Co można robić z przyjaciółką, czyli 5 pomysłów na babskie wyjście

Ula Dąbrowska / Marzena Kołodziej

Można umówić się na kawkę, do SPA albo na spacer. Ale dla odmiany można też wspólnie coś fajnego zrobić. Twórcze warsztaty to idealny pomysł na dobrze zorganizowane wyjście z przyjaciółką. To też świetna opcja na spotkanie z koleżankami, psiapsiółkami, które nie chcą popaść w rutynę i szukają ciekawych pomysłów na wspólne spędzenie czasu. Oto nasz subiektywny wybór najlepszych zajęć dla dziewczyn, które lubią razem działać, doświadczać i dobrze się bawić.

Warsztaty malarskie

Co powiecie na powrót do dzieciństwa i wspólną zabawę farbami? Bez presji i narzuconych zasad. Warsztaty malarskie to czas nieskrępowanego działania i twórczych uniesień, bez troski o rozlewające się farby. To kreatywna przestrzeń do odnalezienia wewnętrznego dziecka. To przyjemność i dobra zabawa, jak za dawnych czasów. A wspomnienie wspólnie spędzonego czasu z przyjaciółką pozostanie na długo. Nie tylko na płótnie.

warsztaty malarskie anioly 1000 stopni
warsztaty malarskie alla prima paulina kwietniewska

Warsztaty kosmetyków naturalnych

Mydło i powidło to warsztaty, na których przyda się pomocna dłoń koleżanki, bo tworzenie mydeł to nie przelewki. Tutaj potrzeba skupienia i współpracy. A o taką najłatwiej wśród przyjaciółek. Na warsztatach kosmetyków naturalnych dowiecie się, jak wydobywać siłę z roślin i tworzyć zdrowe kosmetyki. A potem możecie aplikować je na skórę. Jak dla nas, to lepsze niż wizyta w SPA!

Warsztaty kosmetyków naturalnych Mead Ladies
Warsztaty kosmetykow naturalnych mydla Mead Ladies
Warsztaty kosmetykow naturalnych mydla Mead Ladies

Warsztaty malowania na jedwabiu

Wspólnie z koleżankami zanurzcie się w świat pełen zmysłowych doznań, kolorów i najbardziej luksusowej tkaniny wszechczasów. Wybierzcie się razem na warsztaty malowania na jedwabiu. Możecie namalować abstrakcję lub konkretny wzór. Tu nic nie trzeba i wszystko można. A każda stworzona przez was jedwabna chusta będzie niepowtarzalna. Tak jak każda z Was. Zobaczcie co wam w duszy gra. Podarujcie sobie odrobinę luksusu, podarujcie sobie wspólny czas.

warsztaty barwienie tkanin jedwab art

Warsztaty szycia

Macie w szafie wiele ciuchów i równie wiele powodów, aby ich nie nosić. Owszem można wystawić na Vintage, ale jednak trochę żal. No i jeszcze ten sentyment. Nasza propozycja to warsztaty szycia w duchu less-waste. Tu nauczycie się jak swoje ciuchy przerobić, ulepszyć bądź naprawić. Nadać im drugie życie i znów zacząć w nich chodzić. To nie tylko fajnie spędzony czas z koleżankami, ale także praktyczna wiedza i umiejętności.

Warsztaty szycia gorset koronkowa robota
Warsztaty szycia koronkowa bielizna kurs bielizny Koronkowa Robota
Warsztaty szycia koronkowa bielizna kurs bielizny Koronkowa Robota
Warsztaty szycia gorset koronkowa robota

Warsztaty jubilerskie

Stwórzcie swoją biżuterię – własne kolczyki lub wisiorki na warsztatach jubilerskich. Które piękniejsze? Które bardziej dopracowane? Jedno jest pewne, każda z Was stworzy niepowtarzalne i oryginalne ozdoby, które podkreślą wasz styl. Ale odrobina rywalizacji przecież nie zaszkodzi. A może obudzi się w Was duszę jubilera i odkryjecie nową wspólną pasję? W końcu nic tak nie łączy, jak wspólne hobby i możliwość wymiany doświadczeń.

Warsztaty jubilerskie zlotnicze zlotniczy warszawa MedusaArt

Bądź na bieżąco!

2 razy w miesiącu damy Ci znać o nowych warsztatach, ciekawych twórcach i inspirujących artykułach.

Zapisując się do newslettera, wyrażasz zgodę na przesyłanie Ci informacji przez Feblik. Zgodę możesz w każdej chwili wycofać, a szczegóły związane z przetwarzaniem Twoich danych osobowych znajdziesz w Polityce Prywatności.

Kategoria
Filtry
Cena
Poziom
Rodzaj zajęć
Miasto