Wieniec wielkanocny

CENA

Wielkość grupy

5 - 

10 os.

Czas trwania

3 godziny: od 11:00 do 14:00

O warsztatach

Jak ja czekałam na wiosnę! Ty też?

Zapraszam na zakręcone warsztaty pełne wiosennych wibracji. Stworzysz naturalny wieniec na bazie żywego materiału roślinnego. Wiosną króluje bukszpan, który przepięknie się zasusza!

Do tego masa jajek, piórek i suszonych dodatków, które sprawią, że powstanie oryginalna dekoracja do domu na ścianę czy drzwi.

Warsztaty ze mną to zawsze zabawa formą, teksturą i kolorem, by wykonać coś niepowtarzalnego i odkryć to, czego na co dzień nie dostrzegamy.

Oczywiście bazujemy na technice tworzenia wieńca, którą mam sprawdzoną przez wiele lat. Używamy materiałów, które w większości będzie można użyć ponownie.

Dla kogo?

Zapraszam tych, co po prostu kochają kreatywnie spędzać czas i tych, co chcą poznać moją technikę tworzenia wieńców.

Co dadzą Ci warsztaty?

Oczywiście wykonany wieniec, który pojedzie z Tobą do domu.

Poznasz technikę plecenia wieńców dekoracyjnych.

Poznasz ciekawy materiał florystyczny (tym zawsze staram się Was zaskoczyć).

Porozmawiamy o głębi i ruchu w aranżacjach - te dwie cechy wykorzystuję w każdej swojej pracy i wierzcie mi - ma to ogromne znaczenie.

Program

Zaczynamy od dobrej kawy, ciacha i poznania się.
Następnie poznajemy warsztatowy materiał.
Prezentuję krok po kroku technikę tworzenia wieńca i...
Twoja kolej! Wszystko pod moim czujnym okiem.

Zapewniamy

Materiał niezbędny do wykonania wieńca, w tym wszelkie narzędzia.

Kawę, herbatę i coś pysznego!

Wymagamy

Włączenia trybu "luz" .

Daty

Miejsce

Kawiarnia - Księgarnia Radio Telewizja: ul. Gen. W. Andersa 29, Warszawa

Warunki anulacji

Nie ma możliwości odstąpienia od umowy (nie ma możliwości 14-dniowego odstąpienia od umowy, o którym mówi ustawa o prawach konsumenta), jednak do 7 dni przed datą warsztatu, można zmienić jego termin na inny, o ile są dostępne miejsca.

Interesuje Cię inny termin warsztatu?

Zostaw nam maila, a damy Ci znać jak się tylko pojawi!

  Zapisując się do newslettera, wyrażasz zgodę na przesyłanie Ci informacji przez Feblik. Zgodę możesz w każdej chwili wycofać, a szczegóły związane z przetwarzaniem Twoich danych osobowych znajdziesz w Polityce Prywatności.

  Masz pytania?

  Zadzwoń do nas (+48 790 632 742) lub napisz, doradzimy co i jak:)

    Napisz do nas

  Pracownia

  Pasja przekazywana z pokolenia na pokolenie to podłoże działania marki Mam kwiat. A o właściwym podłożu i procesie hodowania kwiatów Maria wie sporo, bo jej rodzice i dziadkowie zajmują się roślinnym biznesem od lat. Wychowana wśród natury od zawsze zachwycała się formą, teksturą i kolorami kwiatów. Maria nie zatrzymała się na podziwianiu wyjątkowych kształtów – od 5 lat uczy się u wybitnych florystów, którzy przekazują jej wiedzę, ale też wartości – szacunek do używanych materiałów i planety. Praca z najlepszymi pozwala stale zgłębiać nowe techniki i wybierać te, które są najbliżej jej estetyki. To z kolei przekłada się na efekty – nawet wybierając te same rośliny, ale skupiając się na ich teksturze i wyjątkowych kolorach, za każdym razem można uzyskać inny efekt i zaskoczyć odbiorców nieoczywistym detalem. 


  Nazwa pracowni Mam kwiat jest wyrazem bezpośredniej chęci dzielenia się tym, co Maria dostała od najmłodszych lat. Kwiaty to źródło estetycznego zachwytu i radości, którą autorka projektu chce przekazywać dalej. Rośliny to dla niej także dowód na istnienie Boga – jego kreatywności, bogactwa i piękna. Sam koncept funkcjonuje od 2019 roku, choć kwiecista przygoda rozpoczęła się nieco wcześniej. Maria od samego początku przykłada sporą wagę do doboru mentorów i własnego rozwoju.


  Warsztaty Mam Kwiat to nie tylko praca z roślinami, ale także holistyczne podejście do niezwykłego świata natury. To przestrzeń budowania wrażliwości na piękno stworzenia, praca z detalami i analizowanie indywidualnych walorów każdej gałązki. Kurs daje też ogromne poczucie sprawczości i pozwala docenić radość z bycia w procesie. Uczy wyciszenia, skupienia na szczegółach i pomaga wydobyć prawdziwe piękno kwiatów. Ostatecznie uczestnicy kończą nie tylko z własnoręcznie stworzonym dziełem, ale zachwytem nad bogactwem świata przyrody – formami, kolorami i teksturami.

  Bądź na bieżąco!

  2 razy w miesiącu damy Ci znać o nowych warsztatach, ciekawych twórcach i inspirujących artykułach.

  Zapisując się do newslettera, wyrażasz zgodę na przesyłanie Ci informacji przez Feblik. Zgodę możesz w każdej chwili wycofać, a szczegóły związane z przetwarzaniem Twoich danych osobowych znajdziesz w Polityce Prywatności.

  Dodaj opinię

  Każda opinia jest przez nas weryfikowana, tak, aby była pewność, że została wystawiona przez uczestnika warsztatów. Dlatego też potrzebujemy Twój adres e-mail, który nie będzie widoczny na stronie z opinią.

  Napisz pierwszą opinię o „Wieniec wielkanocny”

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

  Zobacz też

  Filtry
  Cena
  Poziom
  Rodzaj zajęć
  Miasto