fbpx

Skomponuj własne perfumy

CENA
Wielkość grupy
5-8 osób
Czas trwania
3 godziny: od 18:15 do 21:30

O warsztacie

Wyobraź sobie, że masz nieograniczony wybór. Że możesz zerwać egzotyczne owoce i udać się na spacer do deszczowego lasu, otulić się zapachem świerka i porostów albo przejść bosą stopą po ścieżce usłanej mokrymi liśćmi topoli.

Wyobraź sobie, że rozpalasz świecę pachnącą wakacjami albo wracasz wspomnieniami do dzieciństwa - na łąki porośnięte czarnuszką i ogromnymi żywokostami.

Zapachami możesz kształtować swoją rzeczywistość. Możesz pobudzać się do działania, wracać do najpiękniejszych wspomnień albo kreować marzenia.

Zapraszamy w zapachową podróż do ogrodu zapachów. Nauczymy cię, jak je tworzyć.

Dla kogo?

Dla każdego, kto pragnie tworzyć własne zapachy botaniczne.

Co da Ci warsztat?

Umiejętność komponowania zapachów, pracy z olejkami eterycznymi, absolutami i roślinnymi intraktami.

Nauczymy cię, jak tworzyć zapachy:
- szyprowe
- cytrusowe
- zielone
- orientalne

Program

Podczas warsztatu stworzymy klasyczne perfumy w sprayu:
- perfumy bezalkoholowe
- mgiełkę do ciała, opartą na twoich ulubionych nutach zapachowych
- perfumowany talk do ciała

Zapewniamy

Wszystkie niezbędne materiały do stworzenia własnoręcznie perfum.

Wymagamy

W warsztatach mogą brać udział jedynie osoby dorosłe.

Daty

Miejsce

Pracownia "Mead Ladies": ul. Modzelewskiego 67/46, Warszawa

Warunki anulacji

Nie przewidujemy zwrotów, jednak do 7 dni przed datą warsztatu, masz możliwość zmiany jego terminu, o ile są dostępne miejsca na inny termin tego warsztatu. Jeśli nie uzbiera się minimalna ilość osób, na 7 dni przed terminem warsztatu, warsztat zostanie odwołany, a Feblik zwróci Ci pełną opłatę.

Masz dodatkowe pytania? Napisz do nas, zrobimy wszystko, żeby Ci pomóc.

Pracownia

Mead Ladies, czyli Łąkowe Damy, mają swoje niewielkie miejsce na warszawskim Mokotowie. W okna zaglądają im topola i perełkowiec, obsypujący bogato miejscowy chodnik białym kwieciem. Powstają tu botaniczne perfumy, roślinne kadzidła i kosmetyki, buzują fermenty i rodzą się pomysły na nowe warsztaty.


Mead Ladies to Kaja Nowakowska i Gosia Ruszkowska. Kaja jest biolożką i pracuje w laboratorium, natomiast Gosia ukończyła etnologię, a teraz pracuje jako przewodniczka po Warszawie, dziennikarka i redaktorka. Ich drogi przecięły się w 2015 roku. Szybko zawiązały nić porozumienia prywatnie i zawodowo. Projekt Mead Ladies zaczęły skromnie – od spacerów botanicznych dla dzieci. Wspólna Pasja szybko przerodziła się w różnorodne i coraz bardziej spektakularne przedsięwzięcia.


Dziś obejmuje działalność pracowni, liczne warsztaty, udział w dużych imprezach firmowych i zloty zielarskie. Kaja i Gosia zdążyły już wydać także dwie książki i ebook, w których podobnie jak na warsztatach obnażają tajemnice świata roślin. Są to: ,,Dzikie smaki. Kuchnia zwariowanego zbieracza roślin”, ,,Dzikie kiszonki i inne fermentacje” oraz “Skórki, ogryzki, ogonki” o zerowaste’owym stylu życia.

Dodaj opinię

Twój adres email nie zostanie opublikowany

Napisz pierwszą opinię o „Skomponuj własne perfumy”

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *