Jakim typem uczestnika jesteś?

Ula Dąbrowska

Czerwony-dominujący, żółty-inspirujący, zielony-stabilny, czy niebieski-sumienny? Jaki styl zachowania towarzyszy Ci na co dzień? Znajdź odpowiedź, a dowiesz się także, jaki warsztat to dla Ciebie strzał w dziesiątkę! Warsztaty związane ze sztuką, rzemiosłem, czy też lifestylem? Może masz za sobą test DISC? Jeśli tak, to już wiesz, jakim typem bywasz najczęściej. Jeśli nie – spróbuj odnaleźć się w jednym z poniższych czterech opisów.

Dominujący czerwony

Dominujący Czerwony – to człowiek dynamit. Niekiedy wybuchowy, zawsze nastawiony na cel. Prze do przodu, nie oglądając się na boki. Brzmi znajomo? Jeśli tak, to na Twojej walecznej drodze przydadzą ci się narzędzia, by zdobywać świat. Mamy coś specjalnie dla Ciebie: warsztaty kaletnicze, na których własnoręcznie uszyjesz portfel lub wizytownik.

Warsztaty kaletnicze Stroppa
Warsztaty kaletnicze Stroppa

Uporządkowany zielony

Uporządkowany Zielony – to stabilny i spokojny wykonawca powierzonych mu obowiązków. Ludzie mogą na Ciebie liczyć w każdej sytuacji. Ty natomiast lubisz porządek i sens wykonywanych czynności. Element praktyczny też nie jest bez znaczenia. Dlatego zrób coś, co Ci się przyda w codziennym życiu, a jednocześnie wprowadzi trochę piękna do Twojego zapracowanego tygodnia. Idealne będą warsztaty kosmetyków naturalnych.

Warsztaty kosmetykow naturalnych kosmetyki botaniczne Mead Ladies
Warsztaty kosmetykow naturalnych kosmetyki botaniczne Mead Ladies
Warsztaty kosmetykow natrualnych online Naturalnie Naturalni

Inspirujący żółty

Inspirujący Żółty –  to dusza towarzystwa. Mniej istotne jest, co robisz, bo ważniejsze, by działo się w dobrej atmosferze. Zgadza się? Jeśli tak, jesteś w idealnym miejscu. Właściwie wszystkie warsztaty FEBLIKA są dla Ciebie. Polecamy szczególnie te, przy których można spokojnie pogadać. Zacznij od warsztatów haftowania.

Warsztaty haftowania haftu haft plaski Michalina Mruczek HandMade

Sumienny niebieski

Sumienny Niebieski – to dokładny do granic możliwości analityk. Ład i porządek to Twoje drugie imię. Cenisz sobie detal i precyzję, dlatego wykorzystaj to jak już pójdziesz na warsztaty artystyczne. Efekty mogą zaskoczyć nawet Twojego nauczyciela. Wybierz się na warsztaty jubilerskie i stwórz własnoręcznie obrączkę. 

Warsztaty jubilerskie zlotnicze zlotniczy warszawa MedusaArt
Warsztaty jubilerskie zlotnicze zlotniczy warszawa MedusaArt

Bądź na bieżąco!

2 razy w miesiącu damy Ci znać o nowych warsztatach, ciekawych twórcach i inspirujących artykułach.

Zapisując się do newslettera, wyrażasz zgodę na przesyłanie Ci informacji przez Feblik. Zgodę możesz w każdej chwili wycofać, a szczegóły związane z przetwarzaniem Twoich danych osobowych znajdziesz w Polityce Prywatności.

Kategoria
Filtry
Cena
Poziom
Rodzaj zajęć
Miasto