1 spotkanie
3 godz.
3
-5 os.

Na warsztaty zapraszamy osoby od 16 roku życia.

Ponadpodstawowy

Dla tych, co dopiero zaczynają swoją przygodę.

Dla tych, co mają pierwsze doświadczenie za sobą.

Dla tych, co znają podstawy.

Dla tych, co chcą wejść na wyższy poziom zaawansowania.

O warsztatach
Jeśli warsztat „Podstawy bukieciarstwa” przyspieszył bicie Twego serca, a chęć dalszego rozwoju spędza Ci sen z powiek, to jesteś we właściwym miejscu!

Podstawy ukierunkowane były na układy wielostronne w stylu dekoracyjnym. Podczas tego warsztatu zapoznam Cię z luźnymi bukietami jednostronnymi – również w stylu formalno-linearnym, a także z formą bukietu stożkowego i horyzontalnego.

Warsztaty dedykowane są absolwentom warsztatu „podstawy bukieciarstwa” lub osobom, które pierwsze kroki mają już za sobą, a techniki układania bukietów „od środka” i „od tyłu” opanowały w stopniu podstawowym.

Zajęcia cechuje wysoki poziom merytoryczny – warsztaty prowadzi mistrz florystyki i egzaminator w zawodzie florysta. Kameralna forma szkolenia gwarantuje pełne, rzeczowe wsparcie wykładowcy.
Co będziesz robić?
Udoskonalisz swój warsztat bukieciarski i przekonasz się, że ta dziedzina to nie tylko okrągły bukiet wielostronny. Przygotujesz również kryzę z drutu technicznego oraz z siatki florystycznej.

Warsztaty obejmują jedno spotkanie, które rozpocznę krótkim omówieniem klasyfikacji bukietów oraz podstawowych stylów florystycznych. Przedstawię ich cechy i charakter. Wprowadzę Cię również w materiałoznawstwo nieroślinne, gdyż współczesny bukiet to nie tylko kwiaty!

Kolejny etap to już praktyka. Tą część zaczniemy od szybkiego przypomnienia technik spiralnego układania bukietów – od tyłu i od środka. Następnie zaczniemy tworzyć bukiety:
– jednostronne,
– formalno-linearne,
– stożkowe,
– horyzontalne,
– naręcza.

Bez kryz również się nie obędzie! Przygotujemy niewidoczną kryzę techniczną, która utrzyma kwiaty w bukiecie dokładnie tam, gdzie je zaplanujesz.

Wykonasz kilka bukietów, które samodzielnie zestawisz z dostępnych kwiatów i… wrócisz do domu z własnoręcznie wykonanym dziełem!

Pracownia

Na FEBLIKu od:

15.11.2022

Artysta i rzemieślnik w jednej osobie – tak sam o sobie mówi Marcin. Jego pasją jest ceramika i florystyka, które w naturalnym połączeniu realizuje pod marką Struktury Natury, gdzie kluczową wartością jest rzemiosło.
Zapewniamy
Materiały
Zróżnicowany, cięty materiał roślinny oraz niezbędne narzędzia, materiały i fartuchy.
Coś na ząb
Kawa (Latte / czarna), herbata i pyszne ciasto z pobliskiej piekarni.
Terminy

Interesuje Cię inny termin warsztatu?

Zapisując się do newslettera, wyrażasz zgodę na przesyłanie Ci informacji przez Feblik. Zgodę możesz w każdej chwili wycofać, a szczegóły związane z przetwarzaniem Twoich danych osobowych znajdziesz w Polityce Prywatności.

A może masz pytania?

Zadzwoń do nas (+48 665 640 854) lub napisz, doradzimy co i jak. :)

  Napisz wiadomość

Lokalizacja
ul. Grójecka 20B, Warszawa
Wskazówki dojazdu
Pracownia jest świetnie skomunikowana. W pobliżu znajdują się stacje PKP: Warszawa Główna (400m, 5 min pieszo), Warszawa Ochota (500m, 6 min pieszo) oraz Warszawa Centralna (1,4km, 18 min pieszo).
Dojazd tramwajem 1, 7, 9, 25 – przystanek Ochota Ratusz (100m).
Parking w płatnej strefie parkowania (opłata do godz. 20, w weekendy darmowy).
Warto wiedzieć
Jak się przygotować?
Na warsztat przyjdź punktualnie by niczego nie przegapić.
Zasady i warunki anulowania

Nie możesz odstąpić od umowy, jednak do 7 dni przed datą warsztatu, możesz zmienić jego termin na inny, o ile są dostępne miejsca.

Jeżeli na warsztaty nie uzbiera się minimalna ilość osób, to pracownia ma prawo je odwołać do 3 dni przed ich rozpoczęciem. W takiej sytuacji staramy się przenieść Twoje miejsce na jeden z późniejszych terminów.

Dodaj opinię

Każda opinia jest przez nas weryfikowana, tak, aby była pewność, że została wystawiona przez uczestnika warsztatów. Dlatego też potrzebujemy Twój adres e-mail, który nie będzie widoczny na stronie z opinią.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zobacz też
 • Warsztaty makramy - Makramy Plote

  Makramowe kolczyki

  Makramy Plote
  220 zł 60 minut / os.
  2 h
  2-10 os.
 • warsztaty modniarskie kapelusz słomkowy maria monica london

  Warsztaty kapelusznicze: kapelusz ze słomy naturalnej

  870 zł 60 minut / os.
  7 h
  5-8 os.
 • Warsztaty stolarskie kurs stolarski Warszawa Alicja w krainie drewna

  Misa kusi! – kobiece toczenie w drewnie

  699 zł 60 minut / os.
  5 h
  2-4 os.
 • warsztaty stolarskie łyżka alelipa

  Warsztaty rzeźbienia drewnianych łyżek

  390 zł 60 minut / os.
  5 h
  4-8 os.
Kategoria
Filtry
Cena
Poziom
Rodzaj zajęć
Miasto