Wyklej zdjęciami mały album

CENA

Wielkość grupy

6 - 

10 os.

Czas trwania

3 godziny: od 15:00 do 18:00

O warsztatach

Masz sporo zdjęć, ale wszystkie w pamięci telefonu? Uwolnij je, wydrukuj na papierze fotograficznym i zabierz na warsztaty.
Zdjęcia w telefonie bywają ulotne, a album to pamiątka na lata, bez obaw o wykasowanie. Pamiątka, przy której można wspólnie usiąść i powspominać. To także pomysł na prezent, który potrafi wzruszyć i zostać w pamięci na dłużej.

Dla kogo?

Warsztat jest dla każdego, kto chce zrobić coś dla siebie. Nadrobić zaległości w uporządkowaniu zdjęć, a może wykleić swój pierwszy album, czy zrobić wyjątkowy prezent dla kogoś bliskiego.

Możesz przyjść sam/sama albo zabrać chłopaka, przyjaciółkę, mamę.

Co dadzą Ci warsztaty?

Wyklejanie albumu zdjęciami pozwala zatrzymać się na chwilę w tym szybkim świecie i docenić to, co mamy. Wrócić do wspomnień i stworzyć z nich niepowtarzalny album.

Będziesz nie tylko wklejać zdjęcia, ale również robić podpisy, rysunki, proste ramki, dekoracje z kolorowych taśm. Tu i ówdzie nakleisz naklejkę z rowerem, napisem "każdy dzień to nowy początek", a może zrobisz kwiatki z kilku kolorowych kropek.

Tak wygląda kreatywność na warsztacie i dodam, że jest dla każdego, nawet jeśli nigdy nie wyklejałaś/eś albumu.

Program

Każdy warsztat to krótka część teoretyczna gdzie pokazuje różne sposoby na wklejanie zdjęć i omawiam dodatki do wyklejania, które masz do dyspozycji.
A potem działamy. Idą w ruch zdjęcia, taśmy, naklejki, mazaki i każdy w swoim tempie zapełnia album wspomnieniami.

Na warsztacie od początku do końca zapełnisz zdjęciami mały album. Poznasz różne sposoby na wklejanie odbitek i proste, ale efektywne tipy na ozdabianie kart albumu.

Zapewniamy

Na warsztatach dostaniesz album, który zmieści 60 zdjęć. To mały format, który spokojnie od początku do końca wykleisz na spotkaniu. Poza tym czekać będą na Ciebie dodatki do wyklejania takie jak: japońskie taśmy washi, przeźroczyste naklejki z grafikami i napisami, mazak, przylepce, narożniki.

Nie samym wyklejaniem człowiek żyje, dlatego na miejscu będzie kawa, herbata i coś słodkiego.

Wymagamy

Zabierz wywołane zdjęcia (60 odbitek), format dowolny, nie większy niż 13x18 cm. Jeśli jeszcze masz nie wywołane zdjęcia polecam matowy papier fotograficzny, wtedy możesz zapełniać album dwustronnie bez obaw, że zdjęcia się skleją.

Album zmieści nie tylko zdjęcia, więc możesz zabrać również bilety, mapy wejściówki, pamiątki. Wszystko, co przywołuje wspomnienia.

Daty

Miejsce

Pracownia "Wytwórnia Dobra": ul. Sabały 39/4, Warszawa

Warunki anulacji

Nie ma możliwości odstąpienia od umowy (nie ma możliwości 14-dniowego odstąpienia od umowy, o którym mówi ustawa o prawach konsumenta), jednak do 7 dni przed datą warsztatu, można zmienić jego termin na inny, o ile są dostępne miejsca.

Interesuje Cię inny termin warsztatu?

Zostaw nam maila, a damy Ci znać jak się tylko pojawi!

  Zapisując się do newslettera, wyrażasz zgodę na przesyłanie Ci informacji przez Feblik. Zgodę możesz w każdej chwili wycofać, a szczegóły związane z przetwarzaniem Twoich danych osobowych znajdziesz w Polityce Prywatności.

  Masz pytania?

  Zadzwoń do nas (+48 790 632 742) lub napisz, doradzimy co i jak:)

    Napisz do nas

  Czy istnieje jeden słuszny sposób na zachowanie wspomnień? Prawdopodobnie nie, ale metoda, którą oferuje Karolina, zdobywa coraz więcej entuzjastów. Właścicielka pracowni Słoiczek i Spółka dziś dumnie nazywa samą siebie rękodzielniczką, choć przez wiele lat była powiązana ze światem zarządzania i marketingu. W 2019 roku założyła własną markę i od tego czasu tworzy niespotykane prezenty. Słoiczki i albumy to jej sposób na zatrzymywanie momentów i ubieranie ich w wyjątkową formę. 

  “Co Ty znowu wymyśliłaś?” – to zdanie, które Karolina regularnie słyszy od swoich bliskich. Swoją energię i entuzjazm przekierowała na pracę z ludźmi. Podczas warsztatów pomaga im złapać ważne chwile i przy pomocy stempli, ozdobnych papierów i naklejek zachować je w ciekawej formie. Początków jej pasji można dopatrywać się w studenckich podróżach, kiedy to namiętnie planowała każdy wyjazd. Zbierała bilety, mapy, zapiski i listy odwiedzonych miejsc. Każda podróż stawała się pretekstem do stworzenia nowego albumu, który wręcz pachniał wspomnieniami. 

  Karolina swoje hobby przełożyła na własny biznes. W trakcie warsztatów nie tylko dzieli się inspiracjami i praktycznymi poradami, ale także twórczą radością. Pokazuje uczestnikom, że kreatywność to coś, co można stale pobudzać i szukać w tym odpocznienia. Wiary w to, co robi i energii do dalszego działania, dodają jej wiadomości od kursantów. Dla wielu z nich warsztaty z Karoliną to początek pięknej przygody i wchodzenie w rolę “strażnika rodzinnych wspomnień”. 

  Słoiczek i spółka to alternatywa dla cyfrowych pamiątek. To nie tylko wyselekcjonowane zdjęcia, ale detale, które pozwalają wrócić myślami do pięknych momentów. Choć może się zdawać, że przeglądając galerię zdjęć w telefonie, mamy do nich stały dostęp, to jednak przewracanie stron we własnoręcznie stworzonym albumie to zupełnie inne doświadczenie. Doświadczenie, którym warto się także podzielić ze starszym pokoleniem – widząc zachwyt i wzruszenie w ich oczach, łatwiej zrozumieć dlaczego. 

  Bądź na bieżąco!

  2 razy w miesiącu damy Ci znać o nowych warsztatach, ciekawych twórcach i inspirujących artykułach.

  Zapisując się do newslettera, wyrażasz zgodę na przesyłanie Ci informacji przez Feblik. Zgodę możesz w każdej chwili wycofać, a szczegóły związane z przetwarzaniem Twoich danych osobowych znajdziesz w Polityce Prywatności.

  Dodaj opinię

  Każda opinia jest przez nas weryfikowana, tak, aby była pewność, że została wystawiona przez uczestnika warsztatów. Dlatego też potrzebujemy Twój adres e-mail, który nie będzie widoczny na stronie z opinią.

  Napisz pierwszą opinię o „Wyklej zdjęciami mały album”

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

  Zobacz też

  Filtry
  Cena
  Poziom
  Rodzaj zajęć
  Miasto