Twoje meble lub ściany w stylu vintage

CENA

Wielkość grupy

1 - 

2 os.

Czas trwania

6 godzin: od 10:00 do 16:00

O warsztacie

Projekt autorski - techniki dekoracji mebli przy użyciu farb kredowych, wapiennych, mlecznych oraz kreatywnych produktów dekoracyjnych. Dekoracje ścian - techniki zastosowania profesjonalnych wypraw tynkarskich w nietypowy sposób, np. tworzenie ściany betonowej, piaskowca antycznego. Techniki do przeniesienia na ściany, meble oraz posadzki, a nawet tkaniny. Na warsztacie projekt wykonasz na blejtramie o dużym rozmiarze lub płycie mdf. W efekcie praca będzie stanowiła autorki obraz, gotowy do zawieszenia na ścianie.

Dla kogo?

Warsztat dla amatorów, hobbystów i każdego kto lubi rękodzieło, dekorowanie i nie boi się eksperymentować oraz pobrudzić sobie rączki. Dla tych, którzy chcą własnoręcznie odmienić swój mebel lub wnętrze, a nie wiedzą jak się do tego zabrać.

Odwiedzają mnie także profesjonaliści, którzy poszukują nowych pomysłów do swojej pracy.

Co da Ci warsztat?

Wprowadzę Was w świat kreatywnych farb do stylizacji mebli, zapoznam z technikami, które odmienią Wasze meble i nie zrujnują kieszeni. Radość i duma z wykonanej pracy bezcenna.

Program

- Podstawowe techniki malowania farbami kredowymi, mineralnymi, akrylowymi różnych marek.
- Efekt malowanych fresków na meblach, cieniowanie, efekt 3D.
- Naturalny efekt erozji morskiej.
- Pudry i proszki, wapna, pigmenty do farb do efektów rustykalnych, antycznych.
- Postarzanie, patynowanie i stylizacja woskami, pastami metalicznymi.
- Malowanie wielowarstwowe.
- Wielowarstwowe przecierki.
- Chippy look.
- Techniki transferowania napisów i wzorów.
- Struktury 3D na ścianach i meblach.

Zapewniamy

Kreatywne materiały do stylizacji, fartuszki, rękawiczki ochronne, przedmioty do dekorowania oraz napoje i lunch.
Przygotowane na miejscu prace zabierzesz ze sobą do domu.

Wymagamy

Wyobraźni, dobrego nastroju i luzu.

Z uwagi na Covid i bezpieczeństwo uczestników i prowadzącego, na warsztatach może być jeden uczestnik bądź dwóch, jeśli pochodzą z tego samego gospodarstwa domowego lub wyrażają zgodę na udział drugiej osoby.

Daty

Miejsce

Pracownia "Pomaluj Mebel": ul. Puławska 58, Baniocha

Warunki anulacji

Nie przewidujemy zwrotów, jednak do 7 dni przed datą warsztatu, można zmienić jego termin na inny, o ile są dostępne miejsca

Masz dodatkowe pytania?

Zadzwoń (+48 662 067 331) lub napisz do nas. Zrobimy wszystko, żeby Ci pomóc :)

  Napisz do nas

“Pomaluj mebel” to nazwa pracowni i hasło, które tłumaczy się samo. Właśnie do tego namawia autorka przedsięwzięcia Wioletta Piotrowska-Antoszkiewicz. W klimatycznym warsztacie w miejscowości Baniocha pod Warszawą (między Piasecznem a Górą Kalwarią) meble, abażury i zasłony dostają nowe życie. Pomalowane, odnowione i z nową tapicerką cieszą właścicieli, a jednocześnie nadają wnętrzom niepowtarzalny charakter vintage.


Wioletta jest z wykształcenia i zamiłowania socjologiem oraz badaczem-poszukiwaczem. Ukończyła Stosunki Międzynarodowe i Socjologię. Dziś oddaje swój czas i energię całkiem innej pasji – starym meblom. Nikt, kto zna Wiolettę, nie dziwi się temu, bo to niespokojny duch, który od dziecka szyje, przerabia, maluje, tworzy, wymyśla i kreatywnie działa. Od 10 lat cała ta potrzeba twórczego działania skupia się na odnawianiu mebli.


Zaczęło się od urządzania własnego kąta. Potem przyszedł czas na działalność hobbystyczną i prowadzenie bloga. Dziś Wioletta zajmuje się renowacją na pełen etat. Przyjmuje meble do tapicerowania, malowania i stylizacji, a co najważniejsze dla nas – prowadzi warsztaty. Uczestników zaraża swoją pasją. Przekonuje, że: “Własna twórczość mniej lub bardziej profesjonalna, udana, kreatywna czy nie, zawsze cieszy najbardziej. Każdy ma jakiś talent, trzeba go tylko odnaleźć”.

Bądź na bieżąco!

2 razy w miesiącu damy Ci znać o nowych warsztatach, ciekawych twórcach i inspirujących artykułach.

Nie przegap tych nowości!

Zapisując się do newslettera, wyrażasz zgodę na przesyłanie Ci informacji przez Feblik. Zgodę możesz w każdej chwili wycofać, a szczegóły związane z przetwarzaniem Twoich danych osobowych znajdziesz w Polityce Prywatności.

Dodaj opinię

Twój adres email nie zostanie opublikowany

Napisz pierwszą opinię o „Twoje meble lub ściany w stylu vintage”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *