Warsztaty kaligrafii: drugi etap

CENA

Wielkość grupy

5 - 

8 os.

Czas trwania

2 godziny: od 16:00 do 18:00

O warsztatach

Jeśli pierwsze warsztaty kaligrafii już za Tobą i masz ochotę na więcej, to kolejne spotkanie będzie strzałem w dziesiątkę!

Na warsztatach Kaligrafii: drugi etap kontynuujemy naukę, stawiamy na rozwój i poszukiwanie własnego stylu. Przyglądam się temu, co już potrafisz, proponuję Ci nowe rozwiązania, wspólnie z Tobą weryfikuję błędy i podpowiadam co dalej.

Będziemy pracować w spokojnej, bezpiecznej atmosferze, w której nie będzie miejsca na ocenianie i presję. Warsztaty mają być dla Ciebie przede wszystkim dobrze spędzonym czasem.

Na miejscu zastaniesz nowe narzędzia do wypróbowania - rzemieślnicze obsadki, różnego rodzaju stalówki, tusze, farbki, gwasze.

Dla kogo?

Warsztaty będą idealne dla tych, którzy:
- chcą kontynuować naukę kaligrafii nowoczesnej i się rozwijać,
- czują, że "coś im nie idzie", ale nie wiedzą co,
- szukają własnego stylu,
- mają ochotę na więcej,
- potrzebują inspiracji, motywacji i pokierowania,
- tęsknią za wytchnieniem i odpoczynkiem,
- dobrze wspominają warsztaty podstawowe i chcą zobaczyć się ponownie.

Warsztaty będą również świetnym pomysłem na prezent dla bliskiej Ci osoby, która miała już wcześniej styczność z kaligrafią nowoczesną.

Co dadzą Ci warsztaty?

Warsztat rozwinie Twoje umiejętności kaligraficzne, wyobraźnię, kreatywność. Pozwoli Ci spojrzeć na swoje litery z nieco innej perspektywy, przeanalizować Twój styl, ewentualne błędy i niedociągnięcia. Przyjrzymy się budowie liter, proporcjom, kontrastowi. Sprawdzimy Twoją umiejętność pisania prosto, tworzenia nowych kształtów, układania kompozycji, a przy okazji... odpoczniesz, zresetujesz się i nabierzesz nowych sił i motywacji.

Po zajęciach otrzymasz nowe narzędzia, które zabierzesz ze sobą do domu.

Program

Spotkanie zaczniemy od rozgrzewki, a następnie od ważnego ćwiczenia, które sprawdzi między innymi Twoje aktualne umiejętności budowania liter, tworzenia kompozycji, pisania prosto i świadomie. Po przeanalizowaniu ćwiczenia zajmiemy się pracą nad niedociągnięciami. Będę starała się dopasować odpowiednie ćwiczenia indywidualnie dla każdego uczestnika.

Po pierwszej części przejdziemy do pracy nad własnym stylem, poszukiwania nowych rozwiązań, kształtów.

Będzie również przestrzeń do wypróbowania nowych narzędzi i mediów.

Warsztaty będą pełne dyskusji, współpracy i odkrywania!

Zapewniamy

Nowe narzędzia, które zabierzesz ze sobą do domu:
- 2 stalówki,
- obsadkę skośna,
- materiały do ćwiczeń,
- naklejki,
- papierową torbę.

Na miejscu do dyspozycji będą:
- tusze różnych marek,
- farbki,
- gwasze,
- ołówki,
- rzemieślnicze obsadki,
- różnorodne stalówki.

Przed warsztatem skontaktuję się z Tobą mailowo, żeby zapytać o Twoje potrzeby i aktualne umiejętności. Wszystko po to, bym mogła odpowiednio się przygotować, podejść do Ciebie indywidualnie, a warsztaty mogły dać Ci jak najwięcej.

Wymagamy

Dobrego nastawienia i podstawowych umiejętności kaligrafowania!

W razie niepewności, czy warsztat jest dla Ciebie, możesz się ze mną skontaktować na Instagramie @m.kaligrafia lub mailowo: m.kaligrafia.kontakt@gmail.com

Daty

Miejsce

"Miejsce z widokiem": ul. Mianowskiego 7/5, Warszawa

Warunki anulacji

Nie ma możliwości odstąpienia od umowy (nie ma możliwości 14-dniowego odstąpienia od umowy, o którym mówi ustawa o prawach konsumenta), jednak do 7 dni przed datą warsztatu, można zmienić jego termin na inny, o ile są dostępne miejsca.

Interesuje Cię inny termin warsztatu?

Zostaw nam maila, a damy Ci znać jak się tylko pojawi!

  Zapisując się do newslettera, wyrażasz zgodę na przesyłanie Ci informacji przez Feblik. Zgodę możesz w każdej chwili wycofać, a szczegóły związane z przetwarzaniem Twoich danych osobowych znajdziesz w Polityce Prywatności.

  Masz pytania?

  Zadzwoń do nas (+48 790 632 742) lub napisz, doradzimy co i jak:)

    Napisz do nas

  Pracownia

  Tysiące wykaligrafowany zaproszeń, winietek i słów na ozdobnych papeteriach – tak wygląda codzienność Moniki, entuzjastki kaligrafii nowoczesnej. Pierwszy raz chwyciła za pióro trzy lata temu i do dzisiaj nie wypuszcza go z ręki. Kaligrafia szybko stała się dla niej sposobem na odnalezienie wewnętrznego spokoju, ale także wniosła w jej życie wiele pięknych relacji i ciągłego rozwoju. 


  Monika zaczynała jako samouk, odkrywając świat kaligrafii metodą prób i błędów. Niedługo później trafiła pod skrzydła prawdziwych artystów, a obecnie sama przekazuje sztukę pięknego pisania uczestnikom jej warsztatów. Podczas zajęć tworzy wyjątkową atmosferę, która pozwala zapomnieć o codziennych troskach i skupić się na literach. Jej warsztat to przestrzeń na ćwiczenie uważności oraz uwalnianie głęboko skrytych emocji na kartce papieru.


  Monikę w pracy inspirują kolory, piękne przedmioty i emocje. Kocha obserwować ludzi i dostrzegać w nich głębie, którą później próbuje nazwać słowami i przelać na papier. Prowadzone przez nią warsztaty charakteryzuje indywidualne i empatyczne podejście do każdego uczestnika. Jej pracownia to miejsce, gdzie czas zwalnia, co pozwala wyrównać oddech po gonitwie całego tygodnia. Przestrzeń, którą tworzy polecamy wszystkim, którzy są zmęczeni stukaniem w klawisze komputera i szukają sposobu, żeby wyrazić się artystycznie. Rozwiewamy wątpliwości – nie trzeba być ulubieńcem nauczycielki języka polskiego, żeby wziąć udział w kursie. Osoby piszące, jak kura pazurem również są mile widziane. 

  Bądź na bieżąco!

  2 razy w miesiącu damy Ci znać o nowych warsztatach, ciekawych twórcach i inspirujących artykułach.

  Zapisując się do newslettera, wyrażasz zgodę na przesyłanie Ci informacji przez Feblik. Zgodę możesz w każdej chwili wycofać, a szczegóły związane z przetwarzaniem Twoich danych osobowych znajdziesz w Polityce Prywatności.

  Dodaj opinię

  Każda opinia jest przez nas weryfikowana, tak, aby była pewność, że została wystawiona przez uczestnika warsztatów. Dlatego też potrzebujemy Twój adres e-mail, który nie będzie widoczny na stronie z opinią.

  Napisz pierwszą opinię o „Warsztaty kaligrafii: drugi etap”

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

  Zobacz też

  Filtry
  Cena
  Poziom
  Rodzaj zajęć
  Miasto