Stwórz makramę w DOMU

CENA

Wielkość grupy

5 - 

12 os.

Czas trwania

Live od 16:00 do 18:00

O warsztacie

Na warsztacie, pod moim okiem, każdy uczestnik stworzy własną, wyjątkową dekorację z makramy w stylu boho, a także zgłębi podstawowe sploty, które pozwolą odkryć nieograniczony kreatywny potencjał jaki daje znajomość techniki makramy. Wyjątkowa formuła warsztatów online, pozwala na wzięcie udziału z zacisza własnego domu. A my zadbamy o zapewnienie wszystkich niezbędnych materiałów.

Dla kogo?

Chcesz poznać technikę makramy, ale nie wiesz jak się do tego zabrać? A może chcesz kreatywnie spędzić czas, tworząc coś własnoręcznie? Ten warsztat jest dla Ciebie :)

Co da Ci warsztat?

Nauczymy się tworzyć od podstaw własne makramowe dekoracje. Dowiemy się jakich sznurków używać, na co zwrócić uwagę i jak planować przyszłe prace. Poznamy też podstawowe sploty i supły, które pozwolą na dalsze samodzielne zgłębianie techniki makramy. A każdy uczestnik samodzielnie wykona gotową do powieszenia na ścianie makramową dekorację.

Program

Warsztaty zaczniemy od krótkiego wstępu, opowiem kilka słów o technice, jej historii oraz zastosowaniu. Następnie zapoznamy się z materiałami, dowiemy się jakich sznurków najlepiej używać i dlaczego. Rozgrzejemy dłonie poznając i próbując wykonać podstawowe sploty makramy. Następnie przejdziemy do wyplatania własnych makramowych dekoracji.

Zapewniamy

Pakiet materiałów wysyłamy 4/5 dni przed warsztatem do dowolnego paczkomatu w Polsce.

Każdy uczestnik warsztatu otrzyma paczkę ze wszystkimi niezbędnymi materiałami do warsztatu:
- drewniane drążki,
- haczyki do przymocowania drążka,
- bawełniany sznurek do makramy
- wyjątkową książeczkę zawierającą podstawowe sploty makramy.

Wymagamy

Przed warsztatem przygotuj:
Makramy najwygodniej plecie się w pionie. Jeśli jesteś w stanie przygotuj na warsztat miejsce, w którym będziesz mógł zahaczyć drążek poziomo (haczyki będą się znajdowały w materiałach do warsztatu), może to być półka, regał, szafka, albo stojący wieszak na ubrania. Przygotuj także nożyczki do cięcia sznurków.

Wymagania sprzętowe:
- telefon, tablet lub laptop z dostępem do Internetu,
- warsztat będzie prowadzony za pomocą aplikacji Zoom, która nie wymaga wcześniejszej rejestracji,
- warsztat będzie prowadzony interaktywnie, tak aby był jak najbardziej zbliżony do prawdziwego spotkania. Dlatego gorąco zachęcamy do przetestowania działania kamery i mikrofonu w swoim sprzęcie, aby móc w pełni wziąć udział w warsztacie.

Daty

Miejsce

Warsztaty będą prowadzone live poprzez aplikację Zoom.

Link do spotkania zostanie przesłany w dniu warsztatu.

Jeśli nie będziesz mógł/a wziąć udziału w wydarzeniu w podanych godzinach, udostępnimy nagranie warsztatu, które będzie można odtworzyć w dowolnym momencie.

Warunki anulacji

Nie przewidujemy zwrotów, jednak do 7 dni przed datą warsztatu, można zmienić jego termin na inny, o ile są dostępne miejsca

Masz dodatkowe pytania?

Zadzwoń (+48 662 067 331) lub napisz do nas. Zrobimy wszystko, żeby Ci pomóc :)

  Napisz do nas

Pracownia

Projekt Makramy zaczął się niewinnie. Najpierw było tworzenie makramowych kwietników do sklepów – pasjonujące zajęcie, ale jedno z wielu. Z czasem do kwietników doszły kolejne wyplatanki, aż w końcu makrama stała się dla Wiktorii działalnością „na poważnie”. I tak toczy się już od ponad czterech lat. Pracownia mieści się na mokotowskim stryszku, gdzie Wiktoria mieszka, pracuje i dzieli się swoją pasją z innymi.


Wiktoria Muszkieta to artystyczna dusza, która działa, tworzy i wypełnia swoje życie (i innych!) pasjami. Z wykształcenia to designerka. Na co dzień dba o graficzny wizerunek marek, z którymi współpracuje. Jest też częścią teamu Projekt Rośliny, w którym wspiera makramowo zielone realizacje. Jako artystka wyraża się najpełniej w swoim własnym Projekcie Makramy. Tu tworzy kilimy na zamówienie, wchodzi w kolaboracje z innymi markami i – na nasze szczęście – prowadzi makramowe warsztaty. 


W swojej pracy nieustannie poszukuje nowych niestandardowych rozwiązań, supłów, sznurków, splotów, technik i możliwości. Natomiast warsztaty to dla niej przede wszystkim kontakt z ludźmi. Mówi o zajęciach m.in. tak: ,,Prowadzenie warsztatów jest dla mnie doświadczeniem dosłownie terapeutycznym. Uwielbiam przepływ energii między ludźmi i obserwowanie ich postępu, osiąganych celów.” Tę energię czują także uczestnicy. Warsztaty z są idealne dla osób, które nie wierzą we własne umiejętności i które myślą, że nie mają zmysłu artystycznego, albo nie mają cierpliwości. Makrama pomaga wszystkim się odstresować, bo – inaczej niż w życiu – decyzje w czasie wyplatania są w pełni odwracalne.

Bądź na bieżąco!

2 razy w miesiącu damy Ci znać o nowych warsztatach, ciekawych twórcach i inspirujących artykułach.

Nie przegap tych nowości!

Zapisując się do newslettera, wyrażasz zgodę na przesyłanie Ci informacji przez Feblik. Zgodę możesz w każdej chwili wycofać, a szczegóły związane z przetwarzaniem Twoich danych osobowych znajdziesz w Polityce Prywatności.

Dodaj opinię

Twój adres email nie zostanie opublikowany

Napisz pierwszą opinię o „Stwórz makramę w DOMU”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *