5 warsztatów na długie zimowe wieczory

Ula Dąbrowska / Marzena Kołodziej

Zima się dopiero rozpędza i to wspaniale! Lepienie bałwana, wojna na śnieżki, orzeźwiający mróz i zdrowe rześkie powietrze. Cudo. Tylko te wieczory… Co robić, gdy dzień kończy się o 15.00? Książki, seriale, leniuchowanie? Brzmi świetnie. Ale my mamy propozycję bardziej angażującą. To nasz subiektywny wybór warsztatów rozgrzewających zmysły, ciało i emocje. Propozycja zajęć idealnych na twórczy start w 2021 rok.

Warsztaty malowania jedwabiu

Na warsztatach malowania na jedwabiu zanurzysz się w świat pełen zmysłowych doznań, kolorów i najbardziej luksusowej tkaniny wszechczasów. Jeden wieczór i moc wrażeń. A w efekcie jedwabna malowana chusta, zwiewna i niezwykle mocna, jak kobieta.

warsztaty barwienie tkanin jedwab art
warsztaty barwienie tkanin jedwab art

Warsztaty roślinne

Na warsztatach roślinnych nauczysz się jak korzystać z wyciszającej mocy ziół i żywic. Zrelaksować i mieć piękne sny! Bo sen to dobre myśli i efektywna praca. Dlatego wymasuj mięśnie twarzy, zanurz się w ciepłej ziołowej kąpieli, zapal świece i otul się ich przyjemnym aromatem. A potem już tylko wdech i wydech. Zaśnij dobrze.

Warsztaty florystyczne Mam Kwiat
Warsztaty roslinne florystyczne Mam Kwiat
Warsztaty roslinne florystyczne Mam Kwiat

Warsztaty haftu

Na warsztatach haftowania czas mija niepostrzeżenie. W ciągu 3 godzin nauczysz się podstaw haftu płaskiego. I choć wymaga to skupienia, to relaksuje. Tutaj ty decydujesz, z ilu kolorów muliny skorzystasz. Wybrany wzór przenosisz na tkaninę, wkładasz ją do tamborka i haftujesz. Idealne zajęcia po długim dniu pracy.

Warsztaty haftowania haftu haft plaski Michalina Mruczek HandMade

Warsztaty ceramiczne

Nic tak nie odpręża, jak praca z gliną. Na warsztatach ceramicznych znajdziesz to, czego szukasz: manualne wyzwanie i wizualną satysfakcję. Ale ceramiczny kubek na zimową herbatę na pewno się przyda. Bądź oryginalna miseczka na ulubione orzechy. Tylko dwa wieczory, a przyjemność na całe życie.

warsztaty ceramiczne potoczone
warsztaty ceramiczne potoczone
warsztaty ceramiczne potoczone
warsztaty ceramiczne kubki molded

Warsztaty jubilerskie

Diamenty to najlepszy przyjaciel kobiety. A zaraz potem… unikalny wisior. Zrób dla siebie, albo osoby, którą kochasz. Zasiądź przy stole złotniczym na warsztatach jubilerskich w zaledwie w 3 h wykonaj niepowtarzalny, ażurowy wisior wg własnego lub gotowego projektu. Piękna biżuteria na pewno rozbudzi ciało i zmysły.

Warsztaty jubilerskie zlotnicze zlotniczy warszawa MedusaArt
Warsztaty jubilerskie zlotnicze zlotniczy warszawa MedusaArt
Warsztaty jubilerskie zlotnicze zlotniczy warszawa MedusaArt
Warsztaty jubilerskie zlotnicze kurs zlotniczy MedusaArt
Warsztaty jubilerskie zlotnicze zlotniczy MedusaArt
Warsztaty jubilerskie zlotnicze kurs zlotniczy MedusaArt
Warsztaty zlotnicze MedusaArt

Bądź na bieżąco!

2 razy w miesiącu damy Ci znać o nowych warsztatach, ciekawych twórcach i inspirujących artykułach.

Zapisując się do newslettera, wyrażasz zgodę na przesyłanie Ci informacji przez Feblik. Zgodę możesz w każdej chwili wycofać, a szczegóły związane z przetwarzaniem Twoich danych osobowych znajdziesz w Polityce Prywatności.

Kategoria
Filtry
Cena
Poziom
Rodzaj zajęć
Miasto