Prezent dla szefowej – 8 niezawodnych inspiracji

Weronika Kwiatkowska

Szukasz pomysłu na prezent dla szefowej? To nie lada wyzwanie. Prezenty dla szefowej to swego rodzaju slalom - nie może być zbyt osobiście, dobrze gdyby było kreatywnie, ale też z odpowiedniej półki cenowej. Upominek dla szefowej spędza ci sen z powiek? Spokojna głowa, mamy dla ciebie kilka sprawdzonych propozycji, które nie zostaną niezauważone. Niezależnie od tego, czy szukasz prezentu na urodziny, czy chcesz go podarować bez większej okazji - tutaj znajdziesz coś dla siebie. A właściwie dla niej - szefowej. Słowo harcerza!

Dobrej kawy nigdy dość

Filiżanka z kawą to atrybut większości osób na kierowniczych stanowiskach. Pierwszy kubek w drodze do pracy, drugi chwilę po wejściu do biura, trzeci po lunchu. Dalej nie będziemy liczyć. Pewne jest, że dobra kawa zostanie doceniona. Ba, może nawet stanie się pretekstem do tego, żeby napić się jej razem. Jeśli opakowanie dobrych ziaren ma być gwarantem lepszych relacji z szefową – nie ma, co się zastanawiać!

Warsztaty kawowe baristyczne Gryko Caffe
Warsztaty kawowe baristyczne Gryko Caffe

A do kawy? Ceramiczny kubek.

Wspomnieliśmy o filiżankach. Z tych ceramicznych w kropeczki kawa smakuje lepiej. Sprawdziliśmy na własnej skórze. A jeśli jeszcze będzie wspomnieniem miłego czasu spędzonego na warsztatach FEBLIK-a? Najlepiej. Mało rzeczy tak odstresowuje, jak zajęcia manualne. Szukając prezentu dla szefowej możesz pokusić się o dwie opcje – samodzielnie przygotować dla niej kubek lub kupić jej voucher na warsztaty ceramiczne. A takich u nas nie brakuje. Znajdą się takie dla indywidualistek, debiutantek i tych, które wolą lepić pod osłoną nocy. Którym typem jest twoja szefowa?

Warsztaty ceramiczne Mama Fuego
warsztaty ceramiczne kubki molded
warsztaty ceramiczne potoczone

Pole do popisu, a nawet podpisu

Autografy to codzienność szefowych – podpis pod umową, a chwilę później parafka na stosie dokumentów. Nie ma lekko! Ale prezent w postaci eleganckiego długopisu lub klasycznego pióra wiecznego, może ułatwić codzienne obowiązki. Materiały piśmiennicze zapakowane w etui to elegancki prezent dla szefowej. A może skusisz się na osobisty grawer z inicjałami lub ważną datą? Szefowa z pewnością poczuje się doceniona.

Warsztaty kaligrafii nowoczesnej Mkaligrafia

W trosce o dobrą atmosferę - niech się zazieleni!

Niech godziny w biurze miną w miłej atmosferze. Zazielenione biurko to pierwszy krok do poprawy samopoczucia. Rozłożyste liście, soczysta zieleń, drobne kwiaty – na chwilę można się zapomnieć i pofantazjować o leżakowaniu pod palmami. Decydując się na zielony prezent dla szefowej, warto zwrócić uwagę na to, jak wygląda poziom nasłonecznienia w pomieszczeniu i dopiero z tą wiedzą szukać rośliny. Patrząc na mnogość odmian dostępnych na rynku – z pewnością znajdziesz tą jedyną!

warsztat roślinny kokedama joanna komorowska
warsztaty roślinne las ArtKlaudia

Wszystko jak w zegarku

Zegarek jako prezent dla szefowej to propozycja z wyższej półki cenowej. Dobrze wiemy, że są takie okazje, kiedy koszta się nie liczą. Okrągłe urodziny, awans, przejście na emeryturę – jest kilka takich dat, gdzie zegarek sprawdzi się idealnie jako pomysł na upominek dla szefowej. Warto przeprowadzić wcześniej mały wywiad, albo po prostu podpatrzeć codzienne stylizacje. Złoto czy srebro? To tylko pozornie trudna decyzja – wystarczy przyjrzeć się biżuterii, którą na co dzień nosi przełożona. Pewne jest, że to prezent, który szefowa zapamięta na dłużej, a przecież właśnie o to chodzi, prawda?

Skoro mowa o planowaniu...

Jeśli wszystko chodzi jak w zegarku, może warto postawić na elegancki gadżet – planer. To praktyczny pomysł na prezent dla szefowej, który z pewnością zostanie spożytkowany. Doceni go nawet najlepiej zorganizowana przełożona. Szczególnie, jeśli będzie dobrze zaprojektowany i stanie się modnym gadżetem, który będzie się elegancko prezentował na biurku szefowej. Warto rozważyć planery w skórzanej oprawie, które dają możliwość personalizacji i wygrawerowania inicjałów szefowej.

Inspirująca lektura - na wagę złota

Pracując na najwyższych obrotach, warto znaleźć czas na inspiracje. Dla jednych będzie to wyjście do teatru, inni wolą zawinąć się w fotelu z książką. Jeśli twoja szefowa jest tym drugim typem – postaw na książkę! Po starej znajomości podpowiemy – dobrze, gdyby była to pozycja, która choć na chwilę oderwie ją od pracy. Nasze typy to biografie kobiet, pięknie zilustrowane albumy podróżnicze oraz literatura japońska. Istnieje opcja, że wybierając taki prezent dla szefowej na nowo rozbudzisz w niej czytelnicze pasje!

Voucher na warsztaty FEBLIKA

Nie bylibyśmy sobą, gdybyśmy nie wspomnieli o warsztatach FEBLIK-a. Może zabrzmieć to nieskromnie, ale to jeden z najlepszych pomysłów na prezent – ucieszy się z niego nawet najbardziej wymagająca szefowa. Warsztaty kaletnicze, jubilerskie, rzeźbiarskie, a może stolarskie? Dużym atutem jest fakt, że nie musisz dzisiaj decydować, jaki to konkretnie warsztat. Voucher FEBLIK-a zostawia decyzję po stronie osoby obdarowanej. Twoja szefowa z pewnością doceni, że warsztaty są prowadzone przez prawdziwych profesjonalistów i pasjonatów. Już dziś nasza oferta jest naprawdę szeroka, a co miesiąc pojawiają się nowe opcje. Spokojna głowa – znajdzie coś dla siebie!

Voucher na warsztat rzemioslo sztuka ekologia idealny prezent
Voucher na warsztat rzemioslo sztuka ekologia idealny prezent
Voucher na warsztat rzemioslo sztuka ekologia idealny prezent

Bądź na bieżąco!

2 razy w miesiącu damy Ci znać o nowych warsztatach, ciekawych twórcach i inspirujących artykułach.

Zapisując się do newslettera, wyrażasz zgodę na przesyłanie Ci informacji przez Feblik. Zgodę możesz w każdej chwili wycofać, a szczegóły związane z przetwarzaniem Twoich danych osobowych znajdziesz w Polityce Prywatności.

Kategoria
Filtry
Cena
Poziom
Rodzaj zajęć
Miasto