1 spotkanie
2 godz.
2
-6 os.

Na warsztaty zapraszamy osoby dorosłe.

Początkujący

Dla tych, co dopiero zaczynają swoją przygodę.

Dla tych, co mają pierwsze doświadczenie za sobą.

Dla tych, co znają podstawy.

Dla tych, co chcą wejść na wyższy poziom zaawansowania.

O warsztatach
Warsztaty mają na celu zabarwić nasz dzień o niecodzienną zabawę, przy użyciu żywicy epoksydowej!

Na tych zajęciach samodzielnie wykonasz użytkowe dodatki do domu. Każdy z uczestników wykona dwie podkładki pod kubki i ozdobną tacę.

Jeśli chcesz wyposażyć swoje mieszkanie o wyjątkowy projekt lub podarować go komuś w prezencie – jest to idealna okazja do tego!

Zajęcia są zarówno dla amatorów, jak i dla osób, które już zaczerpnęły podstaw z żywicy ale nie mają przestrzeni do wykonywania tych prac i pragną je wykonać w mojej pracowni z moim wsparciem.
Co będziesz robić?
Poznasz niesamowite właściwości żywicy epoksydowej i przy jej użyciu stworzysz praktyczne dodatki do domu!

Na początku omówimy stanowiska do pracy.
Opowiem o produktach, z których będziemy tworzyć i pokaże Ci mój sposób malowania, przeprowadzając Cię przez każdy etap malarski, pomagając w wyborze kolorystycznym i doborze wzoru.
Później przechodzimy do praktyki i zaczynamy zabawę, czyli tworzymy niepowtarzalne dodatki do domu!

Skończone projekty, zostaną u mnie do całkowitego wyschnięcia i obróbki, aby nadawały się do użytku. Ukończone prace będą czekały do odbioru w mojej pracowni lub umówimy się, na ich wysyłkę.

Na zajęcia możesz przychodzić wielokrotnie i za każdym razem tworzyć coś innego.

Pracownia

Na FEBLIKu od:

24.03.2023

Powrót do zapomnianej pasji – malarstwa, okazał się nie tylko sposobem na miłe popołudnia, ale przede wszystkim pomysłem na biznes. Kolejnym krokiem były eksperymenty z żywicą i rozpoczęcie projektowania stolików.
Zapewniamy
Materiały
Na miejscu otrzymasz maskę BHP z filtrami niezbędną do pracy przy chemii. Używamy jedynie materiałów najwyższej jakości, dzięki czemu wykonane dodatki będą nam towarzyszyć wiele lat.
Coś na ząb
We własnym zakresie.
Terminy

Interesuje Cię inny termin warsztatu?

Zapisując się do newslettera, wyrażasz zgodę na przesyłanie Ci informacji przez Feblik. Zgodę możesz w każdej chwili wycofać, a szczegóły związane z przetwarzaniem Twoich danych osobowych znajdziesz w Polityce Prywatności.

A może masz pytania?

Zadzwoń do nas (+48 665 640 854) lub napisz, doradzimy co i jak. :)

  Napisz wiadomość

Lokalizacja
ul. Domaniewska 47, pokój nr 9, Warszawa.
Wskazówki dojazdu
Pracownia znajduje się bardzo blisko Galerii Mokotów, budynek biurowy ze sklepem żabka na parterze. Wygodny dojazd komunikacją miejską.
Warto wiedzieć
Jak się przygotować?
Przygotuj odpowiedni ubiór, pamiętając, że na warsztatach możesz się pobrudzić. Zwróć uwagę również na buty, które mogą się zachlapać na warsztatach.
Zasady i warunki anulowania

Nie możesz odstąpić od umowy, jednak do 7 dni przed datą warsztatu, możesz zmienić jego termin na inny, o ile są dostępne miejsca.

Jeżeli na warsztaty nie uzbiera się minimalna ilość osób, to pracownia ma prawo je odwołać do 3 dni przed ich rozpoczęciem. W takiej sytuacji staramy się przenieść Twoje miejsce na jeden z późniejszych terminów.

Opinie o warsztatach (3)
 1. Ola

  Warsztat jest świetnie prowadzony. Jest to idealnie wprowadzenie w świat żywic. Nauka jak i pomoc przy pierwszych pracach genialna!
  Polecam i bardzo dziękuje prowadzącej za cenne wskazówki .

 2. Anna

  Warsztaty były świetne. Prowadząca świetnie przekazała wiedzę techniczną w możliwie skondensowany sposób, ale na prawdę profesjonalny. Atmosfera bardzo swobodna, w przyjacielskim charakterze, co jest zasługą Prowadzącej i Jej Asystentki. Mimo, że wybrałam krótszą wersję, to i tak uważam, że w pełni wykorzystałam spędzony czas, a styczność z żywicą otworzyła przede mną nową przestrzeń .

  Bardzo dziękuję za ten czas.
  Polecam każdemu.

 3. Anita

  Niestety nie można dać oceny 6/5, więc daję 5/5. Wspaniała atmosfera, prowadząca z dużą wiedzą, którą chętnie się dzieli i genialnym podejściem do kursanta. Tłumaczy, pomaga, ale końcowo przy tworzeniu własnego dzieła daje możliwość całkowitej swobody tak, aby można było puścić wodze fantazji, zrobić coś całkowicie “swojego”. Środki ostrożności (maski, fartuch) zapewnione. Możliwość zrobienia przerwy, kiedy się tylko tego potrzebuje. Jestem niesamowicie zadowolona i totalnie polecam jeśli ktokolwiek się jeszcze zastanawia, naprawdę warto!

Dodaj opinię

Każda opinia jest przez nas weryfikowana, tak, aby była pewność, że została wystawiona przez uczestnika warsztatów. Dlatego też potrzebujemy Twój adres e-mail, który nie będzie widoczny na stronie z opinią.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zobacz też
 • warsztaty florystyczne kompozycje łodygarnia

  Malowane kwiatami: kompozycje z kwiatów ciętych

  Łodygarnia
  390 zł 60 minut / os.
 • warsztaty florystyczne bukiety łodygarnia

  Bukietowa sztuka tworzenia

  390 zł 60 minut / os.
 • warsztaty kaletnicze strefa twórczego relaksu

  Podstawy kaletnictwa

  350 zł 60 minut / os.
 • warsztaty kaletnicze paski strefa twórczego relaksu

  Zrób sobie skórzany pasek!

  350 zł 60 minut / os.

Zrób swój zestaw z żywicy: podkładki i taca

Kategoria
Filtry
Cena
Poziom
Rodzaj zajęć
Miasto