Twórcze Walentynki – 4 warsztaty idealne na randkę

Ula Dąbrowska / Marzena Kołodziej

Kino, kolacja i spacer to sprawdzony klasyk. Ale może tym razem jakoś inaczej? Wspólnie, ale nie na wyłączność. Romantycznie, ale nie sztampowo? Mamy na to świetne rozwiązanie. Oto najlepsze warsztaty na randkę - nie tylko z okazji walentynek.

Warsztaty jubilerskie

Wierzymy w równouprawnienie. Więc to idealny sposób na win-win. Ona robi obrączkę dla niego, a on dla niej. Dla tych, którzy planują oświadczyny i dla tych, którym formalne więzy zupełnie nie w głowie. Wspólny czas tworzenia na warsztatach jubilerskich to magia chwili i wspomnienia na lata.

Warsztaty jubilerskie zlotnicze zlotniczy warszawa MedusaArt
Warsztaty jubilerskie zlotnicze zlotniczy warszawa MedusaArt

Warsztaty ceramiczne

Praca w glinie potrafi być bardzo zmysłowa. Wiemy to nie od dziś. Pewnie od premiery filmu “Uwierz w ducha” z Patrickiem Swayze i Demi Moore. Ciepłe dłonie i plastyczna glina pozwolą na niepowtarzalne doznania na warsztatach ceramicznych.

Warsztaty ceramiczne Ronja Ceramics
warsztaty ceramiczne potoczone

Warsztaty kosmetyków naturalnych

Na warsztatach kosmetyków naturalnych zrobicie sobie scruby, miodowe żele i musujące kule do kąpieli. Jak je potem wykorzystacie, to już zależy od waszej inwencji. Najważniejsze, że wszystkie produkty można… jeść. Sami się przekonajcie.

Warsztaty kosmetykow naturalnych mydla Mead Ladies

Warsztaty dziergania

To nietuzinkowa alternatywa na randkę. Wspólna nauka dziergania na i możliwość zrobienia ciepłej czapki na zimę. Ty jemu, on tobie. Ciekawe kto z was szybciej złapie sekwencję oczek? Uwierzcie lub nie ale efekty zaskoczą was samych. A wszystko to na warsztatach dziewiarskich.

warsztaty dziewiarskie czapka imunique
Warsztaty dziewiarskie szydelkowania I'm Unique
Warsztaty dziewiarskie Kurs robienia na drutach Powloczeni
Warsztaty dziewiarskie Kurs robienia na drutach Powloczeni

Voucher na warsztaty FEBLIKA

A jeśli zastanawiasz się nad nieszablonowym prezentem dla was dwojga to voucher do FEBLIKa jest idealnym rozwiązaniem. Wspólnie będziecie mogli się zintegrować przy aktywnościach, po które rzadko sięgamy jako dorośli ludzie. Kto dzisiaj ma czas na lepienie swoich naczyń z gliny? Ba! Może się okazać, że jednorazowe doświadczenie stanie się początkiem nowej pasji, która jeszcze bardziej was połączy. Sprawdź także nasze polecenia na prezent dla pary, może coś ci wpadnie w oko!

Voucher na warsztat rzemioslo sztuka ekologia idealny prezent
Voucher na warsztat rzemioslo sztuka ekologia idealny prezent

Bądź na bieżąco!

2 razy w miesiącu damy Ci znać o nowych warsztatach, ciekawych twórcach i inspirujących artykułach.

Zapisując się do newslettera, wyrażasz zgodę na przesyłanie Ci informacji przez Feblik. Zgodę możesz w każdej chwili wycofać, a szczegóły związane z przetwarzaniem Twoich danych osobowych znajdziesz w Polityce Prywatności.

Kategoria
Filtry
Cena
Poziom
Rodzaj zajęć
Miasto