 Support
Review
oceniono
5.0
Anna
342 Opinie 2022-06-30 21:23

Fajnie poprowadzone warsztaty, najpierw szczypta wiedzy, potem część praktyczna i degustacja przygotowanych koktajli. Zaskoczyły mnie niecodzienne składniki, ale też to że koktajle można przygotować z tego co ma się pod ręką. Polecam :)

 Wyjątkowe warsztaty koktajlowe

5.0 Support
Review
oceniono
5.0
Michał
342 Opinie 2022-06-29 10:58

Świetne warsztaty koktajlowe. Faktycznie zgodnie z opisem dowiedziałem się jak tworzyć samemu koktajle i jak przygotowywać własne składniki. Dodatkowo te przyrządzane podczas warsztatów były wyborne ;)

 Wyjątkowe warsztaty koktajlowe

5.0 Support
Review
oceniono
5.0
Karolina
342 Opinie 2022-02-17 13:08

Ciekawe i praktyczne warsztaty dla osób, które interesują się robieniem koktajli, jak i dla tych, którzy chcą miło spędzić wieczór, ucząc się czegoś nowego. Bardzo polecam!

 Wyjątkowe warsztaty koktajlowe

5.0 Support