Torba ze sznurka

CENA

Wielkość grupy

2 - 

6 os.

Czas trwania

4 godziny: w tygodniu od 17:00 do 21:00 lub w weekend od 9:00 do 13:00

O warsztatach

Ta torba to prawdziwy hit! Kto tylko ją zobaczy, od razu się zachwyca. Teraz możesz zrobić ją samodzielnie na warsztatach w Szkole Makramy SNAGart.

Nie musisz umieć pleść makram – zaczynamy od absolutnych podstaw.

Z warsztatów wyjdziesz z własnoręcznie wykonaną torbą na bambusowych uchach.

Nie przejmuj się, jeżeli nie masz towarzystwa! Warsztaty to świetna okazja do poznania nowych osób, które tak jak Ty szukają nowych pasji i interesują się rękodziełem.

Dla kogo?

Dla wszystkich, którzy:
- chcą zapleść samodzielnie torebkę ze sznurka;
- szukają nowej pasji i chcą poznać nowych ludzi;
- słyszeli słowo "makrama" i myślą o tym, żeby spróbować wiązać sznurki;
- szukają sposobu na relaks i wyciszenie, marzą o tym, aby choć na chwilę wybaczyć głowę, robiąc coś fajnego.

Co dadzą Ci warsztaty?

Nauczysz się węzłów:
- mocującego,
- płaskiego,
- a na koniec dowiesz się, jak połączyć ze sobą dwie strony torby i zapleść dno.

Program

Na tych zajęciach nie tracimy czasu na wstępy, tylko od razu zabieramy się za plecenie. Nauka węzłów jest na żywym organizmie, czyli w czasie zaplatania torby.

Zaczynamy od węzłów mocujących na bambusowych uchach, następnie uczymy się węzłów płaskich i z ich pomocą zaplatamy torbę. Na końcu wyplatamy dno i łączymy całość. Jako dodatek robimy też chwost, który przywiesić można do torby.

Zapewniamy

Wszystkie potrzebne do plecenia materiały:
- 100 m sznurka 9 mm w wybranym kolorze,
- parę bambusowych uch, na których zapleciesz swoją torbę.

Oprócz tego kawa/herbata, ciastka i przyjemna, kreatywna atmosfera. Bez pośpiechu, w radości i skupieniu na twórczym działaniu.

Wymagamy

Na warsztaty nie trzeba przynosić nic poza dobrym nastrojem. A nawet jeżeli będzie słabszy, to na pewno polepszymy go na miejscu 🙂

Daty

Miejsce

Szkoła Makramy SNAGart: ul. Czapli 25, Warszawa.

Z bramy od strony ul. Roentgena dzwonić trzeba 226. Najlepiej przyjechać komunikacją miejską, na osiedlu nie mamy miejsc do parkowania (auta trzeba zostawiać poza osiedlem).

Warunki anulacji

Nie ma możliwości odstąpienia od umowy (nie ma możliwości 14-dniowego odstąpienia od umowy, o którym mówi ustawa o prawach konsumenta), jednak do 7 dni przed datą warsztatu, można zmienić jego termin na inny, o ile są dostępne miejsca.

Interesuje Cię inny termin warsztatu?

Zostaw nam maila, a damy Ci znać jak się tylko pojawi!

  Zapisując się do newslettera, wyrażasz zgodę na przesyłanie Ci informacji przez Feblik. Zgodę możesz w każdej chwili wycofać, a szczegóły związane z przetwarzaniem Twoich danych osobowych znajdziesz w Polityce Prywatności.

  Masz pytania?

  Zadzwoń do nas (+48 662 067 331) lub napisz, doradzimy co i jak:)

    Napisz do nas

  Szkoła Makramy SNAGart wyrosła z marki szytych przez Katarzynę Karpę spódniczek biegowych SNAG i pracowni SNAGart, czyli bardziej artystycznej odnogi działalności. Została założona w 2018 roku, w domu rodzinnym na Ursynowie, gdzie Kasia mieszkała od lat 90. do 2005 roku. Pracownia mieści się w odremontowanej piwnicy. Została zaaranżowana i odnowiona przez Kasię i jej mężczyznę Marcina Trzeciakiewicza.


  Katarzyna Karpa to chodząca energia twórcza. W ciągłym ruchu i z serdecznym uśmiechem na twarzy. Do niedawna żyła z pracy w mediach, a rękodzieło zajmowało wolny czas. Od 2019 roku Szkoła Makramy SNAGart to jej główne zajęcie. Nie znosi monotonii, więc co i rusz wymyśla nowy projekt, nowy plan, nowy pomysł na warsztat. W 2019 roku zorganizowała m.in. wydarzenie #makramanatrawie i współorganizowała warsztaty sąsiedzkie na Ursynowie. Pod hasłem #targowiskoumiejętności regularnie obywają się otwarte, kreatywne spotkania dla wszystkich, którzy chcą podzielić się tym, co potrafią robić: patentami na różne rzeczy w życiu, umiejętnościami czy np. sprawdzonymi przepisami.


  Zdolności manualne i zamiłowanie do tworzenia pięknych rzeczy wyniosła z domu rodzinnego. Babcia szyła, mama zaplatała makramowe sowy, lepiła z modeliny i robiła na drutach. Kasia od dzieciństwa robi to wszystko i jeszcze więcej! Swoje pierwsze “dorosłe” makramy zrobiła przy okazji remontu mieszkania. Jak mówi “w zasadzie zaplotły się same”. Robienie kolejnych rozumiało się samo przez się. 

  Bądź na bieżąco!

  2 razy w miesiącu damy Ci znać o nowych warsztatach, ciekawych twórcach i inspirujących artykułach.

  Zapisując się do newslettera, wyrażasz zgodę na przesyłanie Ci informacji przez Feblik. Zgodę możesz w każdej chwili wycofać, a szczegóły związane z przetwarzaniem Twoich danych osobowych znajdziesz w Polityce Prywatności.

  Dodaj opinię

  Każda opinia jest przez nas weryfikowana, tak, aby była pewność, że została wystawiona przez uczestnika warsztatów. Dlatego też potrzebujemy Twój adres e-mail, który nie będzie widoczny na stronie z opinią.

  Napisz pierwszą opinię o „Torba ze sznurka”

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *