5 korzyści z udziału w warsztatach twórczych

Ula Dąbrowska

Zastanawiasz się, czy warto wziąć udział w warsztatach? Oto kilka rzeczy (nie tylko materialnych), które możesz zyskać, jeśli zdecydujesz się na warsztaty twórcze oferowane przez FEBLIKA.

1. Spokój i wyciszenie

Jeśli tego szukasz, to na pewno znajdziesz. Dobrym wyborem będą warsztaty ceramiczne. W miłej atmosferze zrobisz coś pięknego, odpoczniesz od zamętu i naładujesz energię na później. A pracując z naturalnym materiałem, jakim jest glina, poczujesz prawdziwe flow.

warsztaty ceramiczne reko czyny
warsztaty ceramiczne bialy krolik

2. Skupienie

Nie będziesz mieć wyboru. Tam, gdzie wchodzą w grę ostre narzędzia, nie ma miejsca na rozproszenie. Chcesz się przekonać na własnej skórze? Wybierz się na warsztaty nożownicze, z których wyjdziesz z własnoręcznie zrobionym nożem. Pierwszy nóż, szefa kuchni, czy do lasu? Wybór należy do Ciebie!

Warsztaty nozownicze finka Klosy
Warsztaty nozownicze finka Klosy
Warsztaty nozownicze Klosy

3. Myślenie przestrzenne

Najlepiej pójdź na warsztaty rzeźbiarskie i poćwicz je. Wystarczy, że weźmiesz kawałek drewna i dłuto do ręki i zaczniesz tworzyć… Bez obaw. Pomoże Ci w tym doświadczony prowadzący, który pomoże Ci przelać Twój pomysł na drewno. A dodatkowo w ten kawałek drewna wstąpi nowe życie. Idealne połączenie. 

Kurs rzezbiarski rzezby Leszek Michalski

4. Piękny przedmiot

Czasem efekt warsztatów zostanie z Tobą na chwilę, jak rysunek henną na ciele, albo dłuższą chwilę jak mikroświat zamknięty w szkle. A czasem stworzysz coś, co przekażesz w spadku prawnukom. Jak obrączka lub kolczyki, które stworzysz na jednym z warsztatów jubilerskich. 

Warsztaty jubilerskie zlotnicze zlotniczy warszawa MedusaArt
Warsztaty jubilerskie zlotnicze zlotniczy warszawa MedusaArt
Warsztaty jubilerskie zlotnicze zlotniczy warszawa MedusaArt
Warsztaty jubilerskie zlotnicze zlotniczy MedusaArt

5. Nowe znajomości

Czy musimy w ogóle o tym wspominać? Takich niezwykłych ludzi, jak prowadzący zebrani na FEBLIKU ze świecą szukać. A u nas – pod dostatkiem! No i uczestnicy – brakuje nam wystarczająco dobrych superlatyw. Nie wierzysz? Popatrz na siebie!

Prasowanie Kwiatów - zatrzymaj chwile ulotne

Bądź na bieżąco!

2 razy w miesiącu damy Ci znać o nowych warsztatach, ciekawych twórcach i inspirujących artykułach.

Zapisując się do newslettera, wyrażasz zgodę na przesyłanie Ci informacji przez Feblik. Zgodę możesz w każdej chwili wycofać, a szczegóły związane z przetwarzaniem Twoich danych osobowych znajdziesz w Polityce Prywatności.

Kategoria
Filtry
Cena
Poziom
Rodzaj zajęć
Miasto