Uszyj koronkowe body

CENA

Wielkość grupy

2 - 

4 os.

Czas trwania

7 godzin: od 11:00 do 18:00

O warsztatach

Lubisz koronkową bieliznę, cenisz wygodę połączoną ze zmysłowym wyglądem, a przy okazji chcesz poznać tajniki konstrukcji i szycia elastycznych materiałów, gum oraz ich wykończenia ?

Wpadnij do Koronkowej Roboty na 7-godzinne warsztaty szycia koronkowego, miękiego body lub z miseczką na fiszbinie według indywidualnego projektu.

Dla kogo?

Dla każdego! Nawet dla tych, którzy nie mieli kontaktu z maszyną do szycia.

Co dadzą Ci warsztaty?

Umiejętność odszycia, krojenia i pracy z elastycznymi materiałami oraz obsługą maszyny do szycia z wykorzystanie wszystkich ściegów niezbędnych do szycia bielizny. Dodatkowo nauczysz się jak stworzyć indywidualny wykrój miseczki.

Program

Podczas warsztatów nauczysz się:
- jak pracować z elastycznymi materiałami i maszyną do szycia;
- jak dobierać ściegi do elastycznych tkanin i gum;
- jak (równo!) kroić problematyczne materiały;
- jak prawidłowo zdjąć miarę;
- jak stworzyć wykrój miski odpowiedni dla Twojego rozmiaru
-jak dobrać fiszbinę do biustu
- jak dopasować gotowy wykrój do kształtu ciała;
- jak samodzielnie stworzyć wykrój miseczki na indywidualny rozmiar;
- jak skutecznie wszywać i zszywać gumę;
- jak prawidłowo robi się zaszewki;
- jak stworzyć i wykorzystać modboard (kartę inspiracji) w procesie projektowania i szycia;
- jak radzić sobie z szyciem elastycznych materiałów;
- jak dobierać materiały i komponenty w zależności od wielkości i kształtu biustu/figury.

Istnieje możliwość ustalenia INDYWIAUDLNEGO terminu w tej samej cenie.

Zapewniamy

Wszystkie materiały niezbędne do zaprojektowania, stworzenia wykroju i odszycia koronkowego body. Maszyny do szycia i akcesoria dostępne są w pracowni, a materiały wybieramy w dniu warsztatów.

Wymagamy

Uśmiechu:)

Daty

Miejsce

Pracownia "Koronkowa Robota": ul. Adama Pługa 1/86, Warszawa

Warunki anulacji

Nie ma możliwości odstąpienia od umowy (nie ma możliwości 14-dniowego odstąpienia od umowy, o którym mówi ustawa o prawach konsumenta), jednak do 7 dni przed datą warsztatu, można zmienić jego termin na inny, o ile są dostępne miejsca.

Interesuje Cię inny termin warsztatu?

Zostaw nam maila, a damy Ci znać jak się tylko pojawi!

  Zapisując się do newslettera, wyrażasz zgodę na przesyłanie Ci informacji przez Feblik. Zgodę możesz w każdej chwili wycofać, a szczegóły związane z przetwarzaniem Twoich danych osobowych znajdziesz w Polityce Prywatności.

  Masz pytania?

  Zadzwoń do nas (+48 790 632 742) lub napisz, doradzimy co i jak:)

    Napisz do nas

  Pracownia

  Koronkowa Robota działa od 2016 roku. Wiele uczestniczek wielokrotnie powraca na zajęcia, bo znajdują niepowtarzalny zestaw: fachową wiedzę, obcowanie z pięknem i możliwość stworzenia osobistej bielizny. Koronkowa Robota daje też dużo satysfakcji z drobiazgowej i ciężkiej pracy w klimatycznym miejscu pod okiem doświadczonej i charyzmatycznej Pasjonatki.


  Agata Bawer skończyła Szkołę Artystycznego Projektowania Ubioru w Krakowie. Jej praca jest też jej pasją: projektuje, szyje i prowadzi warsztaty – zawsze w tematyce szeroko pojętej bielizny. Koronki są integralnym elementem większości projektów, bo ,,dodają kobietom pewności, a w czarnej bieliźnie zdobywanie świata jest prostsze”. To podejście nieźle działa, skoro Agata postanowiła w wieku 12 lat, że nigdy nie będzie mieć szefa. I nie ma. Ma za to własny biznes.


  Warsztaty Koronkowej Roboty są dla wszystkich osób lubiących wyrafinowanę bieliznę. Agata chce przekonać kobiety, że to jakie są wizualnie jest sprawą drugoplanową. Natomiast zmysłowa bielizna i zdobycie nowych umiejętności dodaje pewności siebie i pomaga osiągnąć cele w innych dziedzinach życia. Dlatego z jej warsztatów każdą z uczestniczek wychodzi z własnoręcznie wykonaną częścią bielizny koronkowej lub też całym zestawem.

  Bądź na bieżąco!

  2 razy w miesiącu damy Ci znać o nowych warsztatach, ciekawych twórcach i inspirujących artykułach.

  Zapisując się do newslettera, wyrażasz zgodę na przesyłanie Ci informacji przez Feblik. Zgodę możesz w każdej chwili wycofać, a szczegóły związane z przetwarzaniem Twoich danych osobowych znajdziesz w Polityce Prywatności.

  Dodaj opinię

  Każda opinia jest przez nas weryfikowana, tak, aby była pewność, że została wystawiona przez uczestnika warsztatów. Dlatego też potrzebujemy Twój adres e-mail, który nie będzie widoczny na stronie z opinią.

  Napisz pierwszą opinię o „Uszyj koronkowe body”

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

  Zobacz też

  Filtry
  Cena
  Poziom
  Rodzaj zajęć
  Miasto