Zrób swój kolaż!

CENA

Wielkość grupy

2 - 

6 os.

Czas trwania

1,5 godziny: od 18:00 do 19:30

O warsztacie

Poprowadzimy Cię drogą, na końcu której czeka pozbawiony ograniczeń świat kreatywności. Poznasz technikę tworzenia kolaży i nauczysz się sięgać myślami poza schematy, nadając obrazom i słowom własne, nawet najbardziej abstrakcyjne znaczenia. Ujarzmisz emocje, przelejesz je w dzieło i jeszcze głębiej zanurzysz się we własnej osobowości.

PROWADZĄCA
Warsztaty prowadzi Aleksandra Degórska (ALEX DEGÓRSKA COLLAGE ART). Aleksandra Degórska to na co dzień dziennikarka muzyczna, która żyje dla dźwięków, inspirujących ją podczas tworzeniu kolaży. Jej pierwsza praca powstała w 2004 roku i przedstawiała kobietę z kwiatami. Lata mijają, a kobiety wciąż są pozostają często głównymi bohaterkami jej dzieł.

Prace Aleksandry Degórskiej zostały docenione przez zespoły Queen, Depeche Mode i A-ha. Kolaże pojawiły się na wystawach w Warszawie i Moskwie oraz na łamach magazynów Joy, Mother Mag, Lounge, Fabularie. Zaprojektowała również plakaty dla marki kosmetycznej Urban Decay oraz okładki singli grupy Linia Nocna.

Dla kogo?

Dla każdego, kto ma ochotę i odwagę stanąć na krawędzi wyobraźni i spojrzeć, co czeka go, jeśli zdecyduje się postawić kolejny krok.

Co da Ci warsztat?

Stworzysz jedyny w swoim rodzaju, niepowtarzalny kolaż oraz nauczysz się przekuwać pomysły w kreatywne rozwiązania.

Program

Podczas warsztatów skupimy się na poznaniu historii powstania kolażu oraz własnoręcznym wykonaniu prac przez każdego z uczestników.

W trakcie części teoretycznej poznamy sylwetki znanych artystów, poznamy zasady kompozycji i palety kolorów, omówimy również sposoby organizacji pracy podczas wyklejania kolaży. Część warsztatową w całości poświęcimy na stworzenie własnych dzieł.

Zapewniamy

Wszystkie niezbędne materiały, pozwalające na wykonanie przez uczestników własnoręcznych kolaży, poczęstunek oraz twórczo i niepowtarzalnie spędzony czas!

Wymagamy

Pozytywnego nastawienia, otwartości, chęci poznania nowych obszarów własnej kreatywności.

Daty

Miejsce

Artystyczny Dom: ul. Nowolipki 13, Warszawa

Warunki anulacji

Nie przewidujemy zwrotów, jednak do 7 dni przed datą warsztatu, można zmienić jego termin na inny, o ile są dostępne miejsca

Masz dodatkowe pytania?

Zadzwoń (+48 662 067 331) lub napisz do nas. Zrobimy wszystko, żeby Ci pomóc :)

  Napisz do nas

Pracownia

W sercu Muranowa istnieje miejsce, które powstało z myślą o artystach poszukujących swojej przestrzeni. Stworzyła je Karolina Perchacz, która sama traktuje sztukę jako terapie dla duszy. 


Artystyczny Dom, bo tak właśnie nazywa się to miejsce, stał się przestrzenią, w której ludzie mogą obcować ze sztuką, szukać siebie i artystycznie eksperymentować. To zarówno miejsce dla twórców, którzy chcą się skupić na tym, co naprawdę kochają, ale także dla wszystkich, którzy chcą wziąć udział w warsztatach i tam odkrywać swoje talenty. 


Karolina jest idealnym dowodem na to, że chcieć to móc. Sama spełnia się artystycznie, malując obrazy techniką pouringu i tworząc tace z żywicy epoksydowej. Jest samoukiem – wiedzę zdobywała oglądając kolejne tutoriale, a potem testowała, doświadczała i sprawdzała. Taka sama energia panuje w Artystycznym Domu. Podkreśla, że w każdym tkwi twórca, wystarczy się tylko ośmielić i zacząć szukać własnej ścieżki. Odwiedziny w Artystycznym Domu są dobrym krokiem w tym kierunku. Miejsce regularnie gości nieszablonowych artystów, którzy podczas warsztatów dają możliwość eksperymentowania i rozwijania początkowo ukrytych talentów. 


Artystyczny Dom powstał z potrzeby zmian w życiu Karoliny. Był wynikiem budowania nowej drogi, tworzenia miejsca na kreatywność i życia na własnych zasadach. To także przykład podążania za marzeniami, które od dawna chowamy w sobie. Dziś tą energią zaraża innych. Pokazuje, że się da i że warto zawalczyć o swoje. Twórcza ścieżka to jeden ze sposobów na odzyskiwanie swojej niezależności i zajmowania stanowiska w kluczowych dla naszego życia kwestiach.

Bądź na bieżąco!

2 razy w miesiącu damy Ci znać o nowych warsztatach, ciekawych twórcach i inspirujących artykułach.

Nie przegap tych nowości!

Zapisując się do newslettera, wyrażasz zgodę na przesyłanie Ci informacji przez Feblik. Zgodę możesz w każdej chwili wycofać, a szczegóły związane z przetwarzaniem Twoich danych osobowych znajdziesz w Polityce Prywatności.

Dodaj opinię

Twój adres email nie zostanie opublikowany

Napisz pierwszą opinię o „Zrób swój kolaż!”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *