FEBLIK w domu

Ula Dąbrowska

FEBLIK od początku stawia na warsztaty stacjonarne. Można powiedzieć, że „spotkanie” to drugie imię FEBLIKA. Ale… szczególne okoliczności wymagają szczególnych środków! Stąd pomysł na „FEBLIK w domu” - cykl zajęć online, które mają więcej sensu niż przypuszczasz.

Fakt, nic nie zastąpi magii warsztatów stacjonarnych. Nie będziemy ściemniać, ani owijać w bawełnę. Online nigdy nie pokona realu. Ale drugie miejsce na podium też jest super! I tak właśnie jest z FEBLIKOWYMI warsztatami z najnowszego cyklu zajęć pt. FEBLIK w domu. Jeśli jeszcze się zastanawiasz, to mamy dla Ciebie cztery ostateczne argumenty „za”:

1. Samemu ≠ samotnie

Warsztaty on-line to ładunek energetyczny jak żaden inny. To nie filmik na youtubie (no chyba, że obejrzysz nagranie po fakcie. Tak też można.) Tu się dzieje wszystko na żywo. Jest i prowadzący, są i inni uczestnicy. Wszyscy jedziecie na jednym wózku. Po światłowodach i wi-fi śmiga pasja oraz zaangażowanie. Możesz skupić się na sobie, ale możesz też obserwować, jak idzie innym. Ściąganie jest zabronione, ale tylko w szkole. Tu wolno Ci podglądać! Komu spadnie włóczka z drutów na warsztatach dziewiarskich? Kto zaplącze się w sznurek na warsztatach makramy? Wyjdzie w praniu. Dubli nie przewidujemy. 

warsztaty dziewiarskie czapka imunique
warsztaty makramy Makramy Plote

2. W domu ≠ nudno

Książki, gazety, gry, seriale. Albo bardziej pożytecznie: porządki w szafach i pieczenie ciast. Można zająć sobie czas w domu na wiele sposobów. Mimo wszelkich starań, w końcu z czterech kątów zaczyna wyłazić i straszyć nuda. Ale nie musi. Bo FEBLIK przygotował szeroki wybór warsztatów online. Bez wychodzenia z domu, bez robienia zakupów na mieście, bez polowania na wyszukane materiały. Wszystko z dostawą do paczkomatu i pełną obsługą. Myślisz, że już nic w domu Cię nie zaskoczy, nie ucieszy, ani nie rozerwie? To spróbuj namalować henną łapacza snów albo uszyć coś własnoręcznie. Przy tym samym stole albo na tej samej kanapie, co zawsze. A jednak coś zupełnie nowego!  

Warsztaty malowanie henna jaguara Henna Hygge
Warsztaty szycia koronkowa bielizna kurs bielizny Koronkowa Robota
Warsztaty malowanie henna Henna Hygge

3. W grupie ≠ ryzykownie

Okoliczności są jakie są. Nikt tego sobie nie zażyczył. Ale człowiek to sprytna bestia i potrafi przeciwności losu przekuć w szansę. Zajęcia online pozwalają działać, tworzyć, a wszystko na odpowiedni dystans. Zapomnij o reżimie sanitarnym, gdy uczestników dzielą kilometry i ekrany. Jeśli czujesz się bezpiecznie we własnym domu, to tak samo będzie na warsztatach online. Kwiatki do warsztatów roślinnych, czy glina do warsztatów ceramicznych. Te, jak i wszystkie inne materiały pakujemy i wysyłamy z zachowaniem koniecznych środków ostrożności. Żadnych obaw. 

4. Na luzie ≠ bezproduktywnie

Tkwienie w domu nie napawa pozytywnym myśleniem. Warsztaty online to natomiast prawdopodobnie najlepszy oręż w walce z wymuszonym zamknięciem. Bo nie dość, że radosne, społeczne, to jeszcze także pożyteczne w bardzo namacalnym wymiarze. Czas w zamknięciu minie, bez względu na to, co będziemy robić. Ale czy nie fajnie będzie skończyć izolację z nowymi umiejętnościami?  Nie musisz wychodzić z dresów, ale pozwól głowie trochę się pogimnastykować. Naucz się renowacji butów, zrób naturalne kosmetyki albo uszyj sobie koronkową bieliznę. Niech Twój czas będzie dobrze zajęty.  

Warsztaty renowacji mebli nauka tapicerowania Pomaluj Mebel
Warsztaty kosmetykow naturalnych kosmetyki botaniczne Mead Ladies

Bądź na bieżąco!

2 razy w miesiącu damy Ci znać o nowych warsztatach, ciekawych twórcach i inspirujących artykułach.

Zapisując się do newslettera, wyrażasz zgodę na przesyłanie Ci informacji przez Feblik. Zgodę możesz w każdej chwili wycofać, a szczegóły związane z przetwarzaniem Twoich danych osobowych znajdziesz w Polityce Prywatności.

Kategoria
Filtry
Cena
Poziom
Rodzaj zajęć
Miasto