1 spotkanie
4 godz.
1
-2 os.

Na warsztaty zapraszamy osoby od 14 roku życia.

Początkujący

Dla tych, co dopiero zaczynają swoją przygodę.

Dla tych, co mają pierwsze doświadczenie za sobą.

Dla tych, co znają podstawy.

Dla tych, co chcą wejść na wyższy poziom zaawansowania.

O warsztatach
Plaster drewna czy deska? W tartaku mam dużo materiału, z którego można zrobić coś pięknego!

Drewno ma w sobie coś niezwykłego, co pomaga odpocząć i się zrelaksować – niczym spacer w lesie. Myśli, z tych zmęczonych, zmieniają się w potok twórczych pomysłów, a ręce sprawnie kreują przedmiot.

Warsztaty są dla ciekawych świata amatorów i hobbystów otwartych na nowe doświadczenia. Jeśli to Twój pierwszy kontakt z narzędziami i stolarstwem artystycznym – w porządku!

W Krainie Drewna odnajdziesz pomocną dłoń i wsparcie niezależnie od Twojego poziomu zaawansowania. Przekonasz się, że podczas jednego spotkania jesteś w stanie zrobić artystyczny drewniany zegar i pokochać majsterkowanie.

Warsztaty stolarskie są trafionym w dziesiątkę prezentem dla każdego. Jeżeli chcesz komuś sprezentować własnoręcznie zrobioną drewnianą rzecz, także służę pomocą.
Co będziesz robić?
Poznasz, dotkniesz, zrozumiesz i pozwolisz, by drewno do Ciebie przemówiło, a ten najbardziej gadający kawałek pójdzie z nami do pracowni, by zamienić się w Twój nowy, piękny przedmiot.

Na tych warsztatach wykonasz samodzielnie i od podstaw tacę do serwowania lub zegar. Rozczochrany kawałek drewna zmienisz w dopasowany do Twoich potrzeb przedmiot – użyteczny i wyjątkowo dekoracyjny.

Możesz przyjechać z gotowym pomysłem, który zrealizujesz na warsztatach, a później zawiśnie na tej pustej ścianie w salonie… a może pomysł na Twój projekt powstanie w sekundę, kiedy zobaczysz tacę, w tym najfajniejszym kawałku drewna?

Przejdziemy wspólnie przez wszystkie etapy obróbki drewna i omówimy różne sposoby wykańczania jego powierzchni, aby był w pełni funkcjonalny i ozdobny.

Wykonany przez siebie przedmiot zabierasz ze sobą do domu. Niech przynosi uśmiech za każdym razem, jak na niego spojrzysz.

Pracownia

Na FEBLIKu od:

08.03.2021

Alicja w Krainie Drewna to marka Alicji Solarskiej. Powiedzieć, że to stolarnia artystyczna, to nic nie powiedzieć. W tym miejscu może i lecą wióra, ale tak naprawdę to dzieje się magia. Powstają zegary i toczone są misy.
Zapewniamy
Materiały
Drewniane materiały do stworzenia projektu, wszystkie niezbędne narzędzia i preparaty do dekorowania, oraz środki ochronne: fartuchy, rękawice, okulary.
Coś na ząb
Kawa, herbata i ciastko.
Terminy

Interesuje Cię inny termin warsztatu?

Zapisując się do newslettera, wyrażasz zgodę na przesyłanie Ci informacji przez Feblik. Zgodę możesz w każdej chwili wycofać, a szczegóły związane z przetwarzaniem Twoich danych osobowych znajdziesz w Polityce Prywatności.

A może masz pytania?

Zadzwoń do nas (+48 665 640 854) lub napisz, doradzimy co i jak. :)

  Napisz wiadomość

Lokalizacja
ul. Tęczowa 17, Mikówiec
Wskazówki dojazdu
https://goo.gl/maps/sexBkGkjtbVQgog89
Wjeżdżamy na teren tartaku w Mikówcu a następnie na parking pod dom (kostka brukowa). Pracownia jest za garażowymi drzwiami.
Warto wiedzieć
Jak się przygotować?
Na czas warsztatu zapewniam fartuchy i rękawice ochronne, ale zachęcam do założenia wygodnego i gotowego na ewentualne zabrudzenie ubrania.
Zasady i warunki anulowania

Nie możesz odstąpić od umowy, jednak do 7 dni przed datą warsztatu, możesz zmienić jego termin na inny, o ile są dostępne miejsca.

Jeżeli na warsztaty nie uzbiera się minimalna ilość osób, to pracownia ma prawo je odwołać do 3 dni przed ich rozpoczęciem. W takiej sytuacji staramy się przenieść Twoje miejsce na jeden z późniejszych terminów.

Dodaj opinię

Każda opinia jest przez nas weryfikowana, tak, aby była pewność, że została wystawiona przez uczestnika warsztatów. Dlatego też potrzebujemy Twój adres e-mail, który nie będzie widoczny na stronie z opinią.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zobacz też
 • warsztaty malarskie pouring ejko art

  Namaluj dwa obrazy metodą Pouring Art

  Ejko Art
  590 zł 60 minut / os.
  3 h
  2-4 os.
 • warsztaty szycia róża rozpruwacz

  Warsztaty nauki obsługi maszyny do szycia

  190 zł 60 minut / os.
  4 h
  3-5 os.
 • warsztaty florystyczne wianki struktury natury

  Wianki na głowę

  320 zł 60 minut / os.
  2,5 h
  3-5 os.
 • warsztaty makrama łapacz snów księżycowe sploty

  Łapacz snów

  220 zł 60 minut / os.
  3 h
  3-10 os.
Filtry
Cena
Poziom
Rodzaj zajęć
Miasto