Uszyj skórzaną uprząż lub pas

CENA
Wielkość grupy
1-4 osoby
Czas trwania
4 godziny: od 17:30 do 21:30

O warsztacie

Warsztat z pazurem dla każdego, kto ceni indywidualny styl i nie boi się użyć młotka i grubej igły.

Uprząż, pas lub skórzany choker według indywidualnego projektu świetnie podkreśla pewność siebie, a proces jego tworzenia to spora dawka wiedzy o szyciu, krojeniu, obróbce skóry naturalnej.

Dla kogo?

Dla każdego, kto chce poznać podstawy obróbki i szycia skóry.

Co da Ci warsztat?

Podstawową wiedzę na temat rodzajów skóry i bazowej jej obróbki. Umiejętność krojenia, cięcia i ręcznego szycia skóry. Poznasz rodzaje dodatków oraz narzędzi kaletniczych oraz nauczysz się, jak się nimi posługiwać.

Program

Podczas warsztatu każdy zaprojektuje uprząż/pas/choker na indywidualne wymiary z dostarczonych przez nas materiałów.

Po stworzeniu projektu nauczysz się, jak i czym kroić naturalną skórę, jak łączyć skórzane elementy ze sobą, jak wkomponowywać akcesoria kaletnicze oraz co najważniejsze, jak skutecznie szyć grubą skórę. Czyli każdy z Was przygotuje paski odpowiedniej długości, dobierze metalowej okucia/sprzączki/klamry i odszyje skórzany element według własnego projektu.

Dodatkowo dowiesz się, jakie są rodzaje skóry, jak pracować z nimi przy obróbce ręcznej oraz które rodzaje skór/eko skór nadają się do szycia na maszynie domowej.

Zapewniamy

Wszystkie narzędzia, skóry do pierwszych prób, paski skórzane oraz akcesoria kaletnicze niezbędne do stworzenia uprzeży/pasa/ chokera.

Wymagamy

Kreatywności, odrobiny przekory i skupienia podczas używania narzędzi :)

Daty

Miejsce

Pracownia "Koronkowa Robota": ul. Adama Pługa 1/86, Warszawa

Warunki anulacji

Nie przewidujemy zwrotów, jednak do 7 dni przed datą warsztatu, masz możliwość zmiany jego terminu, o ile są dostępne miejsca na inny termin tego warsztatu. Jeśli nie uzbiera się minimalna ilość osób, na 7 dni przed terminem warsztatu, warsztat zostanie odwołany, a Feblik zwróci Ci pełną opłatę.

Masz dodatkowe pytania? Napisz do nas, zrobimy wszystko, żeby Ci pomóc.

  Napisz do nas

Pracownia

Koronkowa Robota działa od 2016 roku. Wiele uczestniczek wielokrotnie powraca na zajęcia, bo znajdują niepowtarzalny zestaw: fachową wiedzę, obcowanie z pięknem i możliwość stworzenia osobistej bielizny. Koronkowa Robota daje też dużo satysfakcji z drobiazgowej i ciężkiej pracy w klimatycznym miejscu pod okiem doświadczonej i charyzmatycznej Pasjonatki.


Agata Bawer skończyła Szkołę Artystycznego Projektowania Ubioru w Krakowie. Jej praca jest też jej pasją: projektuje, szyje i prowadzi warsztaty – zawsze w tematyce szeroko pojętej bielizny. Koronki są integralnym elementem większości projektów, bo ,,dodają kobietom pewności, a w czarnej bieliźnie zdobywanie świata jest prostsze”. To podejście nieźle działa, skoro Agata postanowiła w wieku 12 lat, że nigdy nie będzie mieć szefa. I nie ma. Ma za to własny biznes.


Warsztaty Koronkowej Roboty są dla wszystkich osób lubiących wyrafinowanę bieliznę. Agata chce przekonać kobiety, że to jakie są wizualnie jest sprawą drugoplanową. Natomiast zmysłowa bielizna i zdobycie nowych umiejętności dodaje pewności siebie i pomaga osiągnąć cele w innych dziedzinach życia.

Bądź na bieżąco!

2 razy w miesiącu damy Ci znać o nowych warsztatach, ciekawych twórcach i inspirujących artykułach.

Nie przegap tych nowości!

Zapisując się do newslettera, wyrażasz zgodę na przesyłanie Ci informacji przez Feblik. Zgodę możesz w każdej chwili wycofać, a szczegóły związane z przetwarzaniem Twoich danych osobowych znajdziesz w Polityce Prywatności.

Dodaj opinię

Twój adres email nie zostanie opublikowany

Napisz pierwszą opinię o „Uszyj skórzaną uprząż lub pas”

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *