Wieniec z suszu

CENA

Wielkość grupy

5 - 

10 os.

Czas trwania

3 godziny: od 11:00 do 14:00

O warsztatach

Piękno kwiatów zatrzymane na dłużej? Suszenie jest bardzo starą metodą utrwalania roślin, dzięki której możemy dłużej cieszyć się ich walorami.

Zapraszam Cię na warsztat, podczas którego poznasz moją technikę tworzenia wieńców. Materiał, którego użyjemy pochodzi z rodzimych upraw, egzotycznych zakątków świata czy własnych zasobów suszarni, więc na pewno zaskoczę Cię niejedną odmianą:)

Stworzysz oryginalną ozdobę do swojego domu, która będzie Twoim własnym dziełem sztuki.

'Final touch' - ręcznie rwana wstążka w obłędnych kolorach, którą uważam za niezbędny składnik wieńca.

Dla kogo?

Dla osób czujących rękodzielnicze wibracje:) To czas twórczego wyżycia, więc na pewno możesz liczyć na aktywny relaks. Jeśli czujesz, że taka forma odpowiada Twojemu sposobowi na spędzanie wolnego czasu to przyjdź!

Ponadto na warsztacie uczę konkretnej i sprawdzonej techniki, więc jeśli praca z kwiatami nie jest Ci obca i chcesz poszerzyć swoje umiejętności to będzie to doskonała okazja.

Co dadzą Ci warsztaty?

Wykonany wieniec - to oczywiste! Za nim jednak kryje się o wiele więcej.
Mam nadzieję stworzyć dla Ciebie przestrzeń do kreatywnego odpoczynku, przekazać konkretny kawał doświadczenia i pokazać Ci niesamowity świat suszonych roślin moim okiem.

Program

Na początek przechodzimy na "Ty" - jeśli pozwolisz. Dobra atmosfera zaczyna się od poznania osoby, która siedzi obok.

Wprowadzeniem będzie 'pogadanka' na temat suszonego materiału roślinnego, na bazie przygotowanych przeze mnie dobroci.

Kolejnym krokiem będzie praktyka, czyli samodzielne wykonanie obłędnego wieńca z suszu na podstawie moich instrukcji.

W tak zwanym międzyczasie czeka na Ciebie kawa/herbata i coś pysznego.

Zapewniamy

Materiał florystyczny i techniczny. Wsparcie, wiedzę i pasję, którą dzielę się podczas całego procesu tworzenia.

Napoje i przekąski (to moja druga słabość po kwiatach, bez której nie wyobrażam sobie pracy).

Wymagamy

Praca z kwiatami to brudna robota 🙂, dlatego obowiązuje strój w stylu casual. Mimo pracy z zasuszonym materiałem może się zdarzyć, że do Twoich ubrań przytuli się milion ziarenek trawy pampasowej. Mówiąc krócej - ma być wygodnie.

Reszta pozostaje po mojej stronie:)

Humor - jaki chcesz. Z dobrym będzie lżej, a gorszy postaram się uleczyć.

Daty

Miejsce

Studio Zamieszanie: ul. Ludwika Rydygiera 8/6C/2 piętro, Warszawa

Warunki anulacji

Nie ma możliwości odstąpienia od umowy (nie ma możliwości 14-dniowego odstąpienia od umowy, o którym mówi ustawa o prawach konsumenta), jednak do 7 dni przed datą warsztatu, można zmienić jego termin na inny, o ile są dostępne miejsca.

Interesuje Cię inny termin warsztatu?

Zostaw nam maila, a damy Ci znać jak się tylko pojawi!

  Zapisując się do newslettera, wyrażasz zgodę na przesyłanie Ci informacji przez Feblik. Zgodę możesz w każdej chwili wycofać, a szczegóły związane z przetwarzaniem Twoich danych osobowych znajdziesz w Polityce Prywatności.

  Masz pytania?

  Zadzwoń do nas (+48 790 632 742) lub napisz, doradzimy co i jak:)

    Napisz do nas

  Pracownia

  Pasja przekazywana z pokolenia na pokolenie to podłoże działania marki Mam kwiat. A o właściwym podłożu i procesie hodowania kwiatów Maria wie sporo, bo jej rodzice i dziadkowie zajmują się roślinnym biznesem od lat. Wychowana wśród natury od zawsze zachwycała się formą, teksturą i kolorami kwiatów. Maria nie zatrzymała się na podziwianiu wyjątkowych kształtów – od 5 lat uczy się u wybitnych florystów, którzy przekazują jej wiedzę, ale też wartości – szacunek do używanych materiałów i planety. Praca z najlepszymi pozwala stale zgłębiać nowe techniki i wybierać te, które są najbliżej jej estetyki. To z kolei przekłada się na efekty – nawet wybierając te same rośliny, ale skupiając się na ich teksturze i wyjątkowych kolorach, za każdym razem można uzyskać inny efekt i zaskoczyć odbiorców nieoczywistym detalem. 


  Nazwa pracowni Mam kwiat jest wyrazem bezpośredniej chęci dzielenia się tym, co Maria dostała od najmłodszych lat. Kwiaty to źródło estetycznego zachwytu i radości, którą autorka projektu chce przekazywać dalej. Rośliny to dla niej także dowód na istnienie Boga – jego kreatywności, bogactwa i piękna. Sam koncept funkcjonuje od 2019 roku, choć kwiecista przygoda rozpoczęła się nieco wcześniej. Maria od samego początku przykłada sporą wagę do doboru mentorów i własnego rozwoju.


  Warsztaty Mam Kwiat to nie tylko praca z roślinami, ale także holistyczne podejście do niezwykłego świata natury. To przestrzeń budowania wrażliwości na piękno stworzenia, praca z detalami i analizowanie indywidualnych walorów każdej gałązki. Kurs daje też ogromne poczucie sprawczości i pozwala docenić radość z bycia w procesie. Uczy wyciszenia, skupienia na szczegółach i pomaga wydobyć prawdziwe piękno kwiatów. Ostatecznie uczestnicy kończą nie tylko z własnoręcznie stworzonym dziełem, ale zachwytem nad bogactwem świata przyrody – formami, kolorami i teksturami.

  Bądź na bieżąco!

  2 razy w miesiącu damy Ci znać o nowych warsztatach, ciekawych twórcach i inspirujących artykułach.

  Zapisując się do newslettera, wyrażasz zgodę na przesyłanie Ci informacji przez Feblik. Zgodę możesz w każdej chwili wycofać, a szczegóły związane z przetwarzaniem Twoich danych osobowych znajdziesz w Polityce Prywatności.

  Dodaj opinię

  Każda opinia jest przez nas weryfikowana, tak, aby była pewność, że została wystawiona przez uczestnika warsztatów. Dlatego też potrzebujemy Twój adres e-mail, który nie będzie widoczny na stronie z opinią.

  Napisz pierwszą opinię o „Wieniec z suszu”

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

  Zobacz też

  Filtry
  Cena
  Poziom
  Rodzaj zajęć
  Miasto