Zbuduj swój longboard

CENA

Wielkość grupy

3 - 

6 os.

Czas trwania

2 dni: piątek od 17:00 do 21:00 i niedziela od 9:00 do 16:00

O warsztacie

Samodzielnie zbudujesz deskę longboard. Sam miejski surfing jest już niesamowity, ale jeszcze większą frajdę sprawi Wam przemierzanie ulic i parków na zrobionej przez Was desce. Razem z nami możecie stworzyć swoją czterokołową piękność, sami wybierzecie i nadacie jej kształt oraz grafikę, której wszyscy będą zazdrościć.

Dla kogo?

Nie musisz być ekspertem jazdy na desce. Większość naszych kursantów nigdy nie miała swojej deski. Swojego longboard'a możesz budować z partnerem, dzieckiem, rodzicem lub zupełnie samodzielnie. Nie jest wymagane żadne doświadczenie w pracach stolarskich.

Co da Ci warsztat?

Nauczysz się kilku technik stolarskich. Będziemy wycinać, wyginać, szlifować, frezować i kleić. Gdy ukończysz swój projekt zdobędziesz doświadczenie, które pozwoli ci samodzielnie zrealizować inne projekty stolarskie.

Program

Sesja pierwsza - piątek 4 godziny - wybór kształtu deski, klejenie warstw sklejki i jej wyginanie.

Sesja druga - niedziela 7 godzin - wycinanie, szlifowani i nadawanie ostatecznego kształtu desce. Ci którzy zdążą rozpoczną lakierowanie, pozostali ten etap zrealizują w domu lub w naszej pracowni, ale już po zajęciach w uzgodnionym z nami terminie.

UWAGA. Cena nie zawiera układu jezdnego (traki, kółka). Trzeba je nabyć we własnym zakresie.

Zapewniamy

Wszystkim uczestnikom zapewniamy środki ochrony bezpośredniej (rękawice, okulary itp.), opiekę instruktora oraz ubezpieczenie NNW. Możecie też liczyć na napoje zimne i ciepłe. W pracowni jest kuchenka mikrofalowa. Zabranie przekąsek jest wskazane, bo w pobliżu nie ma nawet sklepu.

Wymagamy

- W związku z Covid-19 prosimy o zaopatrzenie się w maseczki. Jeśli warunki pogodowe pozwolą, będzie możliwa praca na zewnątrz przed warsztatem. W przypadku widocznych objawów infekcji, w szczególności kaszlu, kataru podwyższonej temperatury ciała, niestety nie będzie można wziąć udziału w zajęciach.

- Zabierzcie ubranie wygodne i takie które możecie trochę pobrudzić. Buty powinny zakrywać palce. Niedozwolone są klapki, sandały itp.

- Osoby nieletnie mogą brać udział pod opieką uprawnionych osób dorosłych.

Daty

Miejsce

Pracownia "Miasto Szkutnia": Wybrzeże Gdyńskie 2, Warszawa

Warunki anulacji

Nie przewidujemy zwrotów, jednak do 7 dni przed datą warsztatu, można zmienić jego termin na inny, o ile są dostępne miejsca

Masz dodatkowe pytania?

Zadzwoń (+48 662 067 331) lub napisz do nas. Zrobimy wszystko, żeby Ci pomóc :)

  Napisz do nas

Pracownia

Miasto Szkutnia to otwarta pracownia stolarska. Mieści się nad Wisłą, na terenie Klubu Sportowego “Spójnia”. To niezwykłe miejsce, które łączy miłość do drewna i do…wody. Powstają tu: canoe, kajaki, supy i longboardy. Spod rąk pomysłodawcy i prowadzącego wyszła nawet deska surfingowa – rzecz rzadko spotykana w tej części Europy.


Przemek Sobotowski od ponad 25 lat pracuje w finansach. W pewnym momencie odszedł z korporacji i zrobił sobie “przerwę na życie”. To wtedy wszystko się zaczęło. Kupił 60-letnią drewnianą szwedzką łódź motorowo-żaglową. I przepadł. Remont łodzi obudził w nim miłość i pasję. Wraz z końcem renowacji przyszedł niedosyt.


To z niego zrodził się pomysł na pracownię stolarską. Dziś Przemek tworzy własne projekty i prowadzi warsztaty. Uczestnikom stara się pokazać, jak wielka jest satysfakcja z pracy manualnej. Przekonuje, że “drewno jest cudowne, a małe pływadła (kajaki, canoe, deski) są piękne”. Trudno się z tym nie zgodzić.

Bądź na bieżąco!

2 razy w miesiącu damy Ci znać o nowych warsztatach, ciekawych twórcach i inspirujących artykułach.

Nie przegap tych nowości!

Zapisując się do newslettera, wyrażasz zgodę na przesyłanie Ci informacji przez Feblik. Zgodę możesz w każdej chwili wycofać, a szczegóły związane z przetwarzaniem Twoich danych osobowych znajdziesz w Polityce Prywatności.

Dodaj opinię

Twój adres email nie zostanie opublikowany

Napisz pierwszą opinię o „Zbuduj swój longboard”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *