Nowy rok. Nowa ja

Ula Dąbrowska / Marzena Kołodziej

Koniec roku to świetny czas, by przemyśleć to i owo. Natomiast początek kolejnego doskonale nadaje się do tego, by wnioski wdrażać w życie. U nas w FEBLIKU zawsze to samo: chcemy doświadczać, rozwijać się, poznawać nowe światy i odkrywać nieznane pokłady własnych możliwości. Też tak masz? Jeśli tak, to uwaga. Oto nasz subiektywny wybór 5 warsztatów twórczych, które najsilniej wybijają z utartych schematów.

Warsztaty eco-printing

Warsztaty eco-printing to praca z naturą, niepowtarzalne wzory, kontakt z sobą i przyrodą. To przygoda i przemiana w jednym. Eco-printing to technika, która pozwala zatrzymać piękno natury trwale odciśnięte na podłożu. Wymaga wiedzy, cierpliwości, a nawet uporu. Tu nie da się niczego zrobić w pośpiechu. Trzeba działać powoli, uważnie obserwować naturę. Dzięki tej technice nauczysz się jak zrobić eko-druk i stworzysz papier drukowany liśćmi. 

warsztaty barwienie tkanin jedwab art
warsztaty barwienie tkanin jedwab art

Warsztaty ceramiczne

Warsztaty ceramiczne uczą cierpliwości, rozwijają wyobraźnię, relaksują i pogłębiają estetyczną wrażliwość. Praca z gliną to proces wykluwania się pomysłu, poszukiwań i rodzenia się indywidualnego stylu, twojego stylu. Poczuj radość tworzenia ceramiki bez narzuconego z góry tematu. Zrealizuj swoje własne pomysły, tworząc piękne przedmioty. Na warsztatach ceramicznych zrelaksuj się i bądź sobą.

warsztaty ceramiczne potoczone
Sgraffito warsztaty ceramiczne Gabi Strama
Warsztaty ceramiczne warsztat ceramiki ceramika 1210c

Warsztaty rzeźbiarskie

Warsztaty rzeźbiarskie to porządne zobowiązanie i wielka szansa na przemianę. W ciągu 9 spotkań zdążysz zrobić wiele. I stworzyć rzeźbę i odkryć siebie na nowo. Na kursie rzeźby nauczysz się przestrzennego myślenia i poszukiwania formy. Rozwiniesz wrażliwość na materiały, faktury i struktury. Zrobisz pierwsze kroki w pracach przestrzennych. I otrzymasz niezbędną wiedzę, która pozwoli Ci realizować artystyczne fantazje. 

Kurs rzezbiarski rzezby Leszek Michalski

Warsztaty jubilerskie

Złotnictwo dla każdego – czy to w ogóle możliwe? Tak: właśnie takie cuda dzieją się na warsztatach jubilerskich. Przyjdź i usiądź przy złotniczym stole. Poznaj czym jest dawne rzemiosło. I wykonaj niepowtarzalną biżuterię według własnego projekt przy użyciu tradycyjnych narzędzi. A może warsztaty jubilerskie to będzie początek niesamowitej przygody, jaką jest tworzenia własnej biżuterii handmade.

Warsztaty jubilerskie zlotnicze zlotniczy warszawa MedusaArt
Warsztaty jubilerskie zlotnicze zlotniczy warszawa MedusaArt
Warsztaty jubilerskie zlotnicze zlotniczy warszawa MedusaArt
Warsztaty zlotnicze MedusaArt

Warsztaty farbowania tkanin

Ważna jest dla Ciebie idea zero waste. Wolisz coś naprawić, przerobić niż po prostu wyrzucić i kupić nowe. Farbowanie to jeden ze sposobów aby nadać Twoim ubraniom drugie życie. A może nie tylko ubraniom? W końcu skoro Nowy Rok. To co powiesz na Nową Ja? Na warsztatach farbowania tkanin w prosty sposób, bez gotowania zafarbujesz tkaninę. To mogą być Twoje ubrania lub tkaniny z naturalnych włókien. Spróbujesz kilku różnych technik, tj.: low-water immersion, ice-dyeing, ombre, shibori, tie-dye. I przekonasz się, że każda z nich daje odmienne rezultaty.

warsztaty barwienie tkanin jedwab art

Bądź na bieżąco!

2 razy w miesiącu damy Ci znać o nowych warsztatach, ciekawych twórcach i inspirujących artykułach.

Zapisując się do newslettera, wyrażasz zgodę na przesyłanie Ci informacji przez Feblik. Zgodę możesz w każdej chwili wycofać, a szczegóły związane z przetwarzaniem Twoich danych osobowych znajdziesz w Polityce Prywatności.

Kategoria
Filtry
Cena
Poziom
Rodzaj zajęć
Miasto