Wybrane warsztaty

Obdarowana osoba będzie mogła wybrać termin albo zamienić warsztaty na inne. Jeśli voucher nie pokryje ceny wybranych warsztatów, będzie możliwość dopłaty różnicy podczas rezerwacji.

6 miesięcy

Tyle wynosi okres ważności vouchera - to czas na zarezerwowanie udziału w warsztatach, nawet jeśli odbywają się w późniejszym terminie.

Voucher cyfrowy

Spersonalizowany voucher w wersji elektronicznej dostajesz na Twój adres e-mail od razu po złożeniu zamówienia. Wystarczy wydrukować.

Voucher papierowy

Jeśli chcesz otrzymać papierowy voucher, wpisz w komentarzu do zamówienia numer paczkomatu. Wysyłki realizujemy w poniedziałki i czwartki. Opłaty bierzemy na siebie.

FEBLIKOWY voucher

Podaruj swoim bliskim emocje zamiast rzeczy. Wsłuchaj się w to, co podpowiada Ci intuicja i podaruj im zaproszenie na konkretne warsztaty. Ale nie czuj presji – zawsze mogą zdecydować się na inną propozycje z naszej oferty.

Jej różnorodność sprawia, że każdy znajdzie coś dla siebie. Naprawdę jest w czym wybierać. FEBLIK to ponad 50 pracowni i jeszcze więcej warsztatów związanych ze sztuką, rzemiosłem i ekologią.

Sama forma vouchera robi wrażenie na osobie obdarowanej. Możesz ją zamówić do paczkomatu i odebrać w designerskiej kopercie lub wydrukować na domowej drukarce.

Scenariusz jest dowolny, a efekt wow niezmienny. Sprawdziliśmy!

Nie wiesz jaki voucher wybrać?

Zadzwoń do FEBLIKA (+48 665 640 854) lub napisz, doradzimy co i jak:)

  Napisz wiadomość

Zobacz też
 • Voucher na warsztat rzemioslo sztuka ekologia idealny prezent

  Voucher na wybrane warsztaty: Kraków

  Vouchery
  220 zł – 600 zł
 • Voucher na warsztat rzemioslo sztuka ekologia idealny prezent

  Voucher na wybrane warsztaty: Wrocław

  200 zł – 1000 zł
 • Voucher na warsztat rzemioslo sztuka ekologia idealny prezent

  Voucher na wybrane warsztaty: Warszawa

  155 zł – 2600 zł

Voucher na wybrane warsztaty: Gdańsk

Obraz vouchera
Kategoria
Filtry
Cena
Poziom
Rodzaj zajęć
Miasto