Warsztaty świąteczne - anioły

CENA

Wielkość grupy

4 - 

8 os.

Czas trwania

2,5 godziny: sobota od 12:00 do 14:30 lub wtorek od 18:00 do 20:30

O warsztatach

Wchodząc w świąteczny klimat, zapraszam Cię na warsztaty, podczas których wykonamy anioły ze sznurka. Wykorzystamy do tego technikę makramy - starożytnej sztuki zaplatania sznurka.

Oderwij się od codziennych obowiązków i spędź ten czas w miłej, niespiesznej atmosferze.

Każdy wykona 2 anioły w wybranym kolorze.

Dla kogo?

Zapraszam każdego, kto chce:
- zdobyć nowe umiejętności,
- samodzielnie wykonać świąteczny prezent,
- potrzebuje oderwać się od codziennych zajęć,
- poczuć dumę z własnoręcznie wykonanej pracy,
- pobyć w gronie kreatywnych osób.

Jeżeli do tej pory nie miałeś styczności z makramą, bez obaw! Wszystkiego Cię nauczę.

Co dadzą Ci warsztaty?

Dzięki warsztatom własnoręcznie wykonasz makramowe anioły, które są piękną dekoracją na święta. Takie anioły mogą być też wspaniałym podarunkiem dla Twoich bliskich a fakt, że wykonasz je samodzielnie, a w pracę włożysz swoje serce, sprawi, że będzie on jeszcze bardziej wyjątkowy.

Program

Na początku trochę się poznamy, opowiem Ci o makramie i materiałach, których będziemy używać podczas warsztatów.

Następnie przygotujemy sznurki: zaczniemy od wybrania odpowiedniego koloru, dotniemy odpowiednie długości i zaczniemy pracę nad aniołami. Wykonując anioła, poznasz podstawowe węzły przydatne w wyplataniu makram - mocujący oraz żebrowy. Pokażę Ci również jak prawidłowo rozczesać sznurek skręcany. Na koniec nadamy kształt oraz usztywnimy anioły.

Zapewniamy

Podczas warsztatów zapewniam niezbędne materiały i akcesoria do wykonania aniołów (sznurki, koraliki, kółka, nożyczki i szczotki) oraz pudełeczko do ich przetransportowania, które później będziecie mogli wykorzystać jako opakowanie na prezent.

Możesz liczyć na moje wsparcie, wiedzę i wszelkie wskazówki przydatne podczas pracy ze sznurkami.

W Wytwórni Dobra do dyspozycji jest aneks kuchenny, gdzie dostępna będzie kawa, herbata, woda. Możesz liczyć również na drobny poczęstunek.

Wymagamy

Otwartości i pozytywnej energii.

Daty

Miejsce

"Wytwórnia Dobra": ul. Sabały 39, Warszawa

Warunki anulacji

Nie ma możliwości odstąpienia od umowy (nie ma możliwości 14-dniowego odstąpienia od umowy, o którym mówi ustawa o prawach konsumenta), jednak do 7 dni przed datą warsztatu, można zmienić jego termin na inny, o ile są dostępne miejsca.

Interesuje Cię inny termin warsztatu?

Zostaw nam maila, a damy Ci znać jak się tylko pojawi!

  Zapisując się do newslettera, wyrażasz zgodę na przesyłanie Ci informacji przez Feblik. Zgodę możesz w każdej chwili wycofać, a szczegóły związane z przetwarzaniem Twoich danych osobowych znajdziesz w Polityce Prywatności.

  Masz pytania?

  Zadzwoń do nas (+48 662 067 331) lub napisz, doradzimy co i jak:)

    Napisz do nas

  Dzieciństwo rządzi się swoimi prawami – jest wypełnione kreatywnością, zabawą i śmiałymi pomysłami. Co gdyby przenieść te wartości do dorosłego życia? Taki scenariusz wydarzył się w życiu Karoliny chwilę po 30. urodzinach. Jej spotkanie z makramą to miłość od pierwszego… a tak naprawdę splotu. Warsztaty, na które trafiła za namową koleżanki, okazały się być strzałem w dziesiątkę. Makrama nie tylko szybko stała się jej pasją, ale także źródłem dochodów. 

  Kolejne puzzle w tej historii układały się w błyskawicznym tempie, tworząc pełny obrazek. Jej córka została obdarowana pierwszym projektem, a znajomi docenili jej wyjątkowe umiejętności i kibicowali przy nowym biznesie. Chwilę później, w trakcie jogowego wyjazdu, pojawiła się nazwa – Księżycowe Sploty, która w pełni oddawała tworzony projekt. Także wtedy Karolina sprzedała swój pierwszy produkt – jedna z uczestniczek zakochała się w stworzonym przez nią plecaku. Rozwój jej marki  jest blisko powiązany z duchowością i osobistymi przeżyciami, więc nietrudno było potraktować to jako znaki. 

  Kolejnym krokiem była decyzja o prowadzeniu warsztatów. Wymagało to sporo odwagi, ale stało się przełomowe dla właścicielki makramowego biznesu. To tylko pokazuje, że jej życiowe hasło “bój się i rób” to nie pusty frazes. Kursy to dla Karoliny czas inwestowania w innych ludzi, przestrzeń do rozwoju ich potencjału oraz nauki. Bycie częścią tego procesu jest dla niej ogromną radością i motywacją do dalszej pracy. Wisienką na torcie jest fakt, że wielu uczestników wraca na kolejne zajęcia, a to tylko potwierdzenie, że warsztaty inspirują, a wyjątkowy klimat sprawia, że chce się więcej. 

  Obecnie pracownia właścicielki Księżycowych Splotów mieści się w jej domu, a za studio fotograficzne służy jej balkon. Z kolei warsztaty odbywają się w przestrzeni rozwoju – Wytwórni Dobra. Intuicja nam podpowiada, że to tylko kolejny etap tej nieszablonowej podróży.

  Bądź na bieżąco!

  2 razy w miesiącu damy Ci znać o nowych warsztatach, ciekawych twórcach i inspirujących artykułach.

  Zapisując się do newslettera, wyrażasz zgodę na przesyłanie Ci informacji przez Feblik. Zgodę możesz w każdej chwili wycofać, a szczegóły związane z przetwarzaniem Twoich danych osobowych znajdziesz w Polityce Prywatności.

  Dodaj opinię

  Każda opinia jest przez nas weryfikowana, tak, aby była pewność, że została wystawiona przez uczestnika warsztatów. Dlatego też potrzebujemy Twój adres e-mail, który nie będzie widoczny na stronie z opinią.

  Napisz pierwszą opinię o „Warsztaty świąteczne – anioły”

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *