Stwórz spersonalizowaną obrączkę

CENA

Wielkość grupy

1 - 

2 os.

Czas trwania

3 godziny: od 17:00 do 20:00

O warsztatach

Warsztat złotniczy, podczas którego poznasz podstawowe narzędzia, zasiądziesz przy złotniczym stole i krok po kroku wykonasz zaprojektowaną przez siebie srebrną obrączkę - pierścionek. Pracować będziesz w srebrze wg wytycznych instruktora, ale z własnym pomysłem na formę i dekory.

Dla kogo?

Miłośników biżuterii, pasjonatów rękodzieła. Zwolenników nietuzinkowych prezentów. Nie bojących się ognia i ostrych narzędzi. Dla dorosłych. Dla par.

Co dadzą Ci warsztaty?

Ten warsztat to całkowita odskocznia od codzienności, praca przy złotniczym stole pozwala poczuć magię dawnego rzemiosła, wcielić w życie własny pomysł, a na sam koniec poczuć ogromną satysfakcję z możliwości noszenia własnoręcznie wykonanej biżuterii.

Już na zawsze zmienia spojrzenie na wyroby z metali szlachetnych.

Program

Omówienie warsztatu złotnika, zapoznanie z podstawowymi narzędziami, przygotowanie projektu, cięcie blachy, piłowanie i nadawanie faktury, formowanie obrączki, lutowanie, zdobienie powierzchni, polerowanie.

Zapewniamy

Wszelkie materiały i narzędzia niezbędne do wykonania obrączki, informacje teoretyczne, wsparcie prowadzącego, miłą atmosferę, dobrą kawę.

Wymagamy

Wygodnego stroju, który można ewentualnie zabrudzić, związanych włosów, jeśli są długie i niesforne ;)

Daty

Miejsce

Pracownia "MedusaArt": ul. Ks. J. Popiełuszki 21 lok 316, Warszawa

Warunki anulacji

Nie ma możliwości odstąpienia od umowy*, jednak do 7 dni przed datą warsztatu, można zmienić jego termin na inny, o ile są dostępne miejsca

Masz dodatkowe pytania?

Zadzwoń (+48 662 067 331) lub napisz do nas. Zrobimy wszystko, żeby Ci pomóc :)

  Napisz do nas

*Nie ma możliwości 14-dniowego odstąpienia od umowy, o którym mówi ustawa o prawach konsumenta.

Pracownia

MedusaArt to pracownia, która działa od 2007 roku. To miejsce twórczych procesów i powstawania niepowtarzalnej biżuterii. Dewizą pracowni jest tworzenie pojedynczych egzemplarzy, często wg projektów na zamówienie. Powstają tu wyroby łączące srebro z naturalnymi minerałami, perłami i emalią. Adepci sztuki złotniczej poznają podstawy tradycyjnych technik jubilerskich.


Kinga Włodarczyk to artysta plastyk, członek Związku Polskich Artystów Plastyków, a jednocześnie socjolog. Od dzieciństwa związana jest ze sztuką przede wszystkim dzięki malarstwu, które od pokoleń było uprawiane w jej rodzinie.


Organizowanie warsztatów jest odpowiedzią Kingi na liczne pytania w stylu “jak to jest zrobione?”. Warsztaty to także misja, by nie dopuścić do zaniku tradycyjnego rzemiosła jakim jest złotnictwo. Na zajęciach uczestnicy tworzą autorską biżuterię, korzystając z technik uprawianych od wieków. Używają prostych narzędzi, wykonują wszystko ręcznie, ale z naciskiem na nowoczesne formy i indywidualne pomysły.

Bądź na bieżąco!

2 razy w miesiącu damy Ci znać o nowych warsztatach, ciekawych twórcach i inspirujących artykułach.

Zapisując się do newslettera, wyrażasz zgodę na przesyłanie Ci informacji przez Feblik. Zgodę możesz w każdej chwili wycofać, a szczegóły związane z przetwarzaniem Twoich danych osobowych znajdziesz w Polityce Prywatności.

Opinie o warsztatach

  1. Maciej

    Fantastyczne warsztaty 🙂 pełen profesjonalizm, bardzo miła Pani prowadząca i po kilku godzinach zrobiłem własny pierścionek 🙂

  2. Agnieszka

    Było fantastycznie! Mam nadzieję, że będę pamiętać każdą chwilę z warsztatów!

  3. Jacek Olszewski

    Super Pani prowadząca, super warsztat z super widokiem:)

Dodaj opinię

Twój adres email nie zostanie opublikowany

Dodaj opinię

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.