2 spotkania

Wybierasz termin 1 spotkania, drugie rezerwowane jest automatycznie i odbywa się po tygodniu.

4 godz.

Każde spotkanie trwa 2 godz.

2
-10 os.

Na warsztaty zapraszamy osoby od 14 roku życia.

Początkujący

Dla tych, co dopiero zaczynają swoją przygodę.

Dla tych, co mają pierwsze doświadczenie za sobą.

Dla tych, co znają podstawy.

Dla tych, co chcą wejść na wyższy poziom zaawansowania.

O warsztatach
Zapraszam Cię na magiczną podróż do świata gliny!
Nie potrzebujesz żadnego wcześniejszego doświadczenia, jedynie otwartą głowę i chęć stworzenia czegoś wyjątkowego.

Podczas zajęć każdy uczestnik będzie miał okazję zanurzyć się w świecie ceramiki i własnoręcznie ulepić swój niepowtarzalny kubek. Podczas warsztatów poprowadzę Cię przez proces formowania, dekorowania i malowania, dostarczając cennych wskazówek i inspiracji.

To nie tylko warsztaty, to także okazja do wypuszczenia swojej kreatywności na wolność i stworzenia przedmiotu, który będzie nie tylko praktyczny, ale także pełen osobistego charakteru. Poczujesz magiczną energię, gdy Twoje własne ręce ożywią kawałek gliny, tworząc coś, co jest wyjątkowe i tylko Twoje.

Niech te warsztaty staną się dla Ciebie chwilą relaksu, twórczej ekspresji, spotkania z innymi, a także samym sobą. Nie czekaj, dołącz do naszej ceramicznej rodziny i odkryj radość tworzenia!
Co będziesz robić?
Te warsztaty to będzie czas tylko dla Ciebie.
Ty zdecydujesz jaki kubek chcesz ulepić – duży czy mały, prosty czy pękaty, a ja ten pomysł będę wspierać na każdym etapie tworzenia.

Podczas tych warsztatów zapoznasz się z podstawowymi technikami lepienia z gliny. Opowiem Ci o tym, jak powstaje ceramika.

Ulepione prace zostaną w pracowni, aby mogły wyschnąć i powędrować do pieca. Prace wypalone na biskwit będą czekały na szkliwienie.

Podczas drugiego spotkania na warsztatach, zapoznasz się z procesem szkliwienia i technikami nakładania szkliwa. Zadbasz o to, aby Twój kubek pięknie się prezentował!

Poszkliwione kubki zostaną u mnie w pracowni i powędrują do pieca, po to, abyś mogła/mógł cieszyć się swoim dziełem przez długie lata i popijać z niego swój ulubiony napój.
Po wypaleniu prace będą czekały w pracowni na odbiór.

Pracownia

Na FEBLIKu od:

30.10.2023

Jej największą inspiracją jest natura, a wdzięczność w sercu powoduje fakt, że może robić zawodowo to, co kocha. Tę pasję i radość przekazuje uczestnikom warsztatów, którzy nie tylko mogą pod jej okiem odkrywać świat ceramiki, ale także głęboko odetchnąć. Warsztaty z Karoliną pozwalają oderwać myśli od codziennych trosk i obudzić w sobie kreatywność.
Zapewniamy
Materiały
– glinę,
– wszystkie potrzebne narzędzia ceramiczne,
– szkliwa oraz farby.
Coś na ząb
Do Twojej dyspozycji jest woda, kawa, herbata, a także ciasteczka.
Terminy

Interesuje Cię inny termin warsztatu?

Zapisując się do newslettera, wyrażasz zgodę na przesyłanie Ci informacji przez Feblik. Zgodę możesz w każdej chwili wycofać, a szczegóły związane z przetwarzaniem Twoich danych osobowych znajdziesz w Polityce Prywatności.

A może masz pytania?

Zadzwoń do nas (+48 665 640 854) lub napisz, doradzimy co i jak. :)

  Napisz wiadomość

Lokalizacja
ul. Ostatnia 23, Poznań
Wskazówki dojazdu
Wejście do budynku znajduje się z jego boku, pracownia mieści się na 1 piętrze i na prawo (w budynku znajduje się winda). Darmowy parking znajduje się wzdłuż ulicy lub na terenie posesji – za budynkiem.
Warto wiedzieć
Jak się przygotować?
Wystarczy, że przyjdziesz ubrana/-y tak, aby Ci było komfortowo. Na warsztatach możesz się pobrudzić, ale bez obaw – glina oraz szkliwa bez problemu się spierają.
Zasady i warunki anulowania

Nie możesz odstąpić od umowy, jednak do 7 dni przed datą warsztatu, możesz zmienić jego termin na inny, o ile są dostępne miejsca.

Jeżeli na warsztaty nie uzbiera się minimalna ilość osób, to pracownia ma prawo je odwołać do 3 dni przed ich rozpoczęciem. W takiej sytuacji staramy się przenieść Twoje miejsce na jeden z późniejszych terminów.

Dodaj opinię

Każda opinia jest przez nas weryfikowana, tak, aby była pewność, że została wystawiona przez uczestnika warsztatów. Dlatego też potrzebujemy Twój adres e-mail, który nie będzie widoczny na stronie z opinią.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zobacz też
 • Warsztaty malarskie anna nafalskaKraków

  Uwolnij emocje, maluj abstrakcje

  Anna Nafalska
  590 zł 60 minut / os.
  3,5 h
  2-4 os.
 • warsztaty florystyczne fly flowersWarszawa

  Wianki sezonowe

  370 zł 60 minut / os.
  2,5 h
  6-10 os.
 • warsztaty szycia scraveck studioWarszawa

  Nauka szycia dla totalnie zielonych

  390 zł 60 minut / os.
  5 h
  2-4 os.
 • warsztaty ceramiczne moldedPoznań

  Spotkajmy się przy glinie!

  380 zł 60 minut / os.
  4 h
  2-10 os.
Kategoria
Filtry
Cena
Poziom
Rodzaj zajęć
Miasto