fbpx

Stwórz spersonalizowaną obrączkę

CENA
Wielkość grupy
1-2 osoby
Czas trwania
3 godziny: od 17:00 do 20:00

O warsztacie

Warsztat złotniczy, podczas którego poznasz podstawowe narzędzia, zasiądziesz przy złotniczym stole i krok po kroku wykonasz zaprojektowaną przez siebie srebrną obrączkę - pierścionek. Pracować będziesz w srebrze wg wytycznych instruktora ale z własnym pomysłem na formę i dekory.

Dla kogo?

Miłośników biżuterii, pasjonatów rękodzieła. Zwolenników nietuzinkowych prezentów. Nie bojących się ognia i ostrych narzędzi. Dla dorosłych. Dla par.

Co da Ci warsztat?

Ten warsztat to całkowita odskocznia od codzienności, praca przy złotniczym stole pozwala poczuć magię dawnego rzemiosła, wcielić w życie własny pomysł, a na sam koniec poczuć ogromną satysfakcję z możliwości noszenia własnoręcznie wykonanej biżuterii.
Już na zawsze zmienia spojrzenie na wyroby z metali szlachetnych.

Program

Omówienie warsztatu złotnika, zapoznanie z podstawowymi narzędziami, przygotowanie projektu, cięcie blachy, piłowanie i nadawanie faktury, formowanie obrączki, lutowanie, zdobienie powierzchni, polerowanie.

Zapewniamy

Wszelkie materiały i narzędzia niezbędne do wykonania obrączki, informacje teoretyczne, wsparcie prowadzącego, miłą atmosferę, dobrą kawę.

Wymagamy

Wygodnego stroju, który można ewentualnie zabrudzić, związanych włosów jeśli są długie i niesforne ;)

Daty

Miejsce

Pracownia "MedusaArt": ul. Ks. J. Popiełuszki 21 lok 316, Warszawa

Warunki anulacji

Nie przewidujemy zwrotów, jednak do 7 dni przed datą warsztatu, masz możliwość zmiany jego terminu, o ile są dostępne miejsca na inny termin tego warsztatu. Jeśli nie uzbiera się minimalna ilość osób, na 7 dni przed terminem warsztatu, warsztat zostanie odwołany, a Feblik zwróci Ci pełną opłatę.

Masz dodatkowe pytania? Napisz do nas, zrobimy wszystko, żeby Ci pomóc.

Pracownia

MedusaArt to pracownia, która działa od 2007 roku. To miejsce twórczych procesów i powstawania niepowtarzalnej biżuterii. Dewizą pracowni jest tworzenie pojedynczych egzemplarzy, często wg projektów na zamówienie. Powstają tu wyroby łączące srebro z naturalnymi minerałami, perłami i emalią. Adepci sztuki złotniczej poznają podstawy tradycyjnych technik jubilerskich.


Kinga Włodarczyk to artysta plastyk, członek Związku Polskich Artystów Plastyków, a jednocześnie socjolog. Od dzieciństwa związana jest ze sztuką przede wszystkim dzięki malarstwu, które od pokoleń było uprawiane w jej rodzinie.


Organizowanie warsztatów jest odpowiedzią Kingi na liczne pytania w stylu “jak to jest zrobione?”. Warsztaty to także misja, by nie dopuścić do zaniku tradycyjnego rzemiosła jakim jest złotnictwo. Na zajęciach uczestnicy tworzą autorską biżuterię, korzystając z technik uprawianych od wieków. Używają prostych narzędzi, wykonują wszystko ręcznie, ale z naciskiem na nowoczesne formy i indywidualne pomysły.

Dodaj opinię

Twój adres email nie zostanie opublikowany

Napisz pierwszą opinię o „Stwórz spersonalizowaną obrączkę”

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *